Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dupa orice sfarsit vine un nou inceput?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 119
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Sunt sigura ca soarele va rasari si pe strada ta.O sa-si dea seama mai tarziu ca te-a pierdut si o sa-i para rau .Probabil va fi prea mandru ca sa recunoasca sau poate va veni in genunchi la tine.Dar tu atunci vei avea langa tine un alt barbat care sa te merite si sa te respecte.Sunt sigura de asta.

 

 

ANGELA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceea ce voi spune poate nu e cel mai bun exemoplu de urmat dar asa e viata. Eu am crescut de la 2 ani fara tata, si nu regret pt ca mama a stiut sa ma cresca frumos si sa ma educe, pe cand fetele din a 2 casat a tatalui sunt intr-o stare deplorabila- tatal si mama lor fiind la fel- adica betivi si c,,,,ri, asa ca daca nu si nu se poate, incearca sa fi tare pt fetita ta si mai tarziu o sa iti multumesca.

 

 

 

A fost doar o opinie,....[flo][flo][flo]

 

"Daruieste dragoste si vei fi binecuvantat cu dragoste"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, dupa un sfirsit vine intotdeauna un nou inceput!

 

Si ca orice lucru nou, este si el plin de anticipare, de vise si sperante...

 

Ai incredere in tine! Fii buna cu tine si intelegatoare. De multe ori noi femeile sintem bune cu cei din jurul nostru, avem grija de toata lumea iar pe noi ne lasam mai la coada. Stim cu precizie ce le place si ce nu le place copiilor nostri, ce i-ar incinta pe barbatii din viata noastra dar cind este vorba de noi chiar nu prea stim nimic. De ce? Ca ne lasam mereu ultimele pe lista... "Lasa, data viitoare..."

 

Ia timpul acesta de a te autocunoaste, de a face cunostinta cu Tine, cea care esti cu adevarat. Scoate-ti visele de la naftalina si poarta-le mindra zi de zi!

 

Vorbeste frumos cu tine mereu! Asta conteaza cel mai mult! De cite ori cind facem cite vreo timpenie mica nu ne spunem in gind sau chiar tare uneori "vai, ce proasta sint!"... "of, cum sa ma suporte daca sint o nefuferita!"... Vorbeste-ti tie cum ai vorbi cu cea mai buna prietena. Pentru ca Tu iti esti Tie cea mai buna prietena!

 

Uita-te in oglinda dimineata si zimbeste-ti cel mai frumos zimbet al tau si spune-i femeii din reflexia oglinzii ca este minunata!

 

Apoi da-te cu ruj!... Nu este o toana! Este ceva ce trebuie sa faci! Nici nu ai idee ce terapie instantanee are un ruj pe buze!

 

Rizi cu fetita ta! Chiar daca va fi un ris mecanic si fortat la inceput, rizi in continuare. Iti va intra in reflex, si apoi o vei face natural!

 

Si da, dupa fiecare furtuna apare un curcubeu![flo]

 

Alice

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Ixxi ,

esti o femeie puternica si desteapta ...nimic nu te poate dobori , mai ales cand impotriva tuturor furtunilor din viata ta ai asa un frumos punct spre care sa te indrepti ...fetita ta.

Te pup si ...

fetele te asteapta

...noi suntem tot acolo.Fii puternica![grup][flo]

 

FATA FANTASTICA

ALEXMONA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ixxi, ma rog sa treci cu bine.........

am urmarit topicul, nu am postat pentru ca nu sunt in masura sa postez, nu am trait nimic asemanator, iar sfaturi sterile nu are rost sa scriu doar de dragul de a scrie.......

Fii tare pentru tine, pentru piersicuta, si va iesi soarele si pe strada voastra!

[canada]

 

Doamne'ajuta!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...