Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cand s-a nascut Marina…


Recommended Posts

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 2 weeks later...

SINZIANA,impresionanta povestea ta,am citit cuvint cu cuvint si mi-[pup]au dat lacrimile la partea de sirsit care a fost probabil exact asa cum ne-ai povestit-o...,pentru ca altfel nu puteai sensibiliza atitea fete.Si eu abia astept sa-mi privesc minunea in ochi in ochi si sa ne declaram dragoste vesnica.Felicitari pentru dragalasa de Marina si sa fiti sanatoase amindoua.Numai bine

 

dandusa 20 +

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim tuturor ![flo]

 

Pisoi3, e tare dragut Mark. S-a apucat deja de concursuri de carucioare cu Ayan ?

 

Gesi, seamana tare bine cea mica cu tati bebe ! Iti urmaresc toate povestirile si imi plac tare mult. Continua.

 

Iulyp, vai ce dulce e poza in care cea mica il asculta pe bebe din burtica ! Fratele meu mai mare i-a bagat mamei o masinuta sub bluza ca sa am cu ce sa ma joc in burtica ! Dar a fost foarte dezamagit cand a vazut ce brotac au adus de la maternitate.

 

Mirunaa, are niste ochisori superbi Rares. Sa iti traiasca.

 

Andira, multumim. Sa stii ca intradevar imi aduce numai zambete.

 

Bibi, tare dragut e David ca pui de pescar ! Si cand face botic uitandu-se la sticla de bere… Ce zice de bebe din burtica ?

 

Mada, ce scumpa e Ilinca in rochita de « marinar » impingand caruciorul ! Si Marina a inceput sa fie interesata de papusile « bebe ». E normal, doar sunt colege de generatie.

 

Dandusa, intalnirea primei priviri a Marinei a fost cu mult mai emotionanta si intensa, dar am redat-o si eu cum am putut. Iti doresc sa te bucuri cel putin a fel de mult de intalnirea cu minunea ta din burtica.

 

Am scris si continuarea la povestea nasterii, dari mi dau seama ca nu mai e atat de interesanta. Adica e interesanta pentru mine sau pentru Marina cand va fi mare, dar pentru ceilalti !? O sa o pun totusi daca tot am scris-o, poate ca va fi de folos unor viitoare mamici.

 

 

Sanziana & Marina (03/10/2004) Cand s-a nascut Marina... Poze

 

Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uau, am ajuns pe prima pagina! Ma duc sa salvez pagina sa i-o arat si Marinei cand o fi mai mare ca acum inca nu serveste internet.

 

Multumim frumos "desprecopii"!!! E o surpriza foarte frumoasa si tocmai buna sa ne binedispuna pentru vacanta (plecam la sfarsitul saptamanii).

 

 

Multumim de urari si de poza Adriana (Lorena_Andreianu)! Asteptam povestea nasterii lui Miron Radu!

 

 

Sanziana & Marina (03/10/2004) Cand s-a nascut Marina... Poze

 

Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari SINZIANA! sa-ti traiasaca ingerasul scump si dulce. M-am emotionat profund citind povestea ta! Si cind ma gindesc ca ma asteapta si pe mine in decembrie a doua nastere! Da merita asteptarea!Iti ultumesc si pentru sfaturile pe care le-ai postat! Sanatate si sa cresteti mari!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...