Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - 28


Recommended Posts

Al meu cind a plecat, cel mai greu mi-a fost dupa 2 zile cind am luat-o pe fiica mea si am plecat sa platim curent, gaz..etc.ia autobuzu(ca toloboana sta cu masina ca doar permis nu are[bang]), dute vino, tiraie copchila dupa tine..imi venea sa urlu, rideau colegele la serviciu , m-au intrebat daca mi-a lasat si harta Devei, ca sa stiu pe unde sa umblu.Acu m-am obisnuit. Bucuria vine din lucruri marunte... Lena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by slimatei
neata![|)][|)] [|)] eu am nascut toata noaptea ...si acum dorm[|)] [|)] [|)] Stefania X 2[gravi] 32+ [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url] "Unii se plang fiindca trandafirii au spini, eu multumesc cerului ca gasesc trandafiri pe spini" ...Shakespeare
ai nascut, Stefania? cum esti? Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lulu_boches
Al meu cind a plecat, cel mai greu mi-a fost dupa 2 zile cind am luat-o pe fiica mea si am plecat sa platim curent, gaz..etc.ia autobuzu(ca toloboana sta cu masina ca doar permis nu are[bang]), dute vino, tiraie copchila dupa tine..imi venea sa urlu, rideau colegele la serviciu , m-au intrebat daca mi-a lasat si harta Devei, ca sa stiu pe unde sa umblu.Acu m-am obisnuit. Bucuria vine din lucruri marunte... Lena
hahahaha , ce tare . same here . pleaca tre` sa vad cum ma descurc cu autobuze si tramvaie. Real love stories never have an ending.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi n-am stat separati niciodata. Cel mai mult am stat doua saptamani intr-o vara cu andrei la ai mei, la tara dar acum suntem ca si cum unu din noi e plecat: sotul are un program imposibil, se trezeste dimineata la 7, face breakfastul pentru el si andrei, iol pregateste de scoala, apoi ma trezeste si pe mine, ne duce pe Andrei si pe mine la scoala respectiv universitate, se opreste la scoala de engleza, vine acasa la pranz, mananca si la 2 si jumate pleaca la servici. Vine la 11 si jumate nopatea e in pat dupa ora 12. Eu ajung acasa la 6 seara si dai lectii cuAndrei, mancare, curatenie nu mai apuc...asa ca vine sambata cand duc plodu la calarie dimineata, facem cumparaturi, Victor sta acasa si isi face temele pentru colegiu. De cele mai multe ori duminica iesim, si luni sunt praf de oboseala[bang][bang][bang] dar macar e acasa, facem o trecere in revista a evenimentelor dimineata in masina, seara ne suna de la servici si ne mai punem la curent. El e o persoana f matinala, de aia a ales servici dupa amiaza, ca sa poata face inca scoala de engleza si colegiu. inca un pic, vreo 3 ani si suntem gata[alcool][alcool][alcool][alcool] Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by belutza
o saptamana , o luna nici n-o simti. dar ce te faci cand pleaca 6-7 luni , uneori 9 ..huuuuh[olala][olala]cat o gravidanta[:D] bun s-asa..bine poci cine poci...[:D] Real love stories never have an ending.
Stefania X 2[gravi] 32+ [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url] "Unii se plang fiindca trandafirii au spini, eu multumesc cerului ca gasesc trandafiri pe spini" ...Shakespeare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by maru
quote:
Originally posted by slimatei
neata![|)][|)] [|)] eu am nascut toata noaptea ...si acum dorm[|)] [|)] [|)] Stefania X 2[gravi] 32+ [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url] "Unii se plang fiindca trandafirii au spini, eu multumesc cerului ca gasesc trandafiri pe spini" ...Shakespeare
ai nascut, Stefania? cum esti? Doamne'ajuta!
da...[:D] nascui de vreo 5 ori (in vis)usor..si repede cat ai scote un dop de sampanie..[:D]probabil ca imi doresc asa de mult sa nu ma chinui...sau asa va fi[il] Stefania X 2[gravi] 32+ [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url] "Unii se plang fiindca trandafirii au spini, eu multumesc cerului ca gasesc trandafiri pe spini" ...Shakespeare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Va urez un week-end fara peripetii si fara [xinpat](ptr aida)[:p][:p] ne "auzim" luni. [fuga]sa-mi iau pustoaica acasa. Ma asteapta o simbata sexy cu [yami][rufe][curat][vase][spala], ziua se termina cu [baie]si pe urma la [ttv](abia astept) in seara asta avem "Dansez ptr tine", miine seara "Nora ptr mata" si uite asa trece week-endul...si vine ...luni[xx(] Bucuria vine din lucruri marunte... Lena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu daca ar tb sa stau fara barbat mai mult de o luna...si asta din cauza lui..(servici sau altceva..)dau divortz... imi cunosc relatia si stiu ca nu ar dura...stranu dar adevarat... nici nu vreau sa fiu pusa la incercare..(gelozia)..si nici nu vreau sa fim despartiti nu rezist deja mi-e greu ca ma intalnesc numai noaptea cu el..si atunci in pat la somn...rar cand mai are cate o ora pt.mine...urat....[alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...