Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Farmecele si distrugerea casatorieiI!!!


Recommended Posts

quote:Originally posted by zouzounaki

buna seara tuturor...[si-eu]..inca o data imi cer scuze daca vi s-a parut cumva tras de par subiectul acesta,dar l-am deschis din cunoatere de cauza...de exemplu imi amintesc despre ceea ce s-a intimplat in familia mea cind inca eram o adolescenta...intotdeauna parintii mei s-au inteles foarte bine..o relatie strinsa bazata pe dragoste respect ..etc...pina in momentul in care la un moment dat asa dintr-o data fara etape precedente,tatal meu s-a schimbat brusc...din persoana calda iubitoare devenise total opusul.la el servici cunoscuse o tipa care inainte nu stiu cum facea dar orice casniciie o atingea ,o distrugea..si iata ca i s-a pus poate pata pe tatal meu...cu cit timpul trecea situatia se ingrosa...se auzeau noaptea in casa scirtiituri,becuri care se spargeau de la sine,dar cel mai ciudat era faptul ca tatal meu desi dormind se trezea brusc dupa ora 24..si ca hipnotizat se ducea se imbraca si pleca de acasa..situatia era groaznica..tatal meu se simtea chinuit ii spunea mamei mele ca ceva se intimpla...iar nopatea incepea si o ruga pe mama mea sa-l tina strins ca simte o forta care il impinge sa mearga la femeia aceea...mama a doua zi s-au dus innebuniti de cele ce se intimpla,la macicas o comuna de linga cluj ,unde pe atunci traia un calugar renumit...de cum au intrat pe usa fara sa pomeneasca nimic,calugarul i-a si spus tatalui ca este facut de o femeie pe care a descris-o exact...si alte amanunte...de atunci a inceput o lupta fantastica posturi rugaciuni...care au durat cam 2 ani de zile....ciudat este ca tatal meu dupa ce s-a curatit nici nu o putea suporta pe femeia aceea..i se facea greata...dar cel mai trist este ca ceva s-a intimplat dupa si mama mea dintr-o femeie voinica s-a imbolnavit brusc...si in 6 luni de la starea de rau...a decedat..iar cu 2 zile inainte de a deceda se scurgea de peste tot un lichid negru si urit mirositor...a fost ceva cumplit...si stind de vorba cu calugarul ne-au spus ca asemenea lucruri din pacate exista,dar se prind de oamenii care nu sint spovediti si care au o relatie superficiala cu Hristos...tind sa mentionez ca atunci relatia noastra cu Domnul era intr-adevar superficiala...de atunci ne-am apropiat mult de Dumnezeu...si stiu ca atunci cind intr-adevar crezi nimic rau nu se poate lua de tine....totul se intoarce asupra celui care face raul....am vazut si cazuri multe in alte casatorii sau la biserica din cornesti judetul cluj am vazut slujbe de demonizare si am auzit povestile acestora...oricum puteti asculta ce spune Parintele Argatu intr-un mic film despre farmece vraji ....http://www.sfaturiortodoxe.ro/filme-video/pr-argatu.php din pacate foarte multa lume apeleaza la aceste servicii ale necuratului si e bine sa ne protejam apropiindu-ne cit mai mult de Dumnezeu.[ruga] prind dragoste si credinta sintem protejati...va multumesc pt raspunsuri si ma scuzati daca am ocupat prea mult spatiu...numai bine tuturor...[:)][flo][flo][flo]http://www.sfaturiortodoxe.ro


id="quote">id="quote">Condoleante pentru decesul mamei tale. Am cateva intrebari: poti detalia ce e cu lichidul negru? De unde curgea de peste tot? Medici ce au avut de spus la faza asta?You asked me if I'm happy. This is a difficult question. The problem with happiness is that you don't know when you have it. You remember it. Ask me in another ten years. Maybe I'll be able to answer.id="green">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns

...stiu ca atunci cind intr-adevar crezi nimic rau nu se poate lua de tine....totul se intoarce asupra celui care face raul....am vazut si cazuri multe in alte casatorii sau la biserica din cornesti judetul cluj am vazut slujbe de demonizare si am auzit povestile acestora...oricum puteti asculta ce spune Parintele Argatu intr-un mic film despre farmece vraji ....http://www.sfaturiortodoxe.ro/filme-video/pr-argatu.php din pacate foarte multa lume apeleaza la aceste servicii ale necuratului si e bine sa ne protejam apropiindu-ne cit mai mult de Dumnezeu. prind dragoste si credinta sintem protejati...va multumesc pt raspunsuri si ma scuzati daca am ocupat prea mult spatiu...numai bine tuturor...[ruga][flo][flo][flo]

 

http://www.sfaturiortodoxe.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Aldebaran

Propun sa le ardem pe rug pe babele alea, mai ales daca poseda si pisici..[zz]


id="quote">id="quote">[:-)))]nt, nu stii bine, doar pisici negre!Adik oasele lor. Pisica in sine e mai putin importanta.... [:D]Si in general trebe facuta o perchezitzie pe la femeile astea mai batrine si mazilite dak au: fus,lingura de lemn , un lacat nou cu trei chei, o sfoara din fir de doi metri, foarfeca cu maner de argint, oala de lut noua, un cutit cu maner din lemn, sare si grau neincoltit, o pungulite cu pamant, aripa de peste, dinte, os si unghie luate de la mort, osul de la un cocos negru, furca cu doi dinti. Am omis ceva? [:p]A, da, da... o apa curgatoare... Dak e vreo apa curgatoare pe o raza de 10 km precis baba o pune de-o vartelnitza, ceva.... [alcool]Elise
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai,la mine a fost o perioada cind jucariile copiilor "vorbeau" sau se miscau singure.(nu e vrajeala )Asta se pune?

Nu m-am speriat .Cel mai tare m-a deranjat o chitara care si noaptea o apuca cintatul si nu puteam sa dorm.le-am scos bateriile la "jucariile vorbitoare" sau le-am aruncat daca am vazut ca nu se potolesc.Asta inseamna ca mi-a facut cineva vraji?[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Norocu meu ca pe sotu' meu nu-l vrea nimeni in afara de mine ca nu-i nici frumos nici bogat!

Acu' serios, are sotu' o verisoara care nu-si lasa copii sa vada filmele cu Harry Potter ca au magie'n ele.[bang] Cand am auzit mi-a venit rau.. si mi-a fost mila de bietii copii, nu ca nu vad HP dar pt. ce le baga mama lor in cap.

 

Corina, mami de leutz blond si bb Aris (12.08.2005)

poze

filmulete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...