Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,nemamici,burtici _ din jud Hunedoara(5)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 72
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Delia, sunteti niste scumpici. Si tu tot frumoasa ai ramas. [pup]

Symaco [pup]

Si cu alte cuvinte am intrat pe aici sa-mi caut cuscra care live nu mai da nici un semn de viata. Ii creste barba si mustati la fi-miu pana ajungem noi la ei. Pusi la fete [pup]

 

 

______________________________________________________________

 

Dumnezeu sã te tinã în palma mâinii Sale, iar îngerii Lui sã te îndrume mereu.id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sid="red">Aid="green">Rid="purple">Bid="red">Aid="blue">Tid="red">Oid="green">Rid="navy">Iid="red"> Fid="orange">Eid="purple">Rid="red">Iid="green">Cid="red">Iid="green">Tid="purple">Eid="red"> la toti hunedorenii de pretutindeni!id="size5">

id="left">Va pupam zgomotos si la gramada!Ajungem acasa de revelion si .....va propun sa ne si vedem undeva cu toatele,binenteles cine vrea sa vina,prezenta nu e obligatorie,de exemplu la o piterie ....parca i spune Venetia.....daca nu imi joaca memoria feste.....binenteles dupa revelion.Stau pana pe 15,deci timp ar fi sa ne vedem.
id="left">Rachelid="red">,chiulangioaico.......multumesc de complimente,pai da ,e si normal,nu,mamele sunt frumoase prin definitie,zic eu[:D]Pupaturi lui Albert!Nu ne mai spui nimic de el ,ce mai face ,ce mai zice????
id="left">Corina=simacoid="red">,daca mai ne citesti ,spune-ne si noua 2 vorbe de printesele tale,mai scumpa mea.
id="left">Mihaelaaaaid="red">,pupim junioara si asteptam sa o si cunoastem.
id="left">MIKA,id="red"> pe cand ajunge buni din Italia?I-ai spus ca vreau tare sa o revad pe dulceata aia de femeie?Daca nu i-ai zis,spunei acu si transmite-i toate cele bune,te rog!Si....pupam minunea de ALEXIA pe care abia apuc sa o vad si sa o tin in brate........[bis]

 

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Delia21

Pupaturi lui Albert!Nu ne mai spui nimic de el ,ce mai face ,ce mai zice


id="quote">id="quote">

Eu zic sa vi sa vezi cate face si cate nu face.

In ce priveste intalneala eu sunt total de acord. [cheers]

 

Pe Alexia de apuci sa o ti in brate nu te mai dezlipesti de ea, insa mare atentie, ne este promisa noua. [8D]

 

[dual] si va mai astept la pove...

 

 

______________________________________________________________

 

Dumnezeu sã te tinã în palma mâinii Sale, iar îngerii Lui sã te îndrume mereu.id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

CRACIUN FERICIT si un calduros LA MULTI ANI pentru toate hunedorencele!!!

 

Delia, calatorie placuta spre tara. Of, ce va invidiez ca va intalniti! Si eu vreau... La Venetia am fost si eu in vara si tare mi-a placut. Vezi ca Mihaela e la Petrosani, cred ca abia dupa revelion se intoarce, sper s-o prinzi. Sa postezi ceva poze de la intalneala!

 

Meems & Rianna (16 dec. 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mikaid="red">,sa-i spui Alexiei ca mosul i-a lasat ceva si la noi si......abia apuc sa ne vedem.

id="left">Meemsid="red">,promit sa vin cu pozici.
id="left">Cid="red">Rid="green">Aid="red">Cid="purple">Iid="red">Uid="orange">Nid="purple"> Fid="blue">Eid="red">Rid="teal">Iid="orange">Cid="green">Iid="purple">Tid="red"> SI SA VA ADUCA MOSUL TOT CE VA DORITI!id="size4">

 

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...