Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy(140)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

si la noi bate ,bate si ploua! cafeluta vreau si eu ,ca pe a mea n-am prea nimerit-o. eu sunt la ora de smotruiala si mai tarziu fac mancare. le fac pe toate astazi si maine la prima ora la Mall cu mine .[:p] . tre' sa-mi cumpar o pereche de cizme ca sambata ma duc la o cununie si n-am ceva mai aspectuos. ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica saracutza Ruxi. Un pupic mare pt. ea sa n-o mai doara. Doina imi amintesti de mama cum ne trimitea si ea pachet.Ce face Dan? Miha ma gandesc daca ma bag si eu la sah. Vreau sa mai incerc inca o data Diplomatul si daca iese ma bag la sah [:D]. Concediu placut si pup Robertzelul harnicutzul. Succes la gasit casa. Danutza la noi n-a nins. Doar in Bayern. Frumos cadoul pt vecina voastra. Danach wow... ninge la voi. Abia astept sa vad zapada aici , dar nu cred ca sunt sanse sa ninga. Cum esti? Mirela astept pozele Alina cum stati cu ap? Stefania ce-ai facut la eco? Simo ce faci? Cami sa ai spor la renovat casa Liano ti-am trimis un sms, dar cred ca nu l-ai primit Sora Lianei bine ai venit!!! Dana banana-bella, spor la treburi azi. As merge si eu cu tine in Mall, mi-e dor de-o shopingareala [:D] Georgi-petrecareatza ce faci? Va pup pe toate si va doresc o saptamana frumoasa Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

/neatza[:D] monica pupici pe degetelu printzesei.. miki nu primi ca tu stii ca io raspund[:D]apropo nu vi pi la mine?[:D] Danelutzooo[pup] doina ma bucur ca a gasit soni,,e scump? mihaaaaa[pup] bananoooooii spusei si ete ca ma lasa[:D] beyyyyyyyyyy uitai sa va zic ca va pupaa grasu pi toatee,,vb ieri cu neste preteni si le spuneam cat de dorit ii grasu aci de sexoase[:D]si grasu zambarea pe sub mustati..[:D] [url="http://desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76543"]Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url] "Nimic nu-i imposibil!" [url="http://community.webshots.com/user/lianadimi"]Nasica[/url] [url="http://tt.lilypie.com/LMB7m7.png"]iote'i ca vin[/url][cool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] [pup]la tuuoate! La muuuulti ani alexa si mamicutza!!!! ps:va multumesc ca m-ati pastrat pe listutza! "Unde esti tu Tepes, Doamne? /Ca punand mana pe ei, /Sa-i impartzi in doua cete, de nebuni si de misei, /Si in doua temnitzi large cu de-a sila sa-i aduni, /Sa dai foc la puscarie si la casa de nebuni!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oooooo symaco!!! [pup] ce faci?ce faci? nu ne povestesti nimic? mai nu am timp sa va "dezvolt" mai multe.daca nu-s cu bidineaua in mana atunci sunt cu copii la activitati.daca nu-s la activit.,atunci bag cratita sau lectii si tot asa.[soc]mie una nu-mi ajunge timpul.alerg cat e ziulica de lunga,am slabit mult si fara diete sau sala[pk] cum adica ninge la voi? am vazut la stiri[soc] nu pot sa cred. la noi sunt 23-24°.ieri am stat afara in tricouri si papuci.copii au batut strada toata ziulica.au iesit vecinii la decorat casele de halloween dar parca nu are nii un farmec.e prea cald! ca sa nu m-ai spun ca prin toate magazinele dar absolut toate au inceput vanzarile de brazi,globulete si mosi craciuni.[soc] dispar;e ora sa-mi trezesc gasca... o sapt. faina[i] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna sexoaselor, mey dana s-a intors lumea cu fundu'n sus...nu numai zapada a venit mai devreme dar si soacra [:D] dea' Domnu sa dispara amandoua asa cum au venit...pe nepusa-masa [:D] spor la cumapraturi si sa ne arati ce incaltzari faine ti-ai luat...aaa...si sa-ti fie de bine blonzeala [pup] si sa ne zici daca te-ai intalnit cu mmiha [pup] pe la cumapraturi [:D] miki...cine-i liber toata saptamana??? [pup] mama ce de bunatati ai in plan...spor la treaba cami [pup] si spor pe la toate cele Liana [pup] bine ca te lasa grasu pana la urma [:D] nu vrea el sa piarda locu' fruntash...(zici ca suntem in topul lui andresan) [:D] Doina, multam de cafelutza [pup] ce-ai mai facut cu teledonul? miha [pup] gata, esti in co? Danelutza [pup] , ce bunatati faci acum ca ti-ai revenit? eu am pus o ciorbitza pe foc si felul doi...pauza nu stiu ce sa fac...mi se pare ca pe toatele-am facut recent si nu mai am chef de ele [:D] stefania, ce mai face burtika? [pup] mirela, poze, poze???? [pup] alina, ati gasit casuta? [pup] si spor la cautari si pregatiri petru maine ioana [pup] , pe unde esti, ce fac copilashii? hai ma da un semn de viatza olga, voi ce maif aceti? [pup] Biiiiiii....fetelor chiar nu are nimeni nr ei de telefon sa o sune sa vedem ce-i cu ea? hai fato la dans [pup][:D] va pup pe toate si ma duc sa vad ce "construiesc" monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...