Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici cu fetite mici frumoase foc !


Recommended Posts

Hey, Aly, tu n-ai somn noatea de caldura??? Pai la ora aia dorm de rup patul[:D] Si-apopi, inca nu ai pris miscarea? Majoritatea mamicilor scriu de la servici...unde mai ai si de lucru din pacate[:D][:D][:D] Iar noaptea, pe racoare, nu prea iti arde de mers la servici... Ce face papusa ta? Cum a trecut ziua de ieri?

 

poze cu motatele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 317
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mai, fetelor! Am si eu un of.Duminica voi pleca prima data cu fetele cu trenul! Si ma duc pina la capatul lumii, adica pina la Curtici! Sunt vreo 580-600km! A mai avut vreuna o asa experienta? Fetele sunt marisoare, dar distanta e mare iar ele cam neastinparate! E drept ca eu am plecat in toate vacantele cu trenul, dar ele nu l-au vazut decit la bariere! Mi-a teama mai mult de momentul cind va sosi trenul in gara si va trage semnalul ala din goarna care te asurzeste! Mi-a teama ca se vor speria si nu vor mai vrea sa urce in tren, sau ca vor fi miriite tot drumul...Incerc sa ma incyrajez singura, dar de ce se apropie ziua plecarii, d-aia sunt mai stresata.Asa ca, please, spuneti-mi, frumoasele voastre cu au reactionat cind au vazut trenul de aproape?

 

poze cu motatele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao mamicilor!id="red">

dialnykoid="red"> pai si asta cu caldura poate fi....[mariaj] [:D] pai ma gandeam si eu sa nu se inchida subiectul si sa mai povestim si noi.... [:D]

Papusa mea acum doarme , dar de dimineata am fost la dr. cu ea si e ok si cica e de la caldura in rest suntem bine si frumoase (asa o vad eu ca doar e papusica mea... nu?)[ispita]

iti urez inca o data CONCEDIU PLACUT id="red">id="size4">, cat despre papuselele tale cred ca o sa le placa , ca si eu de la 5 ani mergeam in cantonamente cu trenul si taaaaaarrreee imi placea. Sper sa nu ai probleme cu ele pe traseu. va[pup] pe toate mamicile [flo][flo][flo]

 

ali

poze[copil] IARINA(16.02.2006)id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele.

Ali,ma bucur k Iarina e mai bine.

Dialnyko,si dra mea e cretulina,k tot suntem la capitolul in care ni le laudam[il]noi nu am mers cu fata cu trenul niciodata,nu stiu ce sa iti zic.cum sunt ele mai maricele zic eu k o sa fie ok.

am mai pus si poze noiid="red"> de pe 3 cand pleca tati.si altele cu minunea mea.

 

 


[mamica]de fetitza[zana] cu funditza,zisa piticotul urias umblaretzid="size3">id="purple">id="Book Antiqua">

 

m-am facut maricicaid="red">id="size3">

 

 

[foto] POVESTEA MINUNIIid="green">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

noi suntem de la mare din 2 orase[:D]:Dublin si Cta.suntem in Cta noi fetele de 3 luni si mai stam.iar tati e acasa.stam la bunici.vine sotul iar luni[bis]

dialnyko,concediu placut,va asteptam cu poze noi[pup]

noapte buna.

 


[mamica]de fetitza[zana] cu funditza,zisa piticotul urias umblaretzid="size3">id="purple">id="Book Antiqua">

 

m-am facut maricicaid="red">id="size3">

 

 

[foto] POVESTEA MINUNIIid="green">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite si eu sunt...am culcat teroristii m-au terminat.....am ajuns tarziu acasa, fa-le de mancare. dus, ai mari mai mult s-a ujucat decat au mancat singuri in bucatarie pana am alaptat-o pe cea mica....alearga de la unul la altul ca nu vor sa doarma[bang].....si sotul inca lucreaza pe la prieteni[bang].

Va pup si un weekend placut....la noi e unul prelungit, marti de 1 aug e ziua nationala iar sotul are si luni liber[bis].

 

Mira mami de DAVIDid="blue"> [auto](15.08.2002), DARIAid="red">[zana](20.11.2004) si [copil]SELINid="purple"> (07.02.2006)

 

POZE CU NOIid="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...