Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by fannna2003
quote:
Originally posted by belutza
eu in schimb m-am certat cu omu meu azi . acu nu ne mai cautam 3-4 zile ca asa-i la noi..si cand ma cauta , ma cauta ca sa-si ia boarfele , nu de alta. Real love stories never have an ending.
DE CE?...aaa...stiu e mai puternica dragostea dupa o cearta...evident beau [cafea] in cea mai tare cafenea alaturi de zuzele mele Reteta zilei:trotil sub acoperire=[cafea]
pai la cat e omu de orgolios , nu zice ca a vent sa ne impacam , zice ca a venit sa-si ia boarfele . si ne impacam .. adica ne impacam inainte .. de data asta nu stiu cum va mai fi , am cam obosit, m-am saturat.bleah [V][V][:(!] Real love stories never have an ending.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by belutza
dupa ce naste, stefania n-o sa mai aiba timp de noi ... tre` s-o taiem de pe lista. gata! Real love stories never have an ending.
alege tu cum vrei sa fiu taiata.. sau sa nu te tai eu... prima...[:D] asa [box] asa [duel] sau asa [haibat]...?[:D] Stefania X 2[gravi] 32+ [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url] "Unii se plang fiindca trandafirii au spini, eu multumesc cerului ca gasesc trandafiri pe spini" ...Shakespeare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by slimatei
quote:
Originally posted by belutza
dupa ce naste, stefania n-o sa mai aiba timp de noi ... tre` s-o taiem de pe lista. gata! Real love stories never have an ending.
alege tu cum vrei sa fiu taiata.. sau sa nu te tai eu... prima...[:D] asa [box] asa [duel] sau asa [haibat]...?[:D] Stefania X 2[gravi] 32+ [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url] "Unii se plang fiindca trandafirii au spini, eu multumesc cerului ca gasesc trandafiri pe spini" ...Shakespeare
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] glumeam Stefanio [:D] [pup] Real love stories never have an ending.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by belutza
d-na W zicea mai de dimineata ca i s-a stricat compu`.poate-si revine [:D]- [:D] Real love stories never have an ending.
Ora me asexuala a devenit zi sexuala. Maadi si Aida, nu mai la [xinpat], va sta capu.Atit pe mine cit si pe Ioanaradu, ne f..e.................O LLLLENNNE[:p] Aida - azi mi-a spus husbantul ca vine mai repede acasa, poate pe 26 oct.Oricum eu m-am obisnuit sa ma trezesc cu el acasa mai repede decit zice.El spune ca imi face surpriza, dar el nu stie ca un divort e mai scump decit un telefon..[:D]oricum, ca vine in 26, sau in 31, tot intre usi faceti nani..Eu v-am avertizat.. Bucuria vine din lucruri marunte... Lena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc fetelor de incurajari...stiu ca nu mai e mult...dar tocmai asta e perioada cea mai nasoala..da trece asta si vine alta....[:D].. da' sa nu credeti ca scapati de mine...poate in primile zile cat imi ia sa ma obisnuiesc cu situatia o sa ma vedeti mai rar... dar dupa... nici sa nu indrazniti ca scapati de mine[:D]...auzi belutzo... Stefania X 2[gravi] 32+ [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url] "Unii se plang fiindca trandafirii au spini, eu multumesc cerului ca gasesc trandafiri pe spini" ...Shakespeare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lulu_boches
quote:
Originally posted by belutza
d-na W zicea mai de dimineata ca i s-a stricat compu`.poate-si revine [:D]- [:D] Real love stories never have an ending.
Ora me asexuala a devenit zi sexuala. Maadi si Aida, nu mai la [xinpat], va sta capu.Atit pe mine cit si pe Ioanaradu, ne f..e.................O LLLLENNNE[:p] Aida - azi mi-a spus husbantul ca vine mai repede acasa, poate pe 26 oct.Oricum eu m-am obisnuit sa ma trezesc cu el acasa mai repede decit zice.El spune ca imi face surpriza, dar el nu stie ca un divort e mai scump decit un telefon..[:D]oricum, ca vine in 26, sau in 31, tot intre usi faceti nani..Eu v-am avertizat.. Bucuria vine din lucruri marunte... Lena
oricum mai ai de asteptat . de-o luna tot zici ca vine acasa . sa intelegem ca nu mai intri sa ne saluti daca-ti vine barbatu acasa . da` de dat jos din pat , o sa te mai dai ? [:D] Real love stories never have an ending.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lulu_boches
quote:
Originally posted by belutza
d-na W zicea mai de dimineata ca i s-a stricat compu`.poate-si revine [:D]- [:D] Real love stories never have an ending.
Ora me asexuala a devenit zi sexuala. Maadi si Aida, nu mai la [xinpat], va sta capu.Atit pe mine cit si pe Ioanaradu, ne f..e.................O LLLLENNNE[:p] Aida - azi mi-a spus husbantul ca vine mai repede acasa, poate pe 26 oct.Oricum eu m-am obisnuit sa ma trezesc cu el acasa mai repede decit zice.El spune ca imi face surpriza, dar el nu stie ca un divort e mai scump decit un telefon..[:D]oricum, ca vine in 26, sau in 31, tot intre usi faceti nani..Eu v-am avertizat.. Bucuria vine din lucruri marunte... Lena
buon per te!intre usi...[:p] Stefania X 2[gravi] 32+ [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url] "Unii se plang fiindca trandafirii au spini, eu multumesc cerului ca gasesc trandafiri pe spini" ...Shakespeare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by slimatei
multumesc fetelor de incurajari...stiu ca nu mai e mult...dar tocmai asta e perioada cea mai nasoala..da trece asta si vine alta....[:D].. da' sa nu credeti ca scapati de mine...poate in primile zile cat imi ia sa ma obisnuiesc cu situatia o sa ma vedeti mai rar... dar dupa... nici sa nu indrazniti ca scapati de mine[:D]...auzi belutzo... Stefania X 2[gravi] 32+ [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url] "Unii se plang fiindca trandafirii au spini, eu multumesc cerului ca gasesc trandafiri pe spini" ...Shakespeare
am auzit Stefanio . nu vrea nimeni sa scape de tine , Doamne fereste . AM glumit femeie [:D][:D] sa ai grija de copchil acolo , lasa forumu` [:D][:D] Real love stories never have an ending.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...