Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce facetzi contra stressului?


Recommended Posts

quote:Originally posted by Guestus

La conferinta de la kyoto s-a discutat si aprobat ca de la 1 ianuarie 2007 se vor taia si degetele nevestelor.


id="quote">id="quote">Vrei sa ramanem fara memorie??? Noi cu ce mai gindim???[bibe]"Nu rani pe altii cu ceea ce te doare pe tine”.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Deserted
quote:Originally posted by Guestus

La conferinta de la kyoto s-a discutat si aprobat ca de la 1 ianuarie 2007 se vor taia si degetele nevestelor.


id="quote">id="quote">Vrei sa ramanem fara memorie??? Noi cu ce mai gindim???[bibe]"Nu rani pe altii cu ceea ce te doare pe tine”.
id="quote">id="quote">Culmea este ca la conferinta nimeni nu si-a pus problema memoriei....dar au fost unii care se amuzau cum o va scarpinati in urechi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Guestus
quote:Originally posted by Deserted
quote:Originally posted by Guestus

La conferinta de la kyoto s-a discutat si aprobat ca de la 1 ianuarie 2007 se vor taia si degetele nevestelor.


id="quote">id="quote">Vrei sa ramanem fara memorie??? Noi cu ce mai gindim???[bibe]"Nu rani pe altii cu ceea ce te doare pe tine”.
id="quote">id="quote">Culmea este ca la conferinta nimeni nu si-a pus problema memoriei....dar au fost unii care se amuzau cum o va scarpinati in urechi.
id="quote">id="quote">Baciule! Romanii se scarpina in nas sau in alta parte ca pentru urechi avem betisoare..."Nu rani pe altii cu ceea ce te doare pe tine”.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by paula_mea
quote:Originally posted by KSorana

Si tu care credeai ca japsoledad se "ascunde dupa deget".Paula mea.[:D][japan]


id="quote">id="quote">Am crezut,dar m-am inselat.Discutia "degetului" as vrea sa se incheie,oare cer prea mult?
id="quote">id="quote">Ce minunat e sa jonglezi intre nickuri.[:D]Unde le gasesti,ca tare "interesante" sint.[:D]Cit despre "deget",din partea mea discutia s-a incehiat ,pacat ca nu ai simtul umorului.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

KSorana la ce te referi cu "jonglarea"nickurilor?sau la cine mai exact?te-a deranjat cineva aici?desi nu prea cred,ba chiar am remarcat ca ceea ce scrii tu nu are nici o leg cu ce vb noi aici,ba chiar m-ai acuzat si pe mine ca astept o nu stiu ce criza diabetica a sotului meu,desi nu am dat atentie acelui mes asta nu inseamna ca nu am inteles ce vroiai sa spui,nu stiu care e sit ta fam dar pari f neincrezatoare in oamenii din jur,te asigur ca eu nu stau cu sotul meu nici pt bani si nici sa astept nu stiu ce criza,el se mentine inca f bine si asta datorita mie pt ca ma ocup in mod deosebit de dieta lui(diabetul find o boala greu de stapinit)dar imi dau toata silinta sa-i mentzin glicemia la gradul care trebuie,imi dedic tot timpul numai ingrijirii lui iar daca vroiam o criza nu faceam asta,imi pare rau ca ti-ai facut o asa impresie despre mine dar sa stii ca nu sunt un monstru,am sentimente,iubesc tot ce ma inconjoara si mai ales nu ranesc niciodata pe nimeni,nici macar aici pe forum sau pe net in general nu scriu de dragul de a tst si ranind alte pers,nu te supara pe mine dar pari copilaroasa,uneori chiar rautacioasa,chiar nu stiu ce anume te determina sa fii asa si nici nu ma intereseaza,ce vreau sa te rog e sa nu mai arunci raze veninoase in jurul tau pt ca in scurt timp te vei ineca in el,sincer nu vreau sa par rea si ma doare cind scriu dar nu vreau ca nimeni sa sufere mai ales la sub meu,te rog din suflet,lasa garda jos si hai sa comunicam ca intre oameni nu sa ne acuzam sau sa tragem concluzii fara a fi in cunostinta de cauza,cu respect.

