Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia Gemenilor (13)


Recommended Posts

Sambata, este posibil sa te enervezi si sa nu mai ai rabdare sa termini o lucrare pe care ai amanat-o de mai multe ori. Iti recomandam sa nu te pripesti, pentru ca risti sa strici si ce ai facut pana acum. Evita discutiile aprinse cu partenerul(a) de viata! Nu este o zi buna pentru calatorii. Esti predispus(a) la accidente. Duminica dimineata s-ar putea sa fii confuz(a) si sa ai dificultati de comunicare. Nici intuitia nu te ajuta din cale afara, asa ca ar fi bine sa nu mergi la risc. Te sfatuim sa nu neglijezi odihna. Chiar trebuie sa-ti reincarci bateriile [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 305
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ziua de azi iti aduce oportunitatea de a discuta lucrurile cele mai personale cu cei care iti sunt dragi. Partenerul te va intelege si te va ajuta sa depasesti momentele de frica sau ingrijorare. Asta te va face sa vezi lucrurile mai clar si chiar sa faci anumite schimbari in viata ta. Am facut cafeaua pentru toate fetele!Unde sunteti?Va doresc o duminica placuta! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Numai ce mi-am baut cafeaua dar as mai bea una .Daca as sti ca sotul ma incurajeaza as vorbi cu el despre posibilitatea unui al doilea copil caci nu doreste si as vrea sa-l conving ca e mai bine sa avem 2 copii chiar daca diferenta de varsta va fi mare (10 ani).De vreo 2 ani (mai ales de cand mi-am schimbat jobul incerc sa-l conving).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HOROSCOPUL SAPTAMANII
Gemenii vor fi tentati sa se arunce in niste jocuri amoroase complicate, care nu le vor aduce decat necazuri. O cearta cu un prieten apropiat ii va pune pe jar si vor fi nevoiti sa-si compenseze gafele cu niste gesturi spectaculoase. Profesional, vor fi coplesiti de munca si chiar isi vor schimba planurile de week-end impotriva dorintei lor. Vor primi un ajutor banesc din partea cuiva din familie. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HOROSCOPUL ZILEI
Aveti contacte cu institutii importante, de care depinde rezolvarea unor probleme profesionale. Adunati documente, semnaturi, aprobari sau trebuie sa mai invatati ceva util pentru a obtine o treapta profesionala. Examenele, interviurile sau alte intrevederi oficiale pot aparea in programul zilei, cu sansa de a solutiona cu succes diverse sarcini importante. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aurora,atitudinea sotului tau e foarte ciudata,avand in vedere ca aveti doar un copil,daca ati avea 2 as intelege ca din diverse motive nu il vrea si pe al treilea. Fetita ta isi doreste un frate sau o surioara ? Eu una [zid],nu m-as gandi prea mult daca mi-as dori foarte tare un copil,la o adica nici o metoda anticonceptionala nu e sigura deci as avea cu ce sa ma clarific. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca ati promis sa faceti rost de o suma de bani, este posibil sa intrati intr-o incurcatura de zile mari. Amicii va ajuta, dar si ei sunt cam stramtorati in ultimul timp. Va pup pe toate!La noi se ia lumina la ora 9 pana la 17 toata saptamana.. [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...