Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici cu fetite mici frumoase foc !


Recommended Posts

Buna,intru si eu sa semnez condica.

LA MULTI ANI DIANA!id="size2">id="red"> multa sanatate si numai bucurii!

Dialnyko nu am fost in parc din pacate ,noi am stat in Eforie Nord si nu am fost in Mamaia dacat asa in vizita ,nu am reusit sa vizitam totul , ea a fost inebunita dupa telegondola de cum am intrat in Mamaia.

[pup][pup][pup] tuturor mamaicilor si printeselor.

 

Claudia si Rebeca (29 iunie)

 

poze Rebeca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 317
  • Creat
  • Ultimul răspuns

'Neata mamici cu fetite mici frumoase foc, dar pe unde sunteti? Haideti la o poveste ,ce va mai fac minunatele fetite?

Noi am fost la vaccinul de 6 luni si am plans putin dar tare cat ne-au tinut plamanii[:D].Acum suntem bine si vrem numai in picioare desi in fundulet nu vrem.V-am [pup] papuselele.

 

aliid="red">

poze[copil] IARINA(16.02.2006)id="blue">

IARINA la 6 luniid="red">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neatza, mamici! Si multumesc pentru urari! Ieri n-am mai apucat sa intru, am fost ocupata cu colindatu' prin oras dupa cadou.TRAIASCA STATU' LA STAT!!![:D][:D][:D]

Intre timp am aflat si reteta pentru tort.E asa de simpla ca-mi vine sa fac in fiecare weekend. [:D]

Gata, am terminat pauza.Am avut ceva treaba, de...pensat![8D]

Si cum va ziceam, mi-a dat cumnata reteta.Si cumnata e din Constanta...Iar ea are reteta de la o prietana din...Targoviste! Ca sa vezi! fac inconjurul lumii si in Targoviste ajung![detectiv]

Eii, dar sa termin odata cu aberatiile astea.[disco]Sa-mi traiasca gizulica![bis][bis][bis] Inca n-am vorbit cu ea astazi, ca mai doarme, dar abia astept!

Si , desigur, sa va traiasca si voua papusicile.[pup]

 

poze noi aici

 

Filmulete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iaca si eu....scurt ca deobicei[V],

maine seara plecam la mare, sunt in plin proces de facut bagaje, si ca deobicei cand am mai multa treba nu ma lasa nici copii[bang].....fetele mele care au avut bunavointa sa se trezeasca la 6 nici acum la 12.30 nu vroiau sa doarma.....nu le trebuia nic de mancare dar nici somn. Le-am pus pe amandoua in pat si m_am plimbat aprope o ora cand la una cand la alta.....cred ca daca mai urlau mult chemau vecinii politia[bang] [:D].

.....sta sa plaua, rufele sunt afara si nu sunt uscate.....si mai bine nu mai spun.....dar ma gandesc ca maine seara sunt in masina si 10 zile mai rasuflu. Mergem in Franta la Mediterana chiar langa granita cu Spania, iar la intoarcere, imi zice sotiorul meu aseara ca ce-ar fi sa colindam putin si prin Provence....da, da , da cum sa nu[bis].

V-am pupat

 

Mira mami de DAVIDid="blue"> [auto](15.08.2002), DARIAid="red">[zana](20.11.2004) si [copil]SELINid="purple"> (07.02.2006)

 

POZE CU NOIid="green">

 

Selin la botez

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...