Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ( 26 )


Recommended Posts

Buna dimineata ! Frumos si cald afara...de s-ar pastra si in weekend..

Dassyid="red"> nu ne-am intalnit cu bebelusii decat o singura data de mult, nu prea am apucat sa vorbim ca am fugit dupa ei...Dar nu e timpul pierdut putem organiza ceva in curand.

Icaid="red"> si eu am fost in parc cu Daria pe faleza, bineinteles ca se facuse ora 8 si ea nu voia sa coboare din leagan ....Era adus niste nisip plin de melci si scoici , si noi le-am adunat, a cantat intruna Melc melc cotobelc. Ma bucur ca bebelina ta e sociabila, tare imi m-ai plac copii veseli si ducareti, adica cei care nu stau numai de fusta mamei.Daria mea a fost cu toane: a avut perioade bune si perioade in care nu pleca din bratele mele pt nimic.

Tamamaid="red">, doar atat ? Povesteste-ne ce ati m-ai facut.id="Comic Sans MS">

 

[bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

La multi ani, Stefan! Sa cresti mare si sa asculti pe mami si pe tati.

 

Stiti cumva cat costa o plasa contra insectelor pentru tamplarie din asta PVC? N-am luat in prima faza (nu era nici oferta asta gratuita) si acum imi dau seama ca este esentiala.

 

Vilma, Anca (5 ani) si Tudor (2,4 ani)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumimid="red">...Multumimid="green">....Multumimid="purple">!!!!

 

Azi facem si noi 3 anisori..mai mai mai.ce baiat mare are mama...!Sa va traisca si sa va creasca si voua copilasii mari,frumosi,destepti!

 

Eu am stat azi noapte si am facut o rulada cu ficatel si cascaval in foietaj,chiftelute de pui cu susan si Tort diplomat cu capsuni.mai am si azi ceva de treaba.Dupa ora 19 imi vin si musafirii.

 

Ica 1975..am dat jos cu dieta daneza 5 kg..dar m-am oprit ca e prea criminala dieta asta.ma lua cu ameteala cand mergeam pe strada.Aveam senzatia ca sunt beata..drogata..sau nu stiu.Nu mai reactionam la nimik.Nu cred ca e asa buna.Mai ales ca e o zi in care nu mananci nik pana seara,bei doar apa ,ca"ajuta" asa cum scrie in ea.E criminala.Oricum am dat ceva jos.Bun si atata.

 

Voi cand plecati la mare???In iulie nu merge nimeni?id="Comic Sans MS">id="green">

 

Cid="red">oid="green">rid="orange">iid="blue">nid="orange">nid="green">aid="red">id="Comic Sans MS">id="size4">

 

poze cu familionu'

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lilianaid="purple">..chiar daca nu puteti manca altele..puteti veni.Noua ne face placere.Oricum dupa ora 19 vine tot poporu.Daca nu aveti altceva planificat puteti trece deseara..ori asteptati pana saptamana care vine si bem in casa noua la noi.

Sapt asta ne da cheile de la casa.deseara ma duc sa-mi achit o canapea de sufragerie si fotolii.Abea astept sa ma mut!!id="Comic Sans MS">id="blue">

 

Cid="red">oid="green">rid="orange">iid="blue">nid="orange">nid="green">aid="red">id="Comic Sans MS">id="size4">

 

poze cu familionu'

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor si LA MULTI ANI sarbatoritului.

Laura ......cam atat. ce sa fac?!invat si ma chinui sa iau permisul dar imi este cam greu cu 2 copii in casa carora nu le poti cere sa stea intr-un loc ca sa pot invata eu.....dar eu sunt optimista si

sunt sigura ca am sa-l iau.

in rest ce sa va mai spun.....plimbari prin parc,la dentist,ca e cazul,si iar plimbari.

pt.Dayssy;Tamara sunt

[pup] sa aveti o zi superba

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tamaraid="red">, succes ! Imi inchipui cat e de greu sa inveti cu doi copilasi in casa. Dar daca faci fata copiilor faci fata si examenului ! Ai sa-l iei din prima cu maxim de puncte !

Cookieid="red"> chiar asa cum merge scoala de soferi ? Hanaid="red">, Liliacid="red"> si Eleid="yellow"> la voi cum este ? Aveti spor la invatat si la sofat ? Mult succes si voua !

Vioricaid="red"> inca esti la mare ? Cum a fost targul ?id="Comic Sans MS">

 

[bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bum][batetoba][s] pt. STEFAN.id="red"> id="size5">

 

Korinna sa-ti traiasca baiatul mare,sanatos si cuminte!

 

Noi suntem bine,mamei ii place aici,iar Sebastien este super incantat ca are partener de joaca. Mama se joaca cu el in permanenta. Aseara au stat singurei pana am venit eu de la servici si cand am venit,mama era super uimita de faptul ca se intelege perfect cu Seb.

 

Seb nu vorbeste romaneste,intelege,dar deocamdata raspunde in fr,iar mama nu vorbeste fr. Intelege ea ceva,dar vag.[:D]. Va imaginati cum e.

 

Soferitelor,mult succes!

 

Eu cu regimul,sunt din doi in doi. Adica tin si nu prea,insa sapt. viitoare de joi sunt in vacanta si promit sa fac mai mult sport.(i-mi promit mie).

 

Steperul meu,Laura,s-a declarat invins. A curs uleiul din piston si nu mai functioneaza perfect,adica nu mai tine ritmul.

 

Pupici la fete si o zi buna.

 

 

 

http://community.webshots.com/user/delphinoi

http://community.webshots.com/user/sebilus

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delphyid="red">, imi pare rau ca si-a dat duhul partenerul tau de sport...Motiv sa achizitionezi unul nou si cu mai multe functii..poate face si masaj ????? [:D] Si eu cu regimul la fel: regim la mancare dar nu si la dulciuri....imi vine sa ma [bruta]

 

Ce bine ca mama ta si Seb se distreaza impreuna. E minunat sa vezi cat de mult isi iubesc bunicile nepotii..id="Comic Sans MS">

 

[bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...