Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe mine ma cheama Ana! Pe tine? Tot ANA!!!!!!


Recommended Posts

Eu sunt studenta de studenta!! Comunicare Sociala si Relatii Publice..trec anul III! Mai si lucrez la un call center...si sunt si ghid de turism (mai plec sa vad lumea)!! Stau cu ai mei inca....nusht dc as vrea sa se schimbe asta (ai mei fiind tata, mama si sora mea cu 3 anu jumate mai mare)!!! Am un caine Lucky ........ imi plac fluturii si tot ce tine de fluturi (tricouri, sepci, decoratiuni interioare, etc etc).....

 

multe poze

HAI DINAMO!!!!

 

[majoreta] Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!id="red">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 171
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna, am primit cu bucurie invitatia voastra in "clubul Anelor". Copil fiind eu am cam suferit ca ma chema Ana, ca in generatia mea erau numai Roxane, Ramone, Diane, etc, dar mi-a trecut cand mi-am dat seama ca e un nume romanesc superb si bun pentru toata viata. Acum mi-e tare drag si mi-am botezat si copii in aceeasi nota. Am o fetita pe care o cheama Ioana de 7 ani si jumatate si un baietel, Tudor, de 2 ani si jumatate.

Eu am 34 de ani, casatorita si fericita, locuiesc in Craiova.

 

 

annita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multam de invitatie Ana Maria!

 

Ei...da, si mie imi place fff mult numele meu, e si numele bunicii mele care ma crescut in primii ani de viata, si mi se potriveste ca si turnat .Celalalt nume este Gabriela, luat de la tata [:D] care nu pot zice ca-mi displace, in schimb ma deranjeaza prescurtarile gen Gabi sau Any[:p]

 

Am si eu un copilas speculant si rasfatzat, Stefan adeca "Shan" dupa cum se numeste singurel, de un an si 9 luni.

Astept si eu sa ma treceti in listuta voastra!

 

ana_sebe, am aruncat un ochi in pozele voastre, si am admirat juniorul!

 

[pup] la toata lumea si sa auzim de bine!

 

[loveyou]Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos(19.08.2004)id="green">[copil]

id="size2">id="green"> pozeid="red">

Haideti sa-l ajutam pe Alex, haideti la bazar!!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by anasebe

Si noi tot cu ai mei stam si nici ca vrem sa ne mutam! Si eu am vrut sa dau la facultatea asta, m-am indreptat totusi spre Rel Ec. Itl. Noi avem 2 caini, soricari, May si Valdi (nume ciudata...stiu)ana sebe + [copil] tiberiu (13.01.2006) poze Tiberiu filmulete poze botez [/img]"] tiberica fara frica[bibe]


id="quote">id="quote">Anasebe, cum de ai trecut de la uman la real...? Ce te-a facut sa iei decizia asta??multe pozeHAI DINAMO!!!! [majoreta] Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!id="red">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...