Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce v-ar deranja mai mult


Recommended Posts

intrebare atat pantru femei cat si pentru barbati Ce v-ar deranja mai mult ... sa va gasiti partenerul in pat cu un barbat sau cu o femeie ... si reciproca valabila pentru barbati tradarea-i tradare, dar care doare mai tare ??? TextText eu sa il gasesc cu o femeie as considera ca m-a tradat pe moment, dar daca l-as gasi cu un barbat, as considera viata noastra de pana atunci o minciuna DACA E SA MA INSELE AS PREFERA SA O FACA CU O FEMEIE [hopsieu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ooomyyy [popa]

 

Io shi plozii turbulentziid="Comic Sans MS">id="blue">

 

 

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai mult m-ar deranja tradarea,de fapt m-ar rani foarte tare!

si chiar asa de ce sa ma insele?nu este maui simplu sa imi spuna ca nu mai merge din punctul lui de vedere si sa ne despartim decat sa trecem printr-o experienta traumatizanta?!

sper sa nu patesc niciodata asa!

 

Pozici cu noi

"Cronometrul" lunilor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

m-ar deranja mai mult sa ma insele cu o femeie.... dak ar avea tendinte homo ([:D] - nu m-am putut abtine.... nu mi-l imaginez deloc pe barbatu-meu in postura asta) id="size1">n-ar fi ceva ce depinde de el, ci de mama natura.

 

 

Cred ca mai curind as plinge de mila...de mila lui, a mea, a noastra - dar n-as putea sa fiu furioasa pe el, sau sa ma consider inselata.

 

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, daca m-ar insela cu un barbat as intelege ca "celalalt" are ceea ce eu nu am si nici nu voi avea vreodata, dar o femeie... ce are ea si eu nu am?!

Acu' la modul serios: nu l-as ierta, indiferent cu cine m-ar insela. Tradarea ar fi aceeasi, durerea si dezamagirea la fel.

 

____________________________

Winners don't quit; quitters don't win.

__________________________________

Don't give me an attitude; I already have one!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu o femeie.

 

You asked me if I'm happy. This is a difficult question. The problem with happiness is that you don't know when you have it. You remember it. Ask me in another ten years. Maybe I'll be able to answer.id="green">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca l-as gasi cu o femeie??? accept tradarea dar urasc tradatorii..

daca l-as gasi cu un barbat??? l-as intelege si m-as bucura ca subconstientul lui l-a ajutat sa-si dea seama ca nu e hetero , ci gay..[fum]

 

........................

dulce, finuta, romantica ca si greata care-ti trece prin stomac...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...