Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici cu fetite mici frumoase foc !


Recommended Posts

DanielaAB bine ai venit si asteptam si pozici cu frumusetea ta de papusica.[pup]

 

FETELE CE SE INTAMPLA DE NU MAI APARETI LA APEL? [pup]

IA VENITI MEY LA SEMNAT CONDICA ...!!![pup]

EEEE...ITI FI VOI IN CONCEDIU DAR MACAR UN SALUT PE AICI...id="size4">id="red">[pup]

 

Distractie placuta la toate (care pe unde sunteti) si o saptamana buna va doresc la toate. V-am pupacit [pup][pup][pup] si noapte buna

id="blue">

 

aliid="red">

[blue]poze[copil] IARINA(16.02.2006)id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 317
  • Creat
  • Ultimul răspuns

iaca si eu la apel tarzior asa.as fi fost adormita de mult,dar vine sotul peste max oh si ma chinui sa nu adorm.asa ca scriu si eu sa nu pic de somn.

 

edit:mersi,Ali de aprecieri[pup]


[mamica]de fetitza[zana] cu funditza,zisa piticotul urias umblaretzid="size3">id="purple">id="Book Antiqua">

 

m-am facut maricicaid="red">id="size3">

 

 

[foto] POVESTEA MINUNIIid="green">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]

Remember me?[:D]in ultimul timp am stat cam rau cu timpul...Nu ca acum as avea prea mult dar...

V-am promis o listuta.O sa fac una provizorie si cand vom deschide capitol nou, o adaugam acolo.E OK asa?

 

De maimutul meu... ce sa va povestesc...Ii turuie gura toata ziua.Eu inteleg tot ce zice, ceea ce nu se poate spune si despre restul lumii.[:D]Asa ca fac pe translatorul.

Plus ca toata ziua explicatii peste explicatii...Seara ajung asa intr-o stare de mi-e lehamite sa mai vorbesc.Sotul imi spune ca asta-i super ... ca de-aia ne certam noi asa rar.[:D]

Cam asta ar fi.In rest... caldurile ne omoara si ca atare cred ca miercuri ne caram la tara.

 

Hai pupi si voua si la bebeline.[pup]

id="navy">id="Comic Sans MS">

 

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptateid="red">id="size1">id="Comic Sans MS">

 

Georgiana-mami de Stefania(2,5 ani)id="Script MT Bold">id="size1">id="blue"> POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helooooooouuuu..

Am aparut io si ati disparut voi?[:D]

Hai repede la cafeluta. [cit] [cit] [cit] id="navy">id="Comic Sans MS">

 

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptateid="red">id="size1">id="Comic Sans MS">

 

Georgiana-mami de Stefania(2,5 ani)id="Script MT Bold">id="size1">id="blue"> POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao fetele , ce mai faceti?

Ce va fac papuselele? Am intrat sa va salut si va [pup] pe toate si mai ales pe printesele voastre [pup]

 

Am mai pus ai eu poze cu papusica mea

 

[pup] la papusici...

...si la mamici...[flo]

HAIDETI LA APEL!!!id="red">id="size6">

 

aliid="red">

poze[copil] IARINA(16.02.2006)id="blue">

IARINA la 5 luniid="red">

tot la 5 luniid="purple">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ali, eu sunt pe aici, cat voi mai avea liniste, ca cei mari sunt in picoare, a mica a adormit deja tura a doua! La noi ploua, vroiam sa o punem de un fitnes si mamica si copisii dar o amanam pe maine!

In rest, Daria a fost ieri cam bolnavioara a vomitat de vreo 3 -4 ori, de doua ori in masina[bang], cred ca sunt caninii pe vine[bang], are si scaune cam moi si noaptea se trezeste plangand.

pe selin nu o mai poti tine vrea sa o i-a la sanatoasa, din scaunel de incordeaza si mai de fiecare data ajunge pe jos, ii place sa stea in picioare, vrea in fundulet dar inca nu poate sta, e curioasa de toate cele si binenteles le probeste cu gura....deocamdata nici un dintilor la orizon...macar la ea!

Cam asta e[:D]!

htftz fjjn ....Daria va saluta si ea[:D]

 

Mira mami de DAVIDid="blue"> [auto](15.08.2002), DARIAid="red">[zana](20.11.2004) si [copil]SELINid="purple"> (07.02.2006)

 

POZE CU NOIid="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele...

mirakluckerid="red"> la Daria se poate sa fie si dintisorii ca si noi suntem vai de capul nostru cu kk moale[bang] dar nu poate sa fie si rau de masina?

Aoleouuu si eu care credeam ca numai Iarina mea vrea deja in picioare desi in fundic nu sta singurica dar ea vrea in picioare, daca simte ceva tare la talpi imediat se impinge sa ajunga in picioruse [mariaj]dar eu cred ca sunt inca prea micute sa le tinem in picioare. Noi ne intoarcem pe burtica , iar de ieri a trecut la faza de pe burtica pe spate si ce se mai distreaza ea...id="blue">[:D]

 

[pup] la papusici...

...si la mamici...[flo]

 

aliid="red">

poze[copil] IARINA(16.02.2006)id="blue">

IARINA la 5 luniid="red">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...