Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,nemamici,burtici _ din jud Hunedoara(5)


Recommended Posts

Na,ca m-am sacrificat eu pentru binele comunitatii.....si deschisei un nou capitol.
Deocamdata suntem fara pasasport pentru junior,am sunat la pasapoarte,am stat peste 2 ore pe telefon si i-au spus ca pasaportul a fost facut si expediat vineri pe 2 iunie cu express,deci.....ar mai fi o sansa sa vina azi sau luni,eu o sa-mi fac bagajelul......just in case.Atata stres legat de un amarat de pasaport..... noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 72
  • Creat
  • Ultimul răspuns

iuhuuu,delia,deci te duci la romanika?!bravoooo,sa vi cu pozeee!

 

"Unde esti tu Tepes, Doamne? /Ca punand mana pe ei, /Sa-i impartzi in doua cete, de nebuni si de misei, /Si in doua temnitzi large cu de-a sila sa-i aduni, /Sa dai foc la puscarie si la casa de nebuni!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HELLO, HELLO

 

DELIA te asteptam acasa, sper sa ne vedem daca ai timp, ca trebuie sa plimbam piticii si sa-mi cunosc si eu pe ginerica.

 

MEEMS-ule pacat ca atunci cand vii tu e gata mondialul ca ne uitam noi cu fetele. Aproppo cine crezi ca va castiga cupa?

 

MIKA ce faci? cum e cu burticu? Misca ?

 

IULIA e bine, creste, ne iasa un dintisor so' e tare maraita, sta in fundic... ehe am fata mare deja, nici nu stiu cand a trecut timpul.

 

 

SIMAKO ce face Rebeka, si-a descoperit manutele?

 

MIHA SI IULIA BUBULINA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, mi-e cam teama sa ma dau cu parerea, ca n-am mai urmarit fotbalul mondial chiar asa de-aproape (americanii sunt foarte dezinteresati de el...), da' tot am vazut ca-i laudau pe brazilieni.

 

Cred ca Delia e in RO, ca vad ca nu mai da nici un semn.

 

Meems & Rianna (16 dec. 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scumpele,mi s-a accidentat sotul cu masina,asa ca tot prin NY defilam,iar pasaportul lui Rudy a ajuns miercuri trecuta,iar zborul era luni pe 5.Dar am vorbit cu cei de la companie,si le-am spus ca nu pot pleca la data respectiva si mi-au zis ca nu imi inapoiaza banii dar pot reprograma plecarea timp de 1 an,deci nu pierdem toti bani,doamne multam.Va pupim.

 

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delia21,id="red"> cand ma sunasi crezui ca esti deja in taraaaa [bang][bang][bang], iar tu de fapt esti inca departe rau...[:(][:(][:(]...Si eu care imi faceam planuri ca iesim la o plimbarica cu Rudy...

Dar las' ca ne vedem noi, veniti voi acasa...

Imi pare rau de accidentul sotului tau, sper ca nu a patit nimic grav si ca este totul in regula.

 

rachel owen,id="blue"> ce faci tu si cu bubu, ca mie mi-e taaaree dor de voi...[pup]

Am venit luni acasa din spital, caci nu am mai avut contractii si nici dureri de burtica si acum o sa stau iar la pat cel putin trei saptamani [bang], dar deh, daca-i musai cu placere.

 

symaco,id="brown"> ce fac printesele tale? Canhd ne mai vedem pe messenger la o barfa?

 

meems si mihaelaandrone id="green">[dual][dual][dual]

 

Mi-ka

bebelusul meu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

delia,imi pare tare rau pt sotul tau,sper ca nu e ceva grav..d-ne fereste,uite cum se intampla![:(]

mi-ka,burticuto,noi suntem bine.fetele cresc si cer tot mai multa atentie,Carla ma topeste cand o aud cum gangureste.sybille a inceput sa puna tot felul de intrebari iar inimioara noastra de parinti e tare mandra!

imi pare tare rau ca ajung pe aici asa de rar,in curand nu o sa mai intru deloc.am bagat cerere de renuntare la net,pt ca nu o sa mai avem timp de stat pe net o perioada mai lunga!imi voi lua ramas bun de la voi inainte sa imi ia reteaua!

o sa-mi lipseasca Dc-ul,povestille de aici si de pe messenger,prietenii virtuali!

pup copilasii vostrii!

sa ne auzim cu bine!

 

"Unde esti tu Tepes, Doamne? /Ca punand mana pe ei, /Sa-i impartzi in doua cete, de nebuni si de misei, /Si in doua temnitzi large cu de-a sila sa-i aduni, /Sa dai foc la puscarie si la casa de nebuni!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...