Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (45)


Recommended Posts

Fetele, scriu aici mesajul pt Adriana78, care mi-a scris pe mail. Am incercat sa ii raspund tot pe mail, nu stiu de ce nu merge. Poate citeste aici... "Buna Adriana, Iarta-ma ca raspund abia acum. Bun venit in "club", sper sa te simti bine la noi si cu noi, atat in Iasi, cat si pe forum. De unde esti de loc? Referitor la forum: te descurci, nu iti fa griji. Iti apare un nr diferit de pagini pentru ca accesezi doua subiecte diferite, unul pe care fetele deja nu mai posteaza, pt ca a trecut de 20 de pagini si cam pe la cifra asta ne oprim si deschidem un subiect nou, cu acelasi titlu, dar cu un indice (numar) diferit in coada... Exact cand ai postat tu, noi am schimbat subiectu, adica l-am abandonat pe cel vechi si a fost deschis cel nou, care deocamdata are doar 4 pag. Pe aceasta din urma trebuie sa intri. Numele nu iti apare pe lista de pe prima pag a subiectului pentru ca asta e o lista facuta de una din noi (Herra sau CarmenP, de obicei), dar numai dupa ce intri tu si spui ca vrei pe lista si dai numele si datele de nastere, ale tale si ale puilor tai, dupa cum ai vazut acolo. Nu mai stiu daca ai comunicat datele astea cand ai postat, dar sigur fetele nu le-au vazut, deci mai intra odata, cu curaj si spune-le din nou. Te asteptam cu drag. In ce zona a Iasului stai? Toate bune, Danna" Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 311
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana36, multumesc pt. mesaj, am primit mesajul tau si pe mail, a ajuns insa ca Spam(nu stiu de ce). Cenia, ma bucur ca a mai vazut cineva mesajul. Ma bucur ca in sfarsit reusesc sa intru pe forum, ca toata sapt. m-am chinuit. Am postat un mesaj in subiectul trecut si am vazut ca n-a aparut si nu stiam ce sa mai fac, ca sa iau legatura cu voi. Ne-am mutat de 1 luna de la Viena la Iasi si nu cunoastem pe nimeni. inainte am locuit in Bucuresti. Sotul e la serviciu pana seara si eu sunt singura toata ziua cu fetita mea, Lara, care are 1 an si 4 luni. Noroc ca e mama mea aici, de mai ma sprijina. Mi-as dori mult sa mai cunosc mamici cu pitici, ca nimic nu e mai frumos sa stii ca esti inteleasa cand mereu vorbesti numai de odrasla ta. Iar Lara cred ca s-a saturat de noi doua (eu si mama mea) si si-ar dori sa mai vada copii. Pe strada tot intalnim, insa nu e asa usor sa ne imprietenim. Noi locuim in Pacurari, pe langa Lukoil, langa intersectia cu restaurantul Moara de Foc. Toata ziua stam pe acasa, avem timp berechet, deci daca e cineva dornic sa iasa pe afara si are timp de intalniri, eu vin cu placere. Si eu am fost la magazinul Plus. Marfa putina, insa si clienti putini (era intr-o joi dim). Magazinul asta este si in Austria si figureaza ca unul ieftin. Acolo nu vei vedea niciodata insa multa lume, asta ca sa nu mai pomenesc de Billa. La Billa e cosmar. Nu inteleg de ce e mereu asa multa lume, de zici ca maine e sfarsitul lumii si toti se grabesc sa mai cumpere ceva. Nu ai loc sa treci cu caruciorul, ca sa mai vorbesc de cozile de la casa. Ar fi bine daca s-ar deschide mai multe Supermarketuri in Iasi, poate asa s-ar mai imparti cumparatorii. Herra sau Carmenp, as dori sa figurez si eu in lista voastra de la inceput. Datele mele si ale nebunicii mele Adriana_78 (10.09.1978) si Lara (22.05.2005). multumesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dragele mele ma ducur mult ca v-am gasit, ela 29 11 1978 pui daria 23 martie 2006 am vazut ca apar in listuta dar datele nu erau complete..... sunt noua pe aici desi sunt inregistrata de ceva vreme, nu stiu daca conteaza parerea mea dar, sincer pe mine ma intereseaza retete culinare ca nu prea le am dar i-mi place sa incerc ceva nou. va pup si sper sa nu deranjez pe nimeni ela aici puteti afla mai nulte despre noi http://www.totsites.com/tot/dariaa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buuuna ziua la toata lumea! Intru doar sa va salut ,sa urez bun venit fetelor noi si sa va arat la ce am bibilit vre-o doua zile.Deci care vrea sa vada [url="http://home-and-garden.webshots.com/photo/2812909990081950625EXQpoS"]sa bage un oki[/url]. Il duc acum de acasa si sectiune si detalii poate deseara sau maine... Duminica placuta! Adriana si-atat...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow,adriana,fluturasii tai au adus primavara[cool]... arata profesionist![yum][yum][yum], desi mi-ar fi mila sa stric o asemenea capodopera...si cand ma gandesc cat de mult ai lucrat... sunt super fluturasii!!! cat timp ti-a luat modelarea? care pasta ai folosit-o? pe cea a lilianei sau a nataliei? imi plac detaliile, culorile, parca ar fi asa de vii, ca te astepti sa zboare! imi place detaliul de la baza tortului, ca o danteluta...a iesit perfect, fara nici o cuta. uf, cand oi face si eu asa ceva[q]! te asteptam cu detalii. eu deja mai am o mie de [?]. maria si baietii (15 martie 2002,22 iulie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Adriana, eu habar nu am sa fac asa minunatii dar tare-mi place sa le admir pe ale tale. Eu ma lupt de vreo 3 zile cu o intoxicatie. Cind am zis ca mi-a trecut am bagat nu stiu ce la gura si iar m-am umplut de bube mincacioase. M-am saturat de clorocalcin. Iar fi-miu, dupa ce toata saptamina asta a mers bine-mersi la cresa, iar a a inceput sa tuseasca. Sper sa nu se agraveze, deocamdata nu are febra nici mucisori, dar cine stie ce-i mai da prin cap. Of, ca tare-i greu. V-am pupat. Va urez sa aveti o saptamina trasnet. Nicoleta si [url="http://community.webshots.com/user/belnicol"]Matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! cand am timp actualizez lista! acum nu am, gatesc![^] ca e duminica! felul 1, 2 si desert! [^] am fost la Plus - duminica pe la 12; aglomerat, oameni la plimbare, sa vada doar preturi; am gasit servetele de sters Vladu' la backside, 80 de buc la 60 de ron; niste fursecuri foarte bune, de fapt prajituri de casa, cu unt; toate produse numai pt magazinele Plus... mi s-a parut ieftin, dar eu sunt si obisnuita cu Mercur-Mary, ca asta am in apropiere. de-abia astept cele 2 super-market-uri noi!
Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein
[hippi] Cristina si Vlad [bonjovi]

[grup] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59"]un minut din timpul vostru inseamna o VIATA pentru ei !!! nu UITATI forumul umanitar[/url] [grup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a, si m-am amuzat ca niste oameni vroiau cosul altora, "hai domn'le ca nu va mai trebuie!", iar aia nu si nu - ca trebuia sa-si ia banii inapoi...adica fisa...
Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein
[hippi] Cristina si Vlad [bonjovi]

[grup] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59"]un minut din timpul vostru inseamna o VIATA pentru ei !!! nu UITATI forumul umanitar[/url] [grup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...