Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici cu fetite mici frumoase foc !


Recommended Posts

Imi inchei ziua cum am inceput-o: scriind pe forum!

Am vazut printese noi, frumusele foc: o cretulina blonduta si o japoneza tare, tare interesanta[pup] Sa va traiasca!

Szaboali, inca nu stiu cum sa fac sa apara pozele de fiecare data cand postez...dar ma voi interesa.

Noapte buna si ingerii sa mangaie obrajorii copilasilor vostri minunati!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 317
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Bine v-am regasit [mamica] si [zana]!Vad ca nu prea a fost activitate pe aici...A plecat toata lumea in concediu odata cu mine?[:-)))]

Bine ati venit! urez si eu cu intirziere noilor sosite printre noi.

Si desigur, LA MULTI ANI id="blue">id="size5">tuturor Mariilor, fie ele mari sau mici! Si aici o includ si pe Mariuta mea!id="red">[:)]id="size3">

Poze noi inca nu am reusit sa pun dar promit ca in curind vor aparea si eleid="red">!id="size3">

Va [pup] dulce pe toate! Petrecere frumoasa astazi, oriunde va fi ea!id="red">id="size3">

 

poze cu motatele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna mamici de papusici[bis]sunteti dargute si multumesc foarte mult pt complimentele[:D]adresate la emilica noastra[bis]

o sa-mi fac timp sa intru mai des pe aici la voi ca chiar imi place

insa timpul nu ne prea permite[bat]

va pup pe toate mamicutele[pup]si bineinteles mii de pupici la papusele[pup][pup][pup][pup]

o zi buna si mai revin[;)][asia]

 

 

pozici MALAYSIA

malaysia2006

 

[colegi][majoreta]

[testoasa]irina &emilica2005.01.06[copil]

[foto]POZICI NOI[colegi]EMILY zana noastra[zana] poze[papica]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, mamici si pitici! Unde v-ati pitit de nu veniti sa stati de vorba cu noi?[V] Abia asteptam sa vin din concediu si cind colo, dau peste o mare liniste![bang][bang][bang]

Hanakoid="red">, e o dulcica Emilica ta.Iar cu mincarurile alea specifice Japonie m-ai dat gata.De aratat arata foarte bine! Banuiesc ca si gustul este pe masura infatisarii!Ce-ar fi sa ne dai si ceva retete, nu doar poze, ca salivam uitindu-ne la ele![alcool]

Nannaid="red">, si papusica ta e frumoasa foc!C-am putinele poze...mai asteptam[foto]!id="size3"> id="Comic Sans MS">

Acum imi continui vizionarea, ca n-am apucat sa vad pina acum toate pozicile!id="Comic Sans MS"> id="size3">

 

Va [pup][pup][pup] dulce pe toate!id="Comic Sans MS"> id="blue"> id="size3">

 

poze noi aici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare mamici! Sunt aici si eu...

Szaboali, mai am si eu o sclipire din cand in cand, dar daca nu erai tu...

[alcool]

Azi promit ca o sa adaug poze cu papusica mea!!!

Deocamdata sunt putin ingrijorata pt ca a facut febra dupa vaccinul de ieri si ii tremura piciorusul de durere. Mi-e asa mila de ea, mititica!!![bang][bang][bang][q][q][q]

Sper ca voi sunteti mai bie, mii de pupici!

 

http://indra.designit.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...