Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In aceeasi casa...si totusi straini?


Recommended Posts

Avem 12 ani de casnicie si nimic nu mai merge bine, nu pot sa-l mai suport, nu mai facem s.., cu nimic nu-mi intra in voie. Nu ne-am casatorit din dragoste, dar ne-am tolerat reciproc, avem 2 copii, am crezut ca o sa ne lege casnicia, ce am de nu ma inteleg cu el? Cum sa ma schimb? Nu suport de ceva timp nici sa ma atinga, pot fi frigida? mãmicã stresatã cu doi pitici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns

In afara de hartia care va leaga ( certif de casatorie ) si cei doi copii se pare ca voi nu aveti nimic.Ma intelegi,e vorba de sentimente.Tu vorbesti de toleranta pana acum...Ti-ai pus problema ca poate in timp dispare toleranta?Dar daca va apare acel EL care sa inspire sentimente?

 

nicoll_mada si [copil] Codruta Andreea ( 29.07.2005 )

http://photos.yahoo.com/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hm, daca-n 12 ani n-atzi descoperit impreuna iubirea, greu s-o mai facetzi d-aci incolo! De ce mai arzi gazu de pomana shi nu vrei sa fii sincera cu tine insutzi?

 

Io shi plozii turbulentziid="Comic Sans MS">id="blue">

 

 

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce as putea sa iti zic...in primul rand tu ai zis ca "nu ne-am casatorit din dragoste,dar ne-am tolerat reciproc" , asta ar insemna dupa mine ca din moment ce nu v-ati iubit cand v-ati luat exista slabe sanse ca acum sa existe vreun pic de iubire...ai crezut ca avand doi copii va lega in vreun fel casnicia ...dar mai mult v-ati distantat cred eu...un copil nu poate lega ceva ce nu era de la bun inceput intre voi. bmagdaro,cred ca e timpul sa iti cauti fericirea langa alt barbat care este capabil sa iti ofere iubirea de care nu ai avut parte in acesti 12 ani de casnice si sa stie sa te aprecieze ca femeie...[majoreta][majoreta][pup][pup]

 

Nunta noastra:19 august

Poze

Luna de miere...mult asteptata

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...