Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia Gemenilor (13)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 305
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

HOROSCOPUL ZILEI
Va puteti intalni cu un fost coleg de la care aflati vesti interesante despre unele cunostinte comune. Poate aveti ocazia de a va intoarce asupra unor planuri intrerupte candva, descoperind ca acum lucrurile merg mult mai bine, de parca piedicile ce au dus la abandon, atunci, nu mai sunt la fel de puternice. Incercati sa rezolvati din restantele care asteapta la rand. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul zilei: "La serviciu ai parte de stres, amanari, blocaje, eventual abandonul unui proiect de viitor. Nu e cazul sa contezi pe ajutorul altora, incearca sa te descurci singura pe cat se poate." Nu este prea stralucit! [:(!] Cele deja postate de doina si luna sunt, de departe, mult mai bune! Din pacate, se pare ca azi nu voi avea muuult chef de citit, de unde si restantele/blocajele/stressul... cRed ca deja am nevoie de metode "coercitive" [sm]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

azi din pacate mi se potriveste horoscopul scris de blackgirl0 [bang][bang] M-am certat cu unu' de dimineata si pana la urma dreptatea a fost pe undeva pe la mijloc, dar ce conteaza, important e ca am reusit sa o rezolv, mai mult prin propriile forte [;)]! Moama, ce isteata mi-s! Si modesta pe deasupra...[:D] Luna Da-mi tu 3 kile si mai fac eu rost de la alte fete care se plang de vreo 2, dar...daca s-ar putea sa le pun numai in anumite locuri, adicatilea la bust!!! Ca io aici am marea problema. Ca am ajuns sa-mi cumpar camasi/bluze de la copii, ca marimea 36 nu prea s-a "inventat" la adulti. Plus ca-s si lungana, asa ca gasesc numai cu buricul gol...dar ce mai conteaza?? Bine ca se poarta!! Si veste buna pt mine: am cererea aprobata!! Tra-la-laaaaa, de luni sunt in concediu!!!! O sa-mi fie dor de voi (ca eu in oncediu ma rup de job) dar o sa revin cu forte proaspete!! [pup][pup][pup] Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor[bis] Mai la mine situatia cu banii s-a cam remediat[:D]adica am ramas fara casa si stau in chirie, dar am money[bang][bang], adica am avut, ca am ramas cu banii cat sa ajung pana la sfarsitul lunii cand iau salarul[^] O zi frumoasa tuturor[cool][cool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim, hai sa venim sa te ajutam la mutat!sa nu mai fii singura!Eu vin sa te ajut!Vrei? Asteptati de mult timp o vizita sau o intalnire ce se va contramanda in ultimul moment. Treziti simpatia celor din jur si veti fi consolat intr-o maniera neasteptata. Va pup pe toate! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...