Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

soacra noastra "cea de toate zilele"


Recommended Posts

pune-i un cearsaf vechi pe canapea sa se simta femeia ca acasa .dar exista pericolul sa nu mai plece!spune-i ca daca se murdareste fotoliul trebuie musai sa te duci cu sotul sa cumperi altul!impatureste sosetele in fata ei cum vrei tu si cauta sa-i povestesti despre muuuultele tale boli (imaginare).urata situatie,imi pare rau pentru tine ,sper pentru binele tau ca nu sta mult![flo] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Daca se uita cineva la dadaca, maica-sa tinea canapeaua invelita in folie de plastic. Spune-i soacrei sa exista modalitati de a curata mobila in ziua de azi. Si cat de jegos trebuie sa fii ca sa devina mobila neagra inainte de a deveni uzata? Mi-a placut combinatia religie-sosete.Imagineaza-ti daca ar stii soacra-ta ca eu arunc sosetele rupte. Presupun ca ar trebui sa invat sa le carpesc... Lemoni, o sa dau in religioase ca m-a inspirat soacra Cristinei. Nurorelele e de la Dumnezeu [ingeras ting-ting]. "Orice adevar este mai bun decat o incertidudine continua." - Arthur Conan Doyle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai "e frumoase" tare [zz]toate, e vreuna care sa nu fie frumoasa de mama focului![vrajitor], a mea e doamna bine, [vampa]nu scofalcita cum "e aletele de varsta mea"![zz][grasa][:D][alcool][alcool] [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt sustinere fetelor! Si sa va mai povestesc: ies azi in pauza de masa cu o prietena dea mea, cu gandul sa ma plang de soacra. Pana la urma nu mai mai plans eu deloc pt ca..... soacra ei vede de copil 2,5 ani 2 zile pe saptamana si in restul timpului mama ei. Ieri ajunge prietena acasa: - copilul freca piciorusele, vrei pipi? La care copilul DAAAA si-si da drumul pe el. Soacra: am uitat mama sa-l pun pe olita - cere copilul apa, soacra a mi-a cerut de cand s-a trezit da nu i-am dat inca, trecuse mai mult de 1 h - se aseaja prietena sa mancance cere copilul mancare, ati inteles deja nu-i daduse....inca sa manance, pt ca s-a trezit tarziu, pt ca l-a culcat cu 2 ore intarziere pt ca ea a ajuns la copil la 12 in loc de 8-9... Da copilul cere salam ( parintii nu-i dau carne de porc) din care i-a adus bunica si ea stie f bine ca nu are voie copilul si.....ii intreba, dupa ce se plange constant ca nu are bani nici de medicamente, daca nu vor sa cumpere impreuna un teren de 120.000 Euro, in conditiile in care prietena mea o duce destul de modest. nu mi-a mai venit sa ma mai plang de soacra mea. cristiama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama ce soacra..........si cum s-a terminat povestea o mai primeste la copil, in cazul asta e de ajutor mai mare cresa! iar ea socara sa isi vada de treaba ca de copii nu e in stare sa aibe grija............ TOATE UNA SI UNA!PARCA-S VORBITE INTRE ELE![alcool][alcool][alcool] [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by anca_vlad TOATE UNA SI UNA!PARCA-S VORBITE INTRE ELE![alcool][alcool][alcool] [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
:)))) LOL, da, parca sunt vorbite intre ele... niste scorpii care merita doar vorbe de dulce.. nu stiu ce se intampla cu femeile care au baieti..parca li se altereaza creierul in timp ce-l cresc si uita ca si ele au fost nurori si au "suferit" cu soacra... eu chiar imi doresc sa NU am baiat, ci o fata..te rog doamne doamne! _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Femeile care au motive sa fie sigure pe ele sunt dezirabile." - Userul Nume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by babyblue
quote:
Originally posted by anca_vlad TOATE UNA SI UNA!PARCA-S VORBITE INTRE ELE![alcool][alcool][alcool] [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
:)))) LOL, da, parca sunt vorbite intre ele... niste scorpii care merita doar vorbe de dulce.. nu stiu ce se intampla cu femeile care au baieti..parca li se altereaza creierul in timp ce-l cresc si uita ca si ele au fost nurori si au "suferit" cu soacra... eu chiar imi doresc sa NU am baiat, ci o fata..te rog doamne doamne! _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Femeile care au motive sa fie sigure pe ele sunt dezirabile." - Userul Nume
adica am deja microbu-n cap???!!!si cum il extermin ca eu vreau sa fiu cea mai buna soacra cu 2 nurori care a ezistat pe pamant??!!a inceput deja sa mi se altereze creierul???!! cine ma ajuta sa-mi revin ca vreau sa devin soacra ideala??!![help][help] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu ma facut testament si legamant cu ai mei si sora mea si i-am pus in vedere sa ma traga de maneca daca o iau pe aratura! lemoni ai si nu ai dreptate, ca daca o iei asa pe o ureche de la inceput ca nu iti place asa o sa ramna si o sa fi soacra ca soacrele noastre! Sa ne traiasca si sa auzim de ele numai de bine![alcool] ca dejaba dus soacra in concedii munte mare, dejaba facut mancare pentru ea cand era la spital, dejaba ajutat la mormantare si pomeni si io si ai mei, dejaba purtat frumos cu ea dejaba dejaba ca nu mi-s doctorita ce sa ii faci........dejaba i-am dat sfaturi bune medicale competente........ca nu mi-s doctorita si de unde le stiu eu pe toate cele (pt ca imi place domeniul,de acolo , pt ca m-am lovit de ele si m-am docomentat si nu vorberc din stele).......dejaba dejaba..........jaga jaga vorba cantecului..........nu mi-s doctorita jaga jaga! dejaba spalat vasele dupa masa cand merjem la ea, dejaba facut si dus prajituri de casa ca tot fiisa le face pe cele mai bune ......dejaba ca nu am manusi de doctorita. [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...