Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

soacra noastra "cea de toate zilele"


Recommended Posts

Si soacra mea cauta, cum ce? ce cautam si noi, daca ea nu are viata a ei. - cand ne-am cumparat ap, DAR nu i-am spus ca facea alta depresie, ne-a gasit si ea ap, langa ea evident. Acu ce mai conteaza ca era la acelas pret cu al nostru de 4 camere si avea numai 2 camere? Da avea gresie!!!! La vre-o juma de an dupa ce am luat ap i-am spus in sfarsit ca VREM sa-l luam si ma suna sa nu luam la ultimul etaj ca o sa fie cald si sotul nu e obisnuit!!!! Pe sot il suna sa-i spuna ca o sa fie frig. A, da si daca da o vijelie ne zboara acoperisul. Care acoperis, ca avem terasa de bloc? Si ne si inunda, stam la 10 da se pune? - cand ne-am cumparat teren, convenabil, ceva frumos cu vedere la lac, ne-a gasit ea mai ieftin!!!! Nu stie nici ea in ce parte se iese din Bucuresti spre respectiva localitate, daca sunt drumuri asfaltate, utilitati.....e doar mai ieftin. - si alta nevasta mai buna, da asta inca fie n-a gasit fie nu-i nici una destul de buna pt fi-su! Cand eram certati intr-o vreme, nu ne casatorisem inca, i-a dat tel unei doctorite si atat la batut la cap pana s-a intalnit cu aia!!!! Da ce sa-i faci daca n-are noroc de nora doctorita? cristiama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[indecent]si a mea are vecin adoctorita pe care fiul dragutul a primit-o ca ex, ca asa ceva ii trebuie lui?[alcool][alcool][alcool] .......ghinion nu a fost sa fie!!!!!!! e io![amoras][amoras] [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io am doua bucati baieti cum n-are niminea! o sa fiu soacra cu doua nurori si-am sa le frec ridichea cum mi-a frecat-o soacra-mea mie!o sa le impun sa-mi faca nepoate ca ele sunt de vina daca nu fac ,ca asa mi-a spus mie soacra-me dupa ce avea 3 nepoti de la cumnatii mei si-am mai facut si io doi baieti :" mi-ai umplut curtea da p...! n-ai fost in stare sa faci si tu o fata macar!" cand i-am replicat ca fisu nu ie in stare de asa ca el e responsabil cu asa ceva mi-a spus ca io sunt da vina ca fomeia naste copii ,fiso ie in regula ,io sunt defecta!io o sa fiu o soacra buuuuna rrrrau ...si grijulie cu nurorile .o sa stau cu ei in casa pa rand sa vad io cu ochii mei cum decurge viata lor intima ca baiatul mieu e copilu' mieu pana cand oi inchide ochii si io am grija ca noru-mea sa faca ce trebuie si atunci cand zic io ,ca sunt batrana si trecuta pan viata si stiu io ce spun.io le vreau numai fericirea nurorilor si d-aia o sa am grija sa le fiu mereu aproape sa ne bucuram impreuna da fericirea lor.are cineva vreo fata sa mi-o fac nora???[neand] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am eu una bucata "printzesa",dar vai de soacra ei,daca nu se poarta frumos cu ea(imi v-a da mie socoteala).[neand][neand][neand] Sa-ti traiasca baietii. Pupici [pup] [cit] Ionela si[8**]Dora Varsta Dorei http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10708;116/st/20050413/e/DORA/dt/7/k/2b8c/event.png POZE CU PITICA LA MARE http://s189.photobucket.com/albums/z166/ionela_r/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))] fetelor , eu cred ca va e cam frica ... deja va faceti planuri sa nu cumva sa ajungeti ca ele [:-)))][:-)))] ... mama lui de rand ... sper sa traiesc atata si sa imi vina si mie Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/album/560213253HHQTWS"]nov2006[/url] , [url="http://community.webshots.com/album/560714331fqpWaM"]vara2007[/url] , [url="http://community.webshots.com/album/560782004ebHGmm"]septembrie2007[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106620"]Matza Emma in actiune[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cea mai tare parte mi s-a parut aia in care doctoritele erau somate la intalnire pe post de nurori-model, pt soacrele voastre. si nu stiu sincer, ca un facut, ori n-am nimerit eu soacra buna, cu soacra-mea reala era sa ma omor in casa si cu restul de soacre (adikatela mame de baieti) m-am inteles ca sarea-n ochi.... _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Femeile care au motive sa fie sigure pe ele sunt dezirabile." - Userul Nume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pei va zic eu din experientza ca baiatul meu e mare de prima nu ne-a placut[bang][bang][bang] o sa ne placa de a doua???? Nu stiu sper din tot sufletul ,desi de prima nu prea am scapat asa usor vine in picure , pleaca iar revine, dragostea e mare asa ca daca o sa fiu stuck cu asta stiu sigur ca m-ati blestemat! "To acquire love...fill your self up with it until you become a magnet." Charles Haanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

meiii...nu s-au nascut fetele alea destul de bune pentru baietii mei ...asa ca nu va faceti planuri!eu am feti frumosi cu stele-n frunte asa ca ce ...doctorite...inginere...DOCENTE SA FIE SI TOT NU CORESPUND!!![neand] acum serios vorbind i-am spus baiatului meu cel mare care a mai fost martor la cate o scena de-a soacrei mele ,ca daca o sa fac vreodata ce face ea sa-mi traga un sut in fund si sa ma dea afara din casa ca nu mai sunt normala.eventual un spital de nervosi...mama mea nu s-a bagat niciodata in treburile mele...adica s-a mai bagat sa-i ia apararea sotului meu ...si i-am spus :hei ...vezi ca eu sunt copilu' tau nu el ...de el are deja mama lui grija...suficient.LEMONI...ai grija ca blestemele astea te ajung in orice colt de lume![}:)] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am nevoie de sprijin, aseara am avut o vizita de-a soacrei!!!! De obicei ii dau sa manace si tace din gura, da aseara sotul a intarziat si l-am asteptat cu masa, asa ca a avut gura libera. Nu i-a tacut o secunda! Are o problema cu husele. Ea acasa are o husa pe canapea, un cerceaf vechi peste si inca o carpa pt locul pe care sta!!! Si noi avem un fotoliu din panza FARA husa. Ce-o sa ma fac eu cand fotoliu, caramiziu de neamul lui, o sa se faca negru? O sa-l arunc si o sa iau altul! raspuns gresit. Cum sa cheltui banii lu fisu? ...si am primit sfaturi despre tot: de la cum se curata chiuveta la cum se impaturesc sosetele, impanate cu sfaturi religioase si detalii extrem de amanuntite ale ultimelor eu 3 boli descoperite. Noroc cu sotul ca nu seamana cu ea DELOC si ca vine rar pe la noi. Daca o sa am un baiat o sa-mi notez ca sa nu ajung asa! cristiama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...