 

stefy

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Japosledad ,nu stiu care e problema ta ,dar nu am facut referire la tine.Stai linistita .Si nici nu trebuie sa te justifici in fata nimanui ceea ce faci tu cu viata ta. Iar daca vroiai intradevar sa ajuti pe alte fete abuzate de soti trebuia sa vi cu fapte concrete.Si apropo exista un subiect pe tema asta ,trebuie doar sa-l cauti.

Daca mesajul meu a fost rautacios in legatura cu diabetul sotului?Da ,a fost, desi nu am vrut sa sune asa.Dar cam asa s-a inteles din mesajele tale.Iar daca m-am pripit in a trage concluzii eronate ,imi asum raspunedrea.

Nici mesajul tau nu a fost plin de miere ,asa ca mai reflecteaza o data inainte de a deschide gura.Si daca nu-ti plac "copilariile "mele ,nu le baga in seama ca pina la urma nu discutam cu tine.Fi mai relaxata ,ca nu strica.Poate daca vedeai mai bine ,glumeam ,nu a fost nimic serios.(ma refer la mesajul adresat Paulei(trebuie sa recunosc ca e un nume frumos[:D])).

 

Mesaj modificat.[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inainte de a spune DA eram si inca mai sunt sigura pe puterea mea de a obtine ce-mi doresc si nu m-am inselat,nu ma pling de sotul meu ca e cum e,asa cum am mai spus in majoritatea mes.am scris pt a le incuraja pe fetele in situatiza asemanatoare cu a mea sa nu se lase dominate de ei,eu acum sunt multzumita din toate punctele de vedere,ma respecta,ma simt bine,linistita si plus de asta din rautatea lui am avut multe de invatzat,de ex:sa spui vb si sa ranesti pe cineva e f usor dar sa cicatrizezi ranile e f greu,din pacate sunt f multi oameni rai care fac rau si ranesc intentzionat,al meu facea totul pt a ma putea pregati pt viitorul meu,diferentza de virsta e destul de mare si el vrea ca in mom in care voi ramine singura sa nu fie nevoie sa dau din colt in colt ca nu stiu sa ma descurc fara el,nu l-as da pe o mie de tineri de virsta mea pt ca m-a invatzat si ma invatza f multe,de cind l-am cunoscut am realizat ca e barbatul caruia sa-i spun DA nu consider ca am facut nici o greseala,chiar ma bucur ca am trecut prin acea perioada de acomodare pt ca altfel nu reuseam sa-l cunosc cu adevarat,nu-mi pare rau de nimik din ce am facut sau am spus pt ca am obtinut ce mi-am dorit,se spune ca pina nu pierzi un lucru nu-ti dai seama de valoarea lui,eu eram f aproape de a pierde totul si am realizat ce greseala eram sa fac,asa ca ash spune DA DA DA de fiecare data cind ma va intreba pt ca merita,e un om deosebit si mi-a dovedit cit de mult insemn pt el si mai ales ca e dispus sa faca orice pt a nu ma pierde,chiar daca ne certam se intimpla din cauza mea pt ca nu vreau sa fiu o sotie asiatica,el a inteles si a acceptat ideea iar acum suntem f fericiti iar eu pot face absolut orice vreau,nu-mi tzine cont la absolut nimik,faptul ca-l simt aproape de mine asa cum este acum ma face si mai puternica si mindra ca sunt sotia unui om atit de puternic din toate punctele de ved,si sa-ti faci o idee cam cum suntem noi e ceva gen Monica Gabor-Irinel Columbeanu,asa ca la rautatzi nu mai dau importantza de mult draga mea,iti doresc sa ai aceeasi putere si curaj ca mine sa poti inblinzi un asha barb.nu e un oarecare,e diatamai cap de maf,cu respect.

 

stefy

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...