Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe mine ma cheama Ana! Pe tine? Tot ANA!!!!!!


Recommended Posts

Am tot vazut fete pe site pe care le cheama..Ana...Ana-Maria...Ana Cristina..etc...si tare sunt curioasa cate suntem...cate credem ca ni se potriveste numele.....cum suntem... Poate facem si o listutza daca sunteti curajoase si va aratati mai multe!! incep eu: Ana-Maria Misu (ana_maria222) : 20 de ani Bucuresti, Romania Ana Rodica Sebe (anasebe), 26 ani, Bucuresti, Romania Ana Stama (annita72): 34 de ani Craiova, Romania Ana-Maria R (ana_m), 28 ani, Tortosa, Spania Ana Bordea (anabordea) : 30 de ani Bucuresti, Romania Ana-Maria Burcus (ana=maria21) : 21 de ani Bucuresti, Romania Ana Giulia Dumitrescu(giul) 44 ani, Romania Ana Maria Bogdan (ana_miti) 31 de ani, Giurgiu Romania Ana Maria (eveline) 31 de ani Suceava, Romania Ana (ana_a) Bistrita, Romania Ana-Maria Petenchea (ana68) 37 de ani Timisoara, Romania Ana-Madalina Chirita (madymar) 25 de ani, Piatra Neamt Romania [url="http://community.webshots.com/user/ana_maria222"]multe poze[/url] HAI DINAMO!!!! [majoreta] Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 171
  • Creat
  • Ultimul răspuns

bine ai venit anutzo! [flo]

ai fost prima curajoasa.......ca multe ane sunt pe DC!!!

 

si mie imi place f mult numele Ana...e simplu si cald...in schimba Maria ma scoate din sarite...[:D]...dar deh...nu le poati avea pe toate...

 

spune-ne mai multe despre tine...ce faci...lucrezi..esti studenta..esti casatorita...ai copii???

 

multe poze

HAI DINAMO!!!!

 

[majoreta] Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!id="red">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa fiu sincera nici mie nu-mi prea place combinatia Ana Maria, dar numele luate separat imi plac tare mult. Iar despre Rodica....[xx(].

Sunt casatorita si dupa cum bine ai observat [:D]am un baietel. Daca era fetita o chema in mod cert tot Ana.

Sunt traducatoare.

 

Foarte bine ai descris numele: simplu si cald. Exact!

 

 

ana sebe + [copil] tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu

filmulete

poze botez

 

[/img]"] tiberica fara frica[bibe]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi place Maria..dar cum ai spus si tu..nu combinatia Ana-Maria...ca sa spun mai mult...pe fata mea(daca o voi avea)..o va chema Bianca Maria!!!! [pk]

 

super meseria de traducatoare....pe ce limba???

 

multe poze

HAI DINAMO!!!!

 

[majoreta] Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!id="red">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by anasebe

germana si englezaana sebe + [copil] tiberiu (13.01.2006) poze Tiberiu filmulete poze botez [/img]"] tiberica fara frica[bibe]


id="quote">id="quote">wow.....germana mie mi se pare imposibila....cum ai reusit sa o inveti??..m-ar tenta si pe mine sa ma apuc de un curs dar mi-e sa nu mi se para greu rau si sa las totul balta!!!! [help]multe pozeHAI DINAMO!!!! [majoreta] Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!id="red">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...