Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sclava sau Regina???


Recommended Posts

Iren,

 

Calm down draga ca nu m-am referit la tine si daca esti asa desteapta cum te crezi, ar trebui sa-ti dai seama ca intreci maaasuuuuuuraaaaaa!!!

 

Stii macar ce inseamna IQ?

 

Ah...si sa stii ca sa ma faci cu ou si cu otzet, tot nu-ti raspund. Cu asa "destepti" ca tine e imposibil sa ajungi la un numitor comun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 77
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by fleur-de-lis

Iren,Calm down draga ca nu m-am referit la tine si daca esti asa desteapta cum te crezi, ar trebui sa-ti dai seama ca intreci maaasuuuuuuraaaaaa!!!Stii macar ce inseamna IQ?Ah...si sa stii ca sa ma faci cu ou si cu otzet, tot nu-ti raspund. Cu asa "destepti" ca tine e imposibil sa ajungi la un numitor comun.


id="quote">id="quote">Calmeaza-te, ca n-am zis nimic de rau, ia uita-te mai bine...Io shi plozii turbulentziid="Comic Sans MS">id="blue">In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iren ,ca fata desteapta si cu scaun la cap ce te pretinzi cred ca ar fi cazul sa incetezi cu insultele la adresa membriilor DC-ului.

Daca nu realizezi nici acum ce faci ,iti recomand sa te duci fugutza la doctor ca sa nu se agraveze situatia.

 

P.S Am dat peste unul dintre mesajele tale din intimplare unde iti aratai "supararea ".

Probabil asteptai sa fii compatimita de alti forumisti .

Nu-i nimic ca eu te compatimesc si iti doresc insanatosire grabnica cu 5 lamii /ora.[:D]

 

"nu rani pe altii cu ceea ce te doare pe tine".Ti se potriveste perfect.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ignore pentru amindoua, mai bine ascultatzi o manea care sa va calmeze.

 

Io shi plozii turbulentziid="Comic Sans MS">id="blue">

 

 

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by iren

Ignore pentru amindoua, mai bine ascultatzi o manea care sa va calmeze.Io shi plozii turbulentziid="Comic Sans MS">id="blue">


id="quote">id="quote">id="size1">Chiar trebuie neaparat sa ascult manele???[q][q][q]...Un Robbie ar merge mai bine [:p]Did="teal">.id="limegreen">Kid="teal">.id="limegreen">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by KSorana
quote:Originally posted by Dandush

KSoranelid="black">, dar tu nu ai somn la ora asta ????[pup]Did="teal">.id="limegreen">Kid="teal">.id="limegreen">


id="quote">id="quote">Acum nu.[pup]
id="quote">id="quote">id="size1">Nici eu [:D]Did="teal">.id="limegreen">Kid="teal">.id="limegreen">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...