Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce facetzi contra stressului?


Recommended Posts

am urmarit subiectul asta de la inceput si pana acum, l-am citit rand cu rand, dar de postat pauza din cauza timpului limita, asta este;

dar nu stiu cum se face ca de fiecare data cand este cate un subiect despre fetele din jap. mereu iese cu galceava, ceea ce este o imagine ffff. urata, ceea ce n-am prea observat asa ceva pe la alte fete din alte tari; oare de ce?;

 

ela@ si desertedid="red"> dragele mele nu spune-ti hai pana nu dati cu crestetul de grinda; am mai vazut viteji de-astia destui....;

 

aaaa, si daca va deranjeaza asa de mult plangerile altor fete nu mai intrati aici, unde fetele se vaita una alteia, se incurajeaza una pe alta, se povatuiesc, intrati dragelor la subiecte mai vesele;

asta este unele inimeresc mai bine, altele mai rau, asta este viata, nu?;

 

Stefy id="red"> felicitari si muuuult succes incontinoare!!![pup]

 

mamica celor doua cucuiete.

http://photos.yahoo.com/nlroxana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns

mc frumos Inela Roxana,ai dreptate in tot ce-ai scris,dar din pacate eu nu pot face nimic in acest sens desi mi-ar fi placut sa fie o atmosfera mai placuta,mi-am facut prietene bune aici cu care m-am si intilnit,imi doresc din tot sufletul sa fim mai strinse,unite,uneori chiar simtzi nevoia sa discutzi cu cineva,nu neaparat despre prb,dar fiind printre straini simtzi o bucurie imensa cind gasesti pe cineva cu care poti discuta despre orice(iar o sa ma acuze fetele ca folosesc plurarul)dar din cite am inteles eu unele se gindesc la putere si la partea financiara ci nu cum sa ajute pe cineva care are nevoie si nu are pe nimeni alaturi,de acuzat e usor dar de ajutat...stii cum se spune:dupa razboi multzi viteji se-arata,eu slava DD ca mi-am rezolvat prb si acum sunt fericita,relaxata,dar ma doare cind citesc cita rautate poate fi in unii oameni...pacat de noi,nu vom progresa niciodata in stilul acesta,Ionela imi place felul cum gindesti,si simt ca esti o fata cu suflet mare,as dori sa tinem leg daca esti de acord,ce zici?cu respect.

 

stefy

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna scumpele mele amice si inamice[;)],ce mai face-ti? cu stressul cum stai?eu zilele astea am fost putin stressata dar mi-am revenit.

Japsoledadid="blue"> te [pup] dulce,esti o scumpetze.

Roxanaid="blue"> esti minunata[pup],ce-ti fac fetitele?

Chiar,voi ce face-ti pt. alungarea stressului?Eu merg prin parcuri,facem gratare la sfarsit de sapt.,ma intanlesc cu prietenele mele(yoroshiku[pup]) sau ascult muzica(manele) la maxim[;)] ,Voi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SORANAAAAAA, acum am reusit si eu sa intru pe forum ...am ceva de lucru...

Pai , crede-ma ca nu te acuzam doar pe tine de intepeturi...ma acuzam inclusiv pe mine.

Vorbeam de NOI...in general.

Inca mai astept sucul!!!![:D]

Japsoledad ...multa dragoste si rabdare ...fac minuni.Tu stii , doar esti o invingatoare.

Pupici!!![;)][flo]

 

FATA FANTASTICA

ALEXMONA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stefy,puiule,nu trebuie sa pui la suflet![pup]

ca asa sunt oamenii,multi vad putini pricep!

mai hai pe la noi ca noi nu-ti fecem reprosuri....[:D]

ia uite [grup] suntem aici,

 

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3]

---------------------------------------------------

Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Alexmona

SORANAAAAAA, acum am reusit si eu sa intru pe forum ...am ceva de lucru...Pai , crede-ma ca nu te acuzam doar pe tine de intepeturi...ma acuzam inclusiv pe mine.Vorbeam de NOI...in general.Inca mai astept sucul!!!![:D]Japsoledad ...multa dragoste si rabdare ...fac minuni.Tu stii , doar esti o invingatoare.Pupici!!![;)][flo]FATA FANTASTICAALEXMONA


id="quote">id="quote">DAAAAAA.Mai incet ,ca te aud.[:D]Alexmona,stiu ca ai venit cu naframa in virf de bat si nu vrei sa superi pe nimeni chiar daca trebuie sa iei apararea prietenei tale.Si ca tot ziceai ca trebuie sa ne ajutam intre noi.Sint de acord ,dar eu nu suport prefacatoria si minciuna.Si decit sa fiu falsa ,mai bine ma abtin.Uite sucul de la mine.[cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by violeta69

Stefy,puiule,nu trebuie sa pui la suflet![pup]ca asa sunt oamenii,multi vad putini pricep!mai hai pe la noi ca noi nu-ti fecem reprosuri....[:D]ia uite [grup] suntem aici,*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3]---------------------------------------------------


id="quote">id="quote">Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]te plictisesti cumva?[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorana mama,da tu de ce esti suparata?

eu nu ma plictisesc ca au unii obiceiuri sa ma faca sa nu ma plictisesc......

da ce e rau daca avem pareri diferite?!

[flo] de la mine daca am zis ceva rau!+[pup]

 

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3]

---------------------------------------------------

Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asta ziceam si eu ,ce e rau sa avem pareri diferite?

Sper ca ai bagat de seama ca toate care au raspuns la subiectul asta si-au dat cu parerea chiar daca au spus-o fara menajamente.

Asta apropo de asa zisele rautati.Daca la asta te-ai referit cumva.[floare3]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorana, sper din tot sufletul ca nu pe mine ma acuzi de prefacatorie!!!

Sincer , sunt ardeleanca si ardelenii sunt asa mai molcomi, mai rabdatori , chiar nu-mi place sa ne intepam!!!

Ca avem pareri diferite...Doamne ajuta ...ce plictisitor ar fi sa gandim toti la fel!!!Nu-i asa???[:D]

Multumesc de suc!!!Il accept cu placere!!![cool]

In rest , ce sa zic???Toata stima din partea mea !!!Asta pentru ca esti de partea adevarului!!!Si mie imi place!!!Minciuna e lucrul care il urasc cu adevarat!!!

Sincer , iti intind o mana prieteneasca !!!

Cat despre Japsoledad , consider ca a facut eforturi mari si a izbutit sa ajunga acolo unde voia chiar daca nu a fost deloc usor.

E greu sa fi departe de tara si sa intampini si greutati.

Eu ma intorc in tara peste cateva zile si tot greu imi este!!!Mi-e dor de tot ce inseamna RO!!![flo]

Pupici

 

FATA FANTASTICA

ALEXMONA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...