Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce v-ar deranja mai mult


Recommended Posts

quote:Originally posted by aelita

Fetelor,cred ca sunt lucruri mai grele decat inselatul .Sunt unii mai canalii decat cei care au si ei o diversificare :)))ia ganditi-va sa il vedeti in parc cu una DE MANA ! sau cu UNUUUL !


id="quote">id="quote">Nu merge ,ca atunci il vede vecinul Costica , Mitica,Dumitreasca aia cu gura mare si nu e bine domne chiar asa pe fata.[:D]Asta in cazul in care e cu o femeie.Daca e cu un barbat afla tot "satul" intr-o fractiune de secunda.Ba chiar va fi filmat si dat la stiri.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by aelita

sorana [:-)))]in loc sa zica : "iubito,nu e ceea ce crezi ", sa vina la moda noua formula ? Sa te invite asa cu un zambet larg si cu un gest de bucurie "iubiiito,ce bucurie ca ai venit,alatura-te noua " Eu faze din astea cu prinsul in pat am vazut numai in filme. Chiar e atat de prost sa se lase prins in plin act sexual? Nu de alta,dar e jenant si sa il prinda maica-sa in asemenea postturi,daramite nevasta ! Care e atat de nesimtit sa vina cu ea in casa si patul comun? Si daca e asa,chiar nu stie si el programul femeii ? Ideea era daca ii prinzi asa in fapt sau daca afli ? Tot nu stiu ce m-ar deranja , daca la fel,sau deloc partea cu barbatul .Mai mult,nu cred.


id="quote">id="quote">Si eu as fi gandit ca dintr-astea cu prinsul in pat se-ntampla doar in filme,dar am doi fosti colegi de liceu,care au fost impreuna toti cei 4 ani,iar in facultate,prin anul 4 cred-s-au casatorit...toate bune si frumoase pana-ntr-o noapte,cand ea trebuia sa fie la munci(nu-mi mai amintesc exact,dar parca lucra la bingo uneori),a intervenit ceva si s-a intors mai devreme decat trebuia acasa.Si acasa erau deja doua persoane in pat[:p]...cu ea nu m-am mai intalnit de multa vreme,ultima data cand ne-am vazut a fost chiar imediat dupa scena respectiva,ca a venit sa-mi povesteasca,dar pe el l-am intalnit acum cateva luni cand am fost in tara,are o fetita,nu stiu daca nu cumva cu persoana care era in plus in pat in seara in care prima lui sotie a-ndraznit sa se intoarca acasa mai devreme[:D]-n-am intrebat,ca eram amandoi cu cate un cupil de manutza si mi s-a parut un subject complet needucativ:))...Liaid="red">&Aid="red">nid="orange">did="green">rid="blue">eid="purple">wid="navy">id="Comic Sans MS">[foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Numai deranj nu s-ar mai numi da' cred ca durere, furie si neputinta in fata alteia in patul meu si stupoarea in fata...barbatului barbatului meu -[alcool][bang] astea ar fi din belsug! Apoi insa mintea ar invinge inima... Sper sa nu fie niciodata nevoie de lupta asta!!

 

 

Laura, mama lui Catamic

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...