Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

10 cuvinte pentru o relatie armonioasa


Recommended Posts

  • Răspunsuri 30
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by brendamitran

Intrebarea este:cati oameni le pot intruni pe toate? Si cite sanse sint ca doi astfel de oameni sa se intalneasca?


id="quote">id="quote"> Se pare ca a trebuit sa ajung in Canada ca sa-l intilnesc, dar l-am intilnit. Si dupa sase ani e mai bine ca la inceput.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Dandush

Nu BRENDA...se poate sa ma fi exprimat gresit la inceput, scuze.Intrebarea e: cate din cele 10 "reguli" NU le indepliniti?(si care sunt ele)Did="teal">.id="limegreen">Kid="teal">.id="limegreen">


id="quote">id="quote">Esti sigura?[:D]BRENDA"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"http://community.webshots.com/user/brendamitran
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by brendamitran
quote:Originally posted by Dandush

Nu BRENDA...se poate sa ma fi exprimat gresit la inceput, scuze.Intrebarea e: cate din cele 10 "reguli" NU le indepliniti?(si care sunt ele)Did="teal">.id="limegreen">Kid="teal">.id="limegreen">


id="quote">id="quote">Esti sigura?[:D]BRENDA"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"http://community.webshots.com/user/brendamitran
id="quote">id="quote">id="size1">Incerc...[:D]Did="teal">.id="limegreen">Kid="teal">.id="limegreen">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Miramar

Dar "Iubirea" ????? unde e IUBIREA???Mai Dandush - cu asta trebuia sa incepi


id="quote">id="quote">id="size1">Pai eu zic ccc ca se intelege de la sine. Un cuplu normal nu incepe o relatie fara iubire; in plus, cred eu ca aceste 10 "cuvinte" ajuta la mentinerea ei (iubirea).Oricum, astept si alte pareri [flo]Did="teal">.id="limegreen">Kid="teal">.id="limegreen">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Miramar

Dar "Iubirea" ????? unde e IUBIREA???Mai Dandush - cu asta trebuia sa incepi


id="quote">id="quote">id="size1">pai daca nu ar fi iubire , nu ar fi nimic din cele spuse de dandushid="blue">. fetelor cred ca ar trebui sa mai cititi inca o data ceea ce a scris fata[:D][poc]mamica de teroristid="red">[poc][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Dandush

quote:Originally posted by Miramar

Dar "Iubirea" ????? unde e IUBIREA???Mai Dandush - cu asta trebuia sa incepi


id="quote">id="quote">id="size1">Pai eu zic ccc ca se intelege de la sine. Un cuplu normal nu incepe o relatie fara iubire; in plus, cred eu ca aceste 10 "cuvinte" ajuta la mentinerea ei (iubirea).Oricum, astept si alte pareri [flo]Did="teal">.id="limegreen">Kid="teal">.id="limegreen">
id="quote">id="quote">ce este iubirea???"Nu rani pe altii cu ceea ce te doare pe tine”.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Deserted
quote:Originally posted by Dandush

quote:Originally posted by Miramar

Dar "Iubirea" ????? unde e IUBIREA???Mai Dandush - cu asta trebuia sa incepi


id="quote">id="quote">id="size1">Pai eu zic ccc ca se intelege de la sine. Un cuplu normal nu incepe o relatie fara iubire; in plus, cred eu ca aceste 10 "cuvinte" ajuta la mentinerea ei (iubirea).Oricum, astept si alte pareri [flo]Did="teal">.id="limegreen">Kid="teal">.id="limegreen">
id="quote">id="quote">ce este iubirea???"Nu rani pe altii cu ceea ce te doare pe tineEid="quote">id="quote">id="size1">Pai pt. tine ce este???[poc]mamica de teroristid="red">[poc][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Deserted

[ce este iubirea???

 

"Nu rani pe altii cu ceea ce te doare pe tineE


id="quote">id="quote">

 

 

 

fluturashii din stomac [:D]

 

******

 

si nu numai...

 

Hai ca m-ai pus la coltz[bang]. Cum putem noi defini iubirea???

 

Did="teal">.id="limegreen">Kid="teal">.id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...