Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce v-ar deranja mai mult


Recommended Posts

quote:daca l-as gasi cu un barbat??? l-as intelege si m-as bucura ca subconstientul lui l-a ajutat sa-si dea seama ca nu e hetero , ci gay..
id="quote">id="quote">

dar ce te faci daca e bi???[:D]

Pe mine m-ar deranja daca l-as gasi sandvis,inre un mascul si-o femeie[:D]

 

Life is not measured by the number of breaths we take,but by the

moments that take our breath away.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns

fetelor vreti voi sa ziceti ca: ajungi acasa de la serviciu si il vezi pe sotul tau,pe cel pe care il iubesti si care presupui ca te iubeste la fel de mult, cu alta perosoana in pat,in plin proces sexual [:D] si atunci mai poti face diferenta: daca e cu un barbat il iert,nu ma deranjeaza ca "subconstienul lui si-a dat seama" si alte alea.eu ma cam indoiesc.

si daca ar fi cu un barbat nu te intrebi ca poate a stiu de la inceput si te-a mintit tot timul si te-a luat ca sa mascheze orientarea sexuala pe care o are?!

 

 

Pozici cu noi

"Cronometrul" lunilor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by pisicuta si matei

fetelor vreti voi sa ziceti ca: ajungi acasa de la serviciu si il vezi pe sotul tau,pe cel pe care il iubesti si care presupui ca te iubeste la fel de mult, cu alta perosoana in pat,in plin proces sexual [:D] si atunci mai poti face diferenta: daca e cu un barbat il iert,nu ma deranjeaza ca "subconstienul lui si-a dat seama" si alte alea.eu ma cam indoiesc.si daca ar fi cu un barbat nu te intrebi ca poate a stiu de la inceput si te-a mintit tot timul si te-a luat ca sa mascheze orientarea sexuala pe care o are?!Pozici cu noi"Cronometrul" lunilor


id="quote">id="quote">Mai bine mai tirziu decit niciodata.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by mamica dulce
quote:daca l-as gasi cu un barbat??? l-as intelege si m-as bucura ca subconstientul lui l-a ajutat sa-si dea seama ca nu e hetero , ci gay..
id="quote">id="quote">dar ce te faci daca e bi???[:D]Pe mine m-ar deranja daca l-as gasi sandvis,inre un mascul si-o femeie[:D]Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away.
id="quote">id="quote">Eu cred ca mi s-ar taia de sex o perioada lunga si neprevazuta.[:D]numai cind imi imaginez o anumita pozitie.Brrrr..[indecent]brrrr[berica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

imi mentin parerea ca mai bine gay decit afemeiat....

Daca nu-l am eu, stiu sigur ca nu-l are nici o alta femeie.

Si makar dpdv orgoliu feminin n-as avea ce sa imi reprosez (in afara faptului ca nu-s barbat, ceea ce nici nu mi-as dori[:p])

 

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sorana [:-)))]in loc sa zica : "iubito,nu e ceea ce crezi ", sa vina la moda noua formula ? Sa te invite asa cu un zambet larg si cu un gest de bucurie "iubiiito,ce bucurie ca ai venit,alatura-te noua "

 

Eu faze din astea cu prinsul in pat am vazut numai in filme. Chiar e atat de prost sa se lase prins in plin act sexual? Nu de alta,dar e jenant si sa il prinda maica-sa in asemenea postturi,daramite nevasta ! Care e atat de nesimtit sa vina cu ea in casa si patul comun? Si daca e asa,chiar nu stie si el programul femeii ?

 

Ideea era daca ii prinzi asa in fapt sau daca afli ? Tot nu stiu ce m-ar deranja , daca la fel,sau deloc partea cu barbatul .Mai mult,nu cred.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...