Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce v-ar deranja mai mult


Recommended Posts

Ymcar ,si eu ca si tine .Daca prin absurd l-as prinde cu un barbat ,nici nu as mai intreba daca am si eu loc intre ei ,as trece direct la atac ,iar daca ar fi cu o cocoana ,mai intai as studia-o ,iar apoi m-as alatura .Pt o clauza nobila .Mi-as satisface niste curiozitati .Apoi la sfarsit l-as intreba daca i-a placut si daca mai doreste sa mai invite pers respectiva dupa care cred ca il fac ko ca il mai invit si eu o data la o partida de[xinpat]

 

In fiecare zi trebuie sa ne hidratam cu apa

poze cu Zanul meu http://pg.photos.yahoo.com/ph/clau2toma/album?.dir=/4f18re2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns

eh, na, dak ar fi cu un barbat clar ca n-as avea loc intre ei, ca n-as fi "in target", asta dak nu cumva ar face-o doar ca sa imi ofere mie un cadou cind vin de la job. [:p]

 

Si chiar si in cazul asta, nu stiu dak imi nimereste gusturile.... sau imi aduce vreun [neand] , asa ca as aprecia mai mult sa ma lase pe mine sa mi-l aleg si pe al doilea! [:D]

 

Iar dak ar fi cu o cucoana, n-as intra in joc decit dak cu primul vecin infascat de pe hol, ca sa ocup cucoana, pentru ca n-am kef de jumatati de masura, io nu-s jumate de femeie! [^]

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by KSorana

Adelita si eu tot la o noua formula ma gindisem.Dar daca s-ar intimpla intradevar ,nu stiu cum as reactiona.Probabil ca as refuza spunind "nu merci, ma asteapta amantul".[:D]


id="quote">id="quote">m-am gandti mai bine, ba nu as refuza deloc. Eu de ce sa pierd ocazia ?:))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by KSorana

Pai depinde si de partenera daca iti deschide apetitul sau nu.[:D]Eu trebuie sa recunosc cu mina pe tzitza ca am putin gay in mine (ca altfel porbabil ca nu as fi de acord cu aprobarea casatoriilor homosexualilor[:D])


id="quote">id="quote">hai ca stricam sobectu si ne dam in fapt pe aici:))) ca dincolo m-am abtinut :)))acum,daca tot ne imaginam ca-n filme,sa ne imaginam si noi ca ne inseala cu o super sexy de revista .a fel,daca il prindeti cu un barbat,imaginati-va un actor care va plaec si voua cel mai mult.faceti-va visele mai frumoase !:))) lasati cosmarurile sa moara in altii !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:acum,daca tot ne imaginam ca-n filme,sa ne imaginam si noi ca ne inseala cu o super sexy de revista .


id="quote">id="quote">ca intr-adevar conteaza! [:p]

ca sa nu ne dezechilibreze ca ne inseala cu una mai urita, si sa ne lase pe veci cu nedumerirea "unde am gresit".... trebe musai sa-si aleaga ceva mai frumos dak risca sa-l vedem!!

 

ca sa nu mai spun ca aia ar cobori precis din revista direct la saracu' barbatu-meu [olala]!! Vreun Brad Pitt de seama ei n-ar alege....

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele..bine va gasisi aici...

un subiet interesat ...daca eu cand e sa vin de la servici imi gasesc consortul cu un individ ...vorba soranei...cel mai rau ar fi "ni te alaturi?" chiar ca ar fi tare si as muri de ras...si ii dau si un ciomag pe spinare lui si lu individ...asta chiar ca le-ar intrece pe toate...si daca l-as prinde cu o femeie...cred ca s fi mai tare ca emisiunea aia cu tradatii...cred ca as dispera pe loc...probabil ca m-as bloca pe loc si mi-as da seama ca si-a batut jos de viata noastra de iubirea noastra de tot ce simteam pt el...cred ca inselatul acesta este cel mai josnic lucru pe care il poate face un om...mai bine imi zici in fata "nu mai merge relatia..simt nevoia sa stau departe de tine" altceva dar nu inselatul...pt mine inselatul este ceva dispretuitor...[sm][sm][sm][neand][neand][neand]

 

Nunta noastra:19 august

Poze

Luna de miere...mult asteptata

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...