Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dupa orice sfarsit vine un nou inceput?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 119
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Draga mea,

 

Iti inteleg situatia pentru ca eu trec prin asa ceva.Avem 6 ani de casnicie fericita,cu 2 copii,dintre care ultima in varsta de 8 luni acum.Credeam ca suntem familia perfecta,eu am incercat sa fiu perfecta am renuntat la cariera ca sa-l urmez pe el in alta tara,am fost o sotie model (acum recunoaste si el asta) gateam,aveam grija de copii,faceam sex cu el aproape in fiecare seara.

Dar a aparut una mai odihnita decat mine care i-a spus ca s-a indragostit de el si ca-l vrea.Iar el ca un prost a pus botul imediat( acum regreta asta) a cazut in plasa ei.Si a cazut asa de rau incat m-a scos cu ea la restaurant,a plecat cu ea in vacanta pt o saptamana ,si-a scos veregheta,a facut poze.

Pleca din casa dimineata si primul lucru ii trimitea mesaje ei.

Nu as fi descoperit nimic,daca intr-o seara in care el facea baie,am luat telefonul si m-am uitat peste mesaje.

Am crezut ca s-a terminat totul.

Am inceput sa tip,sa plang si imediat l-am intrebat daca e adevarat.A recunoscut totul.In secunda urmatoare am sunat-o pe c...a si i-am spus totul,i-am spus ca o sa o omor.Si ea cu cel mai mare tupeu mi-a spus ca ea il iubeste si ca vrea sa-l aibe langa ea.Nu o intereseaza copiii lui ci numai el.

Am facut bagajele mi-am trezit copiii si am vrut sa plec acasa,dar dragostea si devotamentul fata de el ma retineau.Asa ca am decis sa raman alaturi de el.I-am spus ca daca vrea sa-si pastreze familia trebuie sa o dea afara de la servici (era secretara lui si mai arata si ca dracu).

A doua zi asa a facut a dat-o afara ,dar c...a a inceput cu sms-urile de iubire .

Am sunat-o si i-am spus ca este o c...a mult mai rea decat cele de pe centura.Macar alea nu stiu ce au barbatii acasa .Dar ea stia.

Foarte afectata l-a sunat pe el si i-a spus ca am facut-o curva.

El m-a sunat si m-a intrebat daca e adevarat ca am facut-o c...a si i-am spus ca da.A contat foarte mult ca eu am fost sincera,iar ea o plangacioasa.

In final el si-a dat seama de greseala facuta.Si-a cerut iertare si mi-a jurat ca nu o sa ma mai faca niciodata sa sufar si ca si-a dat seama ca pentru 3 minute de placere putea sa piarda o familie fericita.Acum imi aduce flori,ne sarutam de cate ori putem si totul a revenit la normal.

Am uitat sa-ti spun ca am dus copiii la mama mea.

Eu nu-ti dau nici un sfat,vreau sa tragi singura concluziile.

Important este cat de mult il iubesti tu pe el.Sa stii ca e foarte greu de trecut peste aceste momente.Dar cu ajutorul lui Dumnezeu putem trece peste tot.Roaga-te mult si Dumnezeu iti va arata ce sa faci.

Sunt alaturi de tine si daca vrei sa ma intrebi ceva nu ezita.

 

Napoleon spunea:

O femeie frumoasa place ochilor

O femeie de isprava place sufletului

Una este o bijuterie

Alta o comoara.

 

ANGELA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angelapriboi,

 

Imi pare rau sa iti spun dar faza se va mai repeta. Ai grija. Problema nu este la "curva" ci la sotul tau. Nu numai ca te-a inselat dar a profitat de pozitia lui superioara la munca. Asa ceva nu se face.

Si apoi eu nu o vad pe ea vinovata ci pe sotul tau care si-a calcat juramintul in fata altarului. Ea nu ti-a promis nimic...

 

Parerea mea personala este ca nimeni in lumea asta nu ar trebui sa foloseasca oribilul cuvint "curva", mai ales o alta femeie. Tu, ca femeie te degradezi spunindu-l, gindindu-l despre o alta femeie...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vrut doar sa-i spun ceea ce s-a intamplat cu mine.Nu am sfatuit-o in nici un fel pentru ca e simplu sa dai sfaturi cand privesti din afara.Mai greu este cand esti in interior.

Eu nu o consider numai pe ea vinovata,bineinteles ca el este principalul vinovat.Daca ma iubea asa mult i-ar fi spus ca el nu face asa ceva.

Sa stii ca inca imi este greu,iar daca am facut-o "c...a" cred ca am tot meritul sa o fac.Pacat ca printre noi mai exista si femei fara morala.O clipa de gandire si o femeie cu morala nu ar face asa ceva.

Parerea mea.

Oricum multumesc pentru sfat.

 

ANGELA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna

Angela, imi pare rau de ce ti se intampla si iti inteleg durerea. Cu toate acestea, fiindca vreau sa pastram acest coltisor destul de abatut al forumului cat mai curat as dori sa nu utilizam cuvinte "grele". Suntem adunate aici, din pacate, din cauza unor probleme cateodata mari. Multe sentimente sunt puse pe tava in fata celorlalti si nu as vrea sa devenim prea "vulnerabili." Vad ca esti noua pe forum si probabil ca nu ai citit regulamentul. Iti sugerez sa faci acest lucru. In special punctul 05. Nu sunt admise jignirile, insultele, mesajele rasiste sau xenofobe.

 

Bine ai venit pe forum! [flo]

 

Nukasiid="size1"> Mama la Nuka

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ok,sunt nou pe forum dar de citit v-am citit aproape zilnic.

Imi pare rau daca am adresat vre-o jignire cuiva ,nu asta a fost intentia mea.

Am vrut doar sa-mi expun problema.Imi pare rau pentru neintelegere,promit ca nu o sa se mai repete.

Multumesc pentru intelegere si multumesc pentru postare.

 

Pupici tuturor,

Angela

 

ANGELA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-am suparat si ma bucur ca sunte-ti alaturi de toata lumea.

Felicitari.Uite ca am devenit mai optimista.Tot raul spre bine.Relatia noastra si-a reluat cursul firesc si ma bucur pentru asta.Apropo,duminica mergem la biserica pentru ca el vrea sa-mi jure credinta vesnica. Sunt sigura ca a fost si el la fel de afectat ca si mine si-l vad ca sufera mult din cauza ca m-a ranit pe mine.In fiecare zi incearca sa-mi demonstreze ca ma iubeste si ca a fost un prostanac.El a venit cu propunerea de a merge la biserica.Asa ca poate se mai intampla si minuni pe lumea asta.Important este sa nu renuntam asa usor la familiile noastre.[cina2]

 

Va pup

 

ANGELA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...