Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ( 26 )


Recommended Posts

va rog mult dati mai departe

 

un bebelus de 10 luni foarte bolnav, internat la spitalul Emilia Irza,

are

nevoie urgent de transfuzii. Are o grupa rara, 01, RH negativ. Daca ai

aceasta grupa sangvina si vrei sa ajuti acest sufletel, te rog sa iei

legatura cu tatal copilului, Catalin Lupascu, la nr de telefon:

0723-232.147.

 

Donand putin din sangele tau daruiesti viata unui bebelus! Te mai rog

sa

trimiti mesajul la cat mai multi prieteni, asa sansele copilului de a

gasi

donatori vor creste. Multumesc.

 

 

Alina si bb Carla Maria (25.01.2006)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna ziua,

 

Sau dupa cum lucreaza moderatorii cred ca buna seara.

 

Am fost si noi la padure, dar n-a fost nimik interesant pentru Dragos. Nu am gasit copii la care sa se gudure. E innebunit dupa copii si e tare fericit cand are pe langa el prieteni. Azi noapte mi s-a trezit urland de foame dupa ce isi papase seara cerealele toate. E el cam papacios[papica]. Cred ca in curand o sa-mi manance urechile. :)

 

Pupici

 

Mamica lui Dragos (11 noiembrie 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Dayssyid="red">, bine ai venit printre noi! [flo]

 

Eu am fost super aglomerata si inca mai sunt...Colac peste pupaza, m-am si imbolnavit, cred c-am luat o raceala, ceva, ca ma doare capul de mor si ma ia cu frisoane....Azi-noapte m-am trezit pe la 2 cu friguri [bang] si am bagat un Coldrex [xx(] Sper sa-mi revin, ca am o multime de treaba si nu-mi permit sa fiu bolnava [q]

 

Cookie si Sabina bulina

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Bun sosit noilor veniti!!!

 

Au anuntat ca se raceste iarasi vremea...nasol..iara nu mai putem iesi in parc.Maine e ziua lui Stefan de nastere....asa ca deseara sunt maestru bucatar.tortulet..aperitive...

 

Vilma..Stefan ia carabucii in mana..si se joaca cu ei!!!BRRR..[neand]

Eu zic ca mai bine sa-i fie frica!!

 

Cu ce va mai laudati??

 

Cid="red">oid="green">rid="orange">iid="blue">nid="orange">nid="green">aid="red">id="Comic Sans MS">id="size4">

 

poze cu familionu'

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!Hello!Hello!

Ce mai faceti?

Cookie, sa te faci bine cat mai repede.

LauraFlo si celelalte fete care tin (sau au tinut) cura de slabire n-ati mai scris nimic despre asta. Ei, cum e? Ati slabit ceva?

Eu incerc sa nu ma mai stresez trecandu-mi punctele pe carnetel in fiecare zi. Am renuntat de a merge la sala pt ca nu am cu cine sa-mi las plodu', asa ca m-am adaptat conditiilor vitrege: fitness fac carand in brate caruciorul cu fii-mea de doua ori pe zi pe scarile blocului, iar aerobic - o plimb pe fii-mea cu carutul Micro19-Tiglina1 si retur in fiecare zi. tragand o linie la sfarsit de luna pot sa ma laud c-am slabit 3 kg intr-o luna juma'. E bine sau nu?

Gata, va pup, plange fii-mea si nu stiu ce vrea,

lauraspeedy si Lavinia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata...

 

dayssyBine ai venit!! Sa-ti traiasca bebelinul si sa fie sanatos!!

cookie Hai, mai, pune-te pe picioare acum cat mai este frumos afara ca tre sa scoti bebelina. Vorba Korinnei, daca se raceste e si mai aiurea. Un ceai fierbinte, baie cu sare la picioare...Deh, ai zis de Coldrex si io o dau pe dintr-astea babesti...

Korinna Iar ne "omori" cu meniurile tale [pofta][pofta][pofta]macar asteptam pozici!!! Si spor la bucatareala si multa inspiratie.

Cum se mai simte Stef?? I-ai scos polipii pana la urma sau ii mai amani?? Cred ca ti-l dau si pe Marius cand te duci, nu de alta dar sa vada ca unul mititel are mai mult curaj ca el [:D]

 

Noi ne "laudam" cu diaree. De-o saptamana o tinem in regim...si cand spunem ca am scapat iar o luam de la capat. Ieri a mancat fata cateva linguri de spuma de capsuni si asta noapte am avut treaba de la 2 pana pe la 3 jumate...

Andra nu mai face in pat de multa vreme si doarme in camera ei. Numai ca de la ea pana la baie e drumul cel mai lung din casa si asta-noapte am auzit-o spunand ca vrea sa faca "treaba mare" dar n-a mai reusit sa se tina pana sa ajungem la olita [q][q][q].

Si cand vede furazolidonul parca i-as da pelin...iar cu regimul, offfff, tare-i airea ca Andra nu este deloc papacioasa...

 

M-am intins ca o placinta....dar...gata

 

Sa aveti o zi buna!!

 

 

 

Liliana& [comoara] Andra-Maria

 

Andra - Mai 2006

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!

 

Cookie sa te faci bine mai repede mai.

 

Ce nasol ca se strica vremea :(

 

Lilac regim si smecta [:D] si treceti!

 

Lauraspeedy bun regim si 3kg intr-o luna e super, pai daca toata vara faci sportul asta ajungi silfida.

 

Dayssy ca sa nu iti mai apara carnatul ala la poze scrii asa : [ url =" aici copii carnatul" ] poze [/url] , am editat ca prima data nu imi iesise, scrii tot fara spatii.

 

Noi suntem ok, bb creste, nu doarme , papa bine, e frikinit, masa spre seara e disperata ....sa va mai zic si o poveste cu soacre ..nooo ca ma enervez iar.

 

Laura te pregatesti de munte???

si eu visez la concediu da nu stiu cand plekam ca sotul are concediu cica da nu cred ca poate sa il ia acum [V]

 

Alina si bb Vlad (25.09.2005)

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinaid="red">, da aaa, am inceput pregatirle pt munte. Ieri am calcat o serie de haine, dar dimineata am auzit ca se strica vremea si deci trebuie sa ma gandesc si la haine mai groase. Si noi am renuntat la mare ( poate totusi se razgandeste Marius ) motivul fiind acelasi : sunt in concediu dar trebuie sa ma duc la munca ! [mariaj]

Si te rog frumos nu te enerva, mai bine povesteste ce a facut soacra ca sa invatam si noi cum sa ne ferim evident.

Lauraspeedyid="red">, la mine cura nu mai da roade de mult, pt ca am tot felul de pofte...pline de calorii !

Liliacid="red">, imi inchipui ce-i pe capul tau. Si bolnaviaora, si fara pofta de mancare...

Cookieid="red"> fa bine te rog si insanatoseste te ! Ne o dor de tine !id="Comic Sans MS">

 

[bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...