Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Depasirea ....momentului (divortul)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 39
  • Creat
  • Ultimul răspuns
A sosiy si momentul in care imi iau adio de la casa.Casa in care am fost fericita atata timp.Chiar daca ma doare , altveba mu stiu ce as putea sa fac, atata timp cat persoana fe langa tine nu mai are incredere .fetelor mai vrbim ma asteapta o zi grea......mutat, carat, despachetat......
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Barbye, saracuta de tine [flo]. Nu esti singura, toate fetele care au scris aici sunt alaturi de tine. E greu, e cumplit de greu si cel mai greu e sa ai rabdare cu tine si cu timpul. Speram mereu ca toate vor trece. Din pacate, nu trec pe loc, din pacate durerea asta nu se poate extirpa... trebuie sa treci prin ea !

 

Ai incredere in tine [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea,

 

Suntem alaturi de tine,stim prin ce treci,dar fruntea sus e mai bine pentru tine asa.Sunt sigura ca o sa-ti gasesti pe cineva care sa te aprecieze.Stiu ca acum ti se pare imposibil,dar sunt sigura ca tot raul va fi spre bine si ca soarele va rasari si pe strada ta.

 

Te pup si sunt alaturi de tine,

Daca te putem ajuta cu ceva spune-ne.

Angela

 

ANGELA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

barbye iubita, dar ne spui si noua ce s-a intamplat?? a cui este casa? de ce a trebuit sa pleci tu de acolo? ai unde sa mergi? sper ca esti bine si lasa-l daca a fost o poama stricata! tu sa fii sanatoasa! te rog, nu renunta la tine pentru un d.obitoc! nu se merita!

 

daaa, draguta? sterge-ti lacrimile si cand te calmezi povesteste-ne tot, macar sa te descarci, daca nu de altceva!

hai pupici! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by barbye

Am iesit din casa azi plangand, nu am putut sa ma abtin.Mi-a reprosat ca nu el m-a dat afara, dar el prin purtarea lui prin vorbele lui m-a facut sa inteleg asta....Sper sa uit de suferinta...sper ca ranile sa mi se vindece...


id="quote">id="quote">fruntea sus mirela!!!! stii ca sunt alaturi de tine!!!!multe poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
[hopsieu] [bang] [bang]M-a trezit din somn postasul...mi-a intins cate va foii in mana si m-a pus sa semnez.[sm] Nu mi-a mai trebuit spalat cand am vazut ce scrie; Hotararea de divort definiiva si irevocabila.Am inceput sa [q][q][q][q], nu credeam ca v-a mai doare.Imi venea s-o rup ,s-o distrug....[neand] [:(][:(][:(][:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea ,

trebuie sa fi puternica.

Gandeste-te mai mult la tine.Cineva zicea bine sa inveti sa fi egoista!

Mai vreau sa-ti zic ceva...cel pe care il iubesti este barbatul de care te-ai indragostit si care ti-a fost alaturi mereu ...ti-a daruit clipe minunate , cel care a divortat de tine NU mai e acela .

Gandeste-te asa!!!

Si te rog , nu mai plange...iti faci rau.

Hai incet , dar sigur ridica-te de la pamant si nu-l lasa pe acest om sa te distruga.Tu meriti langa tine un om care sa te pretuiasca mai mult.[flo]

Te pup!!!Si iti doresc multa putere.[pup]

 

FATA FANTASTICA

ALEXMONA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...