Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vrancea(17)


Recommended Posts

Bun Venit! Nastasikaid="red">. Scrie mai multe despre tine.

 

Hai ma Petroid="red">, parca discutasem cand ai aparut tu despre Cuza noastra. Chiar destul de multe. Cauta in subiectele mai vechi si o sa gasesti. Si Sim e cuzista de 92. Dar ea era uman. Io am avut pe Rosioru diriginta-fizica. Tu parca aveai clasa in cladirea salii sportului, nu? La mine era clasa nr 2 de la cancelarie.

 

Sim,id="red"> de cand vreau sa iti spun. De pe 23 feb mai am un nepotel Tudor. Doamne, numai Tudori visam ca am impresia ca l-am inebunit pe pitik-ul tau. Acu m-am linistit![:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 288
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[hia]

 

La multi ani Flori, si tuturor cu nume de floare!

 

DidiAlex,sunt tare emotionata de venirea parintilor.Ptr. Paste vom hotari ce vom face cand vor ajunge si ei.

Flori,te asteptam mai des!Distractie placuta la plimbare.

Natasika,bine ai venit!

 

[pup]

 

------------------------

 

Diverse[foto] Cununia civila[foto] Nunta noastra[foto] Luna de miere-Rep.Dominicana[foto]Cuba

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana,Andra,sar'mana pentru urari [pup]

Scriam in mesajul anterior ca-i o zi super la noi...Eeee,pana sa plecam noi de-acasa,s-a dus ziua aia super,a inceput sa ploua marunt si des,asa..ca-n Islanda [alcool]

Insa asta chiar nu ne-a impiedicat sa avem o zi superba.Am fost din nou la Geysir,la cascada Gulfoss,am vizitat si o sera absolut magnifica.....Una peste alta ne-am simtit super!

 

Va pupic acum si va spun "noapte buna".[pup]

 

Flori

Noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, fetelor !!!!!

 

Ieri la noi a fost urat, a plouat si frigut .. dar tot am fost in plimbare, la nasi (care dunt cam la o ora distanta de noi) ... am mancat peste si cam atat.

 

didiid="red"> - daca zici tu ca am mai discutat ... eu nu-mi aduc aminte, deh, batranetile [:D]. Pe Rosioru de fizica am avut-o si eu ca prof. .. da, am avut clasa si acolo, dar in fiecare an erau locuri diferite, noi eram ca tiganii cu cortul. Intr-a 9-a am fost la subsol de radeau aia de la clasele mari de noi cand ieseam in pauza ... uite, ies sobolanii ... intr-a 10-a undeva la parter da' nu mai stiu exact a cata sala ... intr-a 11-a in sala de sport si intr-a 12-a in localul de peste drum de liceu ... langa terenul de sport de la Lic. 5 ... Deci vezi ca ne-am plimbat ceva ...

 

[gravi] 6+

Petronelaid="size3">id="Trebuchet MS">id="navy">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de primire!!!

Didialex, si sotul meu e cuzist de 95. El l-a avut pe Pol diriginte...

Astazi, cel tarziu maine, plecam la Focsani. Vom petrece Pastele cu familia. Deabia astept!!!....2 saptamani de odihna si rasfat[bis][bis]

 

Ramona

 

Mamica fericita a doua minuni: Maria Anastasia (29.11.2003) si Stefan Octavian (21.04.2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...