Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici cu fetite mici frumoase foc !


Recommended Posts

fata mea a fost la plimbare inainte de ploaie,acum s-a luminat si cred k e gata.

hai la semnat condica,mamici[pup]

 


[mamica]de fetitza[zana] cu funditza,zisa piticotul urias umblaretzid="size3">id="purple">id="Book Antiqua">

 

m-am facut maricicaid="red">id="size3">

 

 

[foto] POVESTEA MINUNIIid="green">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 317
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetele mele dorm, David la televizor si eu ma invart pe aici, nu stiu pe ce sa pun mana.....asa ca nu o pun pe nimic stau si pierd vremea la computer[:D]

emmaimee si eu tot asa beau cafeau, lapte cu o lingurita de ness pentru lapte si zahar, aici beua cafeau cu lapte fara zahar, bleeeeh.....sotul meu tot incearca ma ma convinga sa renunt la zahar, bineteles fara succes.....cand fac prajituri de fiecare data tine sa-mi aminteasca sa pun numai jumatate din cantitatea de zahar, ca cica noi romanii mancam prea dulce......cu sau fara el o topeste rapid!!

Si la noi e frig, s-a stricat vremea din 1 aug si de atunci aporpe ca inghetam....cica s-a sfarsit cu vara.....numai ploaie si frig, nu poti sa pleci de acasa ca te prinde potopul cand ti-e lumea mai draga[bang].

oricum noi plecam la mare peste 2 saptamani.....macar atat......dar pana atunci il sarbatorim pe David, duminica viitoare o botezam pe Selin iar eu luni voi merge o zi sa lucrez....apoi o sa vad daca primesc sau nu postul.....asa de mult as vrea mi s-a pus acasa de 5 ani[bang]

pupici[pup][pup][pup]

 

Mira mami de DAVIDid="blue"> [auto](15.08.2002), DARIAid="red">[zana](20.11.2004) si [copil]SELINid="purple"> (07.02.2006)

 

POZE CU NOIid="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mira,si io sunt fan dulce[pofta]numai k la cafea instant pun zaharina din liceu,asa m-am obisnuit.ma abtin si la dulce,cand pot k de aia sunt[grasa][sm]si eu vreau la muncaaaaa[:0]succes,poate primesti postul.aici inca e cald,chiar si dupa ploaie,bate vantul si e mai bine macar.

Claudia,mersic.piscina e in balcon[:p]e cam mare,pt 2-3 copii,nu avea mai mica cand am cumparat-o.

 

 


[mamica]de fetitza[zana] cu funditza,zisa piticotul urias umblaretzid="size3">id="purple">id="Book Antiqua">

 

m-am facut maricicaid="red">id="size3">

 

 

[foto] POVESTEA MINUNIIid="green">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mirakluckerid="red"> [pup] parca ai povesti de Iarina mea[:D] numai ca noi avem in plus fata de voi dureri din cauza dintisorilor astia[bang] care se tare lasa asteptati[:(!] si ne mai trece durerea stand in oglinda si la televizor[:(][ups]. Iti urez bafta si iti tin pumnii sa primesti postul.[cool]

emaaimeeid="red"> [pup] si la noi s-a pus pe ploaie de vreo 2 saptamani [:(] si nu putem iesi afara cum am vrea noi [q].Despre cafea nu am ce sa spun ca daca nu beau deloc nu am ce comenta.[:D] Pozele sunt [cool]

nannaid="red"> [pup] a mea printesa face binisor cu dureri de gingii dar asta e... in rest e ok , papa bine , povesteste, se distreaza, ii place si ei sa se uite la tv. orice ar fi (dar preferata ei e muzica)

claudiasabouid="red"> [pup]

maishid="red"> BINE AI VENIT printre noi sa iti traiasca bebelina [pup]. cum o cheama? cate luni/ani are papusica ta? si asteptam pozici cat mai repede. [pup]

 

[pup] la papusici...

...si [flo] la mamici

 

aliid="red">

poze[copil] IARINA(16.02.2006)id="blue">

IARINA la 5 luniid="red">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...