Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Angajare Oracle


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Darkfox
Salutare, Legat de Oracle, stie cineva cat dureaza procesul de angajare? In cazul meu este ceva stupid.. acum 3 luni am aplicat cu CV-ul, apoi peste o luna am avut un interviu, apoi peste inca o luna am primit raspunsul ca "da, esti al nostru, felicitari ca ai intrat in echipa, salariul este X, dar trebuie sa mai astepti pana obtinem aprobarile din america". Si de atunci (de o luna) nu s-a mai intamplat nimic, si la mail-uri nu au raspuns decat o data, zicand ca trebuie sa mai astept. Ori eu raman fara "benzina" ca sa zic asa.. de 3 luni astept sa incep sa lucrez. Are cineva vreun sfat?
Ce pot sa-ti spun e ca in mom asta au "inghetat" angajarile, cel putin in cateva dept pe care le stiu eu. Si da, e posibil sa dureze chiar mai mult de o luna pana iti fac oferta scrisa si contractul de munca pt ca aprobarile dureaza. Exista momente penibile cand in sfarsit primesc ok din State, contacteaza oamenii dar constata ca intre timp s-au reorientat spre firme la care procesul de recrutare nu dureaza cu lunile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 1 month later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...