Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Farmecele si distrugerea casatorieiI!!!


Recommended Posts

Yasmine,

 

 

pai du-te repede si scoate-i si o unghie, ca sa ai tot setul.

Altfel nu se pune.

Apropo de craniu (era sa te intreb daca e tot de la mort [bang]) , am o prietena la medicina - si tocmai s-a despartit de prietenul ei, suflet sensibil, pentru ca a adus ceva material didactic pe acasa... acasa la EL...

Asa ca... vrajile astea nu stii unde lovesc... [:D]

 

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eliseid="red"> nu rade. Cand studiam sistemul osos mergeam cu cate o ciozvarta acasa (adica humerus, falangele prinse in sarme etc). Odata cand eram la lift imi aduc aminte ca mi-am uitat osul si o rog pe mama sa mi-l aduca... a venit cu el in faras, il trasese cu un bat de acolo, sa nu puna mana pe el!!

 

J si Carla-saurus Rex (05.02.2006)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by mariussimiuc

Apropo de blesteme..."Sa te bucuri de copilul tau cat m-am bucurat si eu" este sau aduce asa pe departe a blestem?Mihaid="purple"> [recevere]

Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...id="size2">id="green">id="Comic Sans MS">
id="right">
id="quote">id="quote">Io i-as raspunde:"sa te bucuri tu de copil si nepot,atat cat m-am bucurat io de soacra"[:D]Nora__id="blue">Comorile Norei__id="red">[comoara] Noi doiid="red">[amoras] Costume carnavalid="red">[majoreta] Noutatiid="red">[foto]-------------------------Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha...pe spate sau pe burta,important e sa ii astupi vartelnitza de gura macar pt cateva minute,ca asta e ca pasarea phoenix...rasare din propria...hmmmm,doamne iarta-ma...ma faci sa vorbesc prostii[ups] si stricam si subiectul fetei.

 

Nora__id="blue">

 

Comorile Norei__id="red">[comoara] Noi doiid="red">[amoras] Costume carnavalid="red">[majoreta] Noutatiid="red">[foto]

 

-------------------------

Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!id="blue">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...