Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

oare e normal???...


Recommended Posts

Cristina nu dispera,starea ta ar putea fii numita o stare normala prin care am trecut toate (sau aproape toate)inainte de nunta.Eu si sotul meu suntem impreuna de 9 ani (pe 10 iunie am implinit),eu eram in clasa a 10-a cand l-am cunoscut si cu toate astea anul trecut cand ne-am casatorit am avut temeri.Erau asa de multi "DACA" ca nu imi mai ardea de nici o nunta.Dar a trecut totul si acum este foarte bine pentru ca ne iubim f mult.Asa ca nu dispera si o sa vezi ca o sa fie foarte bine.Cand spui ca este mai pesimist te gandesti ca poate acum incepe si el sa realizeze ca o sa aiba o familie si o sa aiba alte raspunderi?

Iti doresc "Casa de piatra" si sa ne scrii cum a fost la nunta

Pupici

 

anca dragoman

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Va multumesc mult pentru sfaturi!!1 Acum sunt oarecum mai linistita, nu imi mai pun atatea intrebari. Stiu ca tine la mine viitorul sotior fiindca imi arata asta si simt, doar ca uneori se inchide in sine si nu accepta pe nimeni in jurul lui; dar, asa cum au spus unele dintre voi, probabil ca si el isi pune intrebari ...

O sa incerc sa vorbesc cu el, sa il trag oarecum de limba si sa aflu mai multe. Deocamdata stiu ca ma iubeste, imi zice mereu si o simt si, vrea sa fim impreuna pana la adanci batraneti. Sper sa nu fie doar vorbe pur si simplu arucate la intamplare, ci , chiar sa fie dorinta lui.

Au intervenit si anumite persoane care mi-au spus lucruri nu tocmai placute despre el si pe care le-am crezut, in loc sa stau si sa imi ascult inima. Sper sa reusesc sa trec si de acest hop, sa nu imi mai pese atat de mult de ceea ce zic ceilalti.

Va multumesc mult si va doresc o zi buna tuturor!!!

 

poze rochita civila

eu

diverse

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...