Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sclava sau Regina???


Recommended Posts

Mie nu mi se pare ca cei bogati sint nefericiti.Ca se simt " rahati".Dupa cite am vazut eu pe la tv se distreaza chiar foarte bine.A ,ca cica nu sint iubiti.Si saracii au cam acelasi probleme.Cele casatorite in strainatate nu cred ca au plecat de la bine de aici.Daca le ajungeau banii din ro de ce au mai plecat,nu?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 77
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[quote]Originally posted by KSorana

Mie nu mi se pare ca cei bogati sint nefericiti.Ca se simt " rahati".Dupa cite am vazut eu pe la tv se distreaza chiar foarte bine.A ,ca cica nu sint iubiti.Si saracii au cam acelasi probleme.Cele casatorite in strainatate nu cred ca au plecat de la bine de aici.Daca le ajungeau banii din ro de ce au mai plecat,nu?id="red">

id="size1">Esti asa de sigura????id="black">Did="teal">.id="limegreen">Kid="teal">.id="limegreen">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma asteptam ca acest subiect sa moara de la prima pagina pentru ca semana atat de tare a povestiri adevarate. Adica esti victima geniului dar toata lumea te respecta? Pentru ce, pentru banii tai? Ca alta forma de respect nu vad din moment ce el te trateaza cu sictir.

 

Eu una daca aia cu lipsa de rasfat material inseamna totusi ca nu mor de foame si de frig o prefer pe a doua. Ce dracu sa fac cu un brabat rece ca un iceberg? Sa se duca el fericit la conferintele lui academice.

 

You asked me if I'm happy. This is a difficult question. The problem with happiness is that you don't know when you have it. You remember it. Ask me in another ten years. Maybe I'll be able to answer.id="green">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Dandush

[quote]Originally posted by KSorana

Mie nu mi se pare ca cei bogati sint nefericiti.Ca se simt " rahati".Dupa cite am vazut eu pe la tv se distreaza chiar foarte bine.A ,ca cica nu sint iubiti.Si saracii au cam acelasi probleme.Cele casatorite in strainatate nu cred ca au plecat de la bine de aici.Daca le ajungeau banii din ro de ce au mai plecat,nu?id="red">


id="quote">id="quote">id="size1">Esti asa de sigura????id="black">Did="teal">.id="limegreen">Kid="teal">.id="limegreen">Nu sint sigura ,spune-mi tu.Sa nu-mi zici ca te-ai dus in Japan sa cauti marea iubire.[:D]Ai gasit-o? esti fericita?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by KSorana
quote:Originally posted by Dandush

[quote]Originally posted by KSorana

Mie nu mi se pare ca cei bogati sint nefericiti.Ca se simt " rahati".Dupa cite am vazut eu pe la tv se distreaza chiar foarte bine.A ,ca cica nu sint iubiti.Si saracii au cam acelasi probleme.Cele casatorite in strainatate nu cred ca au plecat de la bine de aici.Daca le ajungeau banii din ro de ce au mai plecat,nu?id="red">


id="quote">id="quote">id="size1">Esti asa de sigura????id="black">Did="teal">.id="limegreen">Kid="teal">.id="limegreen">
id="quote">id="quote">Nu sint sigura ,spune-mi tu.Sa nu-mi zici ca te-ai dus in Japan sa cauti marea iubire.[:D]Ai gasit-o? esti fericita?id="size1">Pai eu am venit in Japonia DUPA ce am gasit marea iubire [:D]. Si DA, sunt fericita si dupa 10 ani de cand am gasit-o [olala]id="black">Did="teal">.id="limegreen">Kid="teal">.id="limegreen">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by KSorana

Mie nu mi se pare ca cei bogati sint nefericiti.Ca se simt " rahati".Dupa cite am vazut eu pe la tv se distreaza chiar foarte bine.A ,ca cica nu sint iubiti.Si saracii au cam acelasi probleme.Cele casatorite in strainatate nu cred ca au plecat de la bine de aici.Daca le ajungeau banii din ro de ce au mai plecat,nu?


id="quote">id="quote">Ah, ce inteligenta eshti tu!!...Edit ca n-am cu cine discuta, asta este, de unde nu-i...Io shi plozii turbulentziid="Comic Sans MS">id="blue">In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...