Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici cu fetite mici frumoase foc !


Recommended Posts

Buna dimineata! Nu stiu de ce, dar nu am avut somn azi, m-am trezit devreeeeeeme!!![bang]

Va multumesc mult de primire [cheers]

Le-am "cunoscut" si eu pe Rebeca si Iarina sunt superbe, aici chiar sunt numai "fetite frumoase foc".[pup]

Va doresc o zi minunata!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 317
  • Creat
  • Ultimul răspuns

'Neata si de la noi. Si noi suntem prezente si am venit sa semnam condica[:D].Iarina mea e putin cam maraita si cred ca sunt pe drum dintisorii si sper sa iasa cat mai repede sa trecem peste hopul asta. V-am pupacit[pup] si mai raman prin zona.

 

[pup] la papusici ...

... si [flo] la mamici

 

 

aliid="red">

poze[copil] IARINA(16.02.2006)id="blue">

IARINA la 5 luniid="red">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mersic,Nanna si Ali.am vazut si eu pozici cu dulcici mici.o sa mai pun si eu poze de la motz,vad k tot asa yahoo asta de cacao[bang]

hai la o cafea[cafea] mamici.

pupam printesele si mamicile

 


[mamica]de fetitza[zana] cu funditza,zisa piticotul urias umblaretzid="size3">id="purple">id="Book Antiqua">

 

m-am facut maricicaid="red">id="size3">

 

 

[foto] POVESTEA MINUNIIid="green">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ali,eu nu beau alcool deloc,acum iau si antibiotice si nu pot sa beau nici dk vreau[:D]de aia v-am invitat la cafea,macar aia o beau asa mai suc,slaba[:)]eu sunt nascuta in Cta si acum tot in Cta suntem,de ce intrebi?

 


[mamica]de fetitza[zana] cu funditza,zisa piticotul urias umblaretzid="size3">id="purple">id="Book Antiqua">

 

m-am facut maricicaid="red">id="size3">

 

 

[foto] POVESTEA MINUNIIid="green">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

emaaimee ziceam si eu numai asa , daca ai pus tu cafeaua eu am pus brea.[:D] Nici eu nu beau alcool, nici bere iar cafea nici atat.Cafea nu am baut in viata mea, nici macar nu am gustat-o ca nu imi place nici cum PUTE.

 

PUPICEI LA TOATE [pup]

 

mai e cineva prin zona?id="red">

 

aliid="red">

poze[copil] IARINA(16.02.2006)id="blue">

IARINA la 5 luniid="red">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va scriu si eu repede repede doua randuri, ai mei cei mari se invart pe dupa mine pe aici, dulcineea mica doarme, asa daca se scoala la 6.30 cu noaptea in cap.....cel putin e cumintica o iau langa mine se joaca su suzeta si vorbeste pe limba ei pana se plictiseste cand ridica tonul, adica imi da desteptarea[alcool].

bine ati venit pentru noile mamici de printese!!!

 

poze poate reusesc sa vizionez pe diseara.....daca nu ma prinde somnul si lenea si reusesc sa mai deschid computerul!!!

O zi buna!!!

 

Mira mami de DAVIDid="blue"> [auto](15.08.2002), DARIAid="red">[zana](20.11.2004) si [copil]SELINid="purple"> (07.02.2006)

 

POZE CU NOIid="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ali,eu beau ness cu lapte,adica lapte cana plina si o lingurita de ness,dulce si asa imi place.altfel nu beau[:D]

Mira,pupici multi copilasilor tai.

si la noi a plouat tare,s-a intunecat ca seara si a dat si piatra[bang]

am reusit si eu sa pun poze de la motz:

http://pg.photos.yahoo.com/ph/anca76nitu/album?.dir=3047re2

enjoy,dk aveti placerea[pup]

 


[mamica]de fetitza[zana] cu funditza,zisa piticotul urias umblaretzid="size3">id="purple">id="Book Antiqua">

 

m-am facut maricicaid="red">id="size3">

 

 

[foto] POVESTEA MINUNIIid="green">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...