Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe mine ma cheama Ana! Pe tine? Tot ANA!!!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 171
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by ana_maria222

 

anasebe...toata ziua stai pe DC...credeam ca sunt singura..[:D]

 

multe poze

HAI DINAMO!!!!

 

[majoreta] Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!id="red">id="size3">


id="quote">id="quote">

 

He, he, he Pai ce sa fac? Daca nu ma joc cu bb, sau nu strang ptrin casa[bang], sau nu suntem la plimbare... stau pe DC.

 

ana sebe + [copil] tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu

filmulete

poze botez

 

[/img]"] tiberica fara frica[bibe]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by anasebe

Economia si matematica mi-au placut mai mult (e mai multa logica), decat gramatica si compunerile. Si tot la uman am ajuns...... traducatoare. Exact ceea ce nu vroiam![xx(]ana sebe + [copil] tiberiu (13.01.2006) poze Tiberiu filmulete poze botez [/img]"] tiberica fara frica[bibe]


id="quote">id="quote">[:-)))] [:-)))] [:-)))]esti de groaza...inseamna ca asta a trebuit sa faci!!!!!! eu vreau sa ma fac ziarista..sa va spionez si sa va bag la barfe!!! [:D]dar lucrezi acasa, nu??? daca da....ce ti-ai putea dori mai mult????? [bis]multe pozeHAI DINAMO!!!! [majoreta] Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!id="red">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu lucrez acasa. Este exact ce mi-ar lipsi printre biberoane si pampersi... niste dictionare! Sunt in concediu de ingrijire a copilului.

Ziarista?! Hmmmm, no offence, dar mie nu-mi prea plac ziaristii din Ro (adica aia care se cred ziaristi). Sunt unii buni rau, dar majoritatea[xx(]. De fapt cred ca ai aceeasi parere.

 

OK, ma duc in patut. Noapte buna Anelor![pup]

 

ana sebe + [copil] tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu

filmulete

poze botez

 

[/img]"] tiberica fara frica[bibe]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, am aceeasi parere....dar mie imi place viata asta de ziarist....sa merg..sa umblu..sa cutreier...O sa va povestesc maine perioada mea ProSport...

 

Noapte buna...te pup!! [pup]

 

multe poze

HAI DINAMO!!!!

 

[majoreta] Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!id="red">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Ana_m

Salutare ,Vin si eu in club !!!! [pup] Anelor id="red">Ana si bb Clara Francescahttp://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_m2005/my_photos


id="quote">id="quote">bine ai venit ana_m!! spune-mi si mie datele tale ca sa te trec in listutza!!! Si mai spune-ne despre tine...serviciu,...bebei..sotz...te pupam!! [pup]multe pozeHAI DINAMO!!!! [majoreta] Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!id="red">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Ana_m

[bang] Completare lista : Ana-Maria, 28 ani, Tortosa, SpaniaAna si bb Clara Francescahttp://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_m2005/my_photos


id="quote">id="quote">gata..am completat listutza!! [pup]multe pozeHAI DINAMO!!!! [majoreta] Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!id="red">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eteee, doar n-ati crezut ca scaparati tocmai de mine....

Ma numesc Ana Bordea, am 30 de ani sunt casatorita, am doua printese taaare dulci pe care le iubesc enorm....si sunt inginer

 

Anaid="brown">, mamica de [zana] Diana Alexia id="red">(28.02.2004) si [copil] Daria Oana id="red">(6.01.2006)

Album

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...