Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dupa orice sfarsit vine un nou inceput?


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 119
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu cred ca daca va iubeste cu adevarat pe tine si pe fetita ai o sansa in plus fata de aceea.....ca nu stiu cum poti numi o pers care se baga intr-o familie si care distruge vieti, cert este ca ar trebui pus in situatia sa aleaga si lasat o vreme singur sa vada cum e fara voi si atunci daca va iubeste cu adevarat se va intoarce.E greu, important este sa vezi daca tu ai putea sa-l mai accepti dupa aceasta poveste. Cantareste bine lucrurile si ia decizia la rece. Succes!!!

 

GiurcaR

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt surprinsa ca inca mai scrieti aici.....

 

imi cer iertare ca nu am mai raspuns, dar nu mai am putere iar aia care a mai ramas....o pastrez.....

 

pe scurt despre mine: de o saptamana a plecat de acasa....iar joi depun actele de divort! ole.....

 

va pup si multumesc ca sunteti inca alaturi de mine

 

Beatrice si [copil] piersicuta

Cristina bebe si Cristina copilas

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ixxi,draga mea, din nefericire nu prea ai ce face!!

exista doua variante,sa-si dea seama la un moment dat ce a gresit si sa-si doreasca sa se intoarca acasa....si,evident varianta sa nu mai vrea niciodata acasa!

stiu cum e ca am trecut pe acolo,din pacate nu poti decat sa faci ce vrea el,sfatul meu e sa te comporti pana la final ca o doamna.....totul se plateste in viata asta,mai devreme sau mai tarziu,si desi o sa primesc[zid] de rigoare.....spune-i ca il iubesti, ca inca-l mai iubesti si ca o sa astepti sa-si "revina" ......si tu si copilul lui!!

dar de asteptat nu astepta prea mult,lasa viata sa curga cu bune si rele,cauta-ti prietenii,familia,hobiuri pe care le-ai uitat si nu in ultimul rand copilul,ocupa-te de fetita ta......dupa cateva luni durerea o sa se estompeze.

ai credinta ca Dumnezeu ti-a pregatit ceva mai buna...........

sau ca daca e sa se intoarca o va face ....daca si tu il mai poti ierta si-l mai poti primi inapoi!

noi te asteptam..........cand poti,stii tu unde!

[grup]

[pup]

 

 

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

---------------------------------------------------

Vio

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ixxi, mai scriem pt ca ne-ai intrat la suflet si noi te asteptam cu noutati la Fetele fantastice, unde esti pe lista.

Pasul pe care l-ai facut , e mare , dar sper sa te auta DD sa treci peste si sa-ti regasesti fericirea.

 

 

cicina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

.....si,asa e cum ai anticipat tu,dupa orice sfarsit vine un nou inceput!id="purple">

o sa vezi ca va veni soarele si pe strada ta!ai incredre,desi nu zaresti acum decat norii,ai incredere ca va veni si soarele!

eu sunt alaturi de tine,cu gandul,dar sunt alaturi de tine [pup]

 

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

---------------------------------------------------

Vio

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga IXXI, imi pare sincer rau !!!!Dar , capul sus !!!Trebuie sa fii puternica si sa ai incredere in tine si in fortele tale.

Sper din tot sufletul ca noul inceput fie ca vei fi langa sotul tau sau nu sa fie UN NOU INCEPUT bland .Va fi probabil greu, dar TU trebuie sa fii puternica.[grup]te pupam!!!!!!

Te rog din suflet ai grija de tine si de bebica ta!!!!Pupici ...si nu uita fetele te asteapta cand vrei sa mai vorbim.

 

FATA FANTASTICA

ALEXMONA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...