Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici cu fetite mici frumoase foc !


Recommended Posts

Multumesc, multumesc! Ieri n-am mai intrat pe forum. De fapt, au venit fetele pe aici si n-am mai apucat sa fac nimic![:D]

Tortu il mincam miine, ca aseara era lumea obosita de la servici si nu avea chef de petreceri cu puradei. Da' s-au distrat si asa pe cinste! Ne-a prins noaptea plimbindu-ne cu bicicletele! Asta dupa ce intii s-au facut ca porcii![:D][:D][:D]

Mira, concediu placut!

Si pentru toate mamicile, daca aveti miine drum prin Targoviste, va asteptam la chef![;)]

[pup] la fetite, si nu numai!

 

poze noi aici

 

Filmulete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 317
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mai fetelor, de 4 ore incerc sa scriu si nu mai apuc![bang][bang][bang] Se iveste mereu cite un bou or caw care sa ma deranjeze![bang] Dar acu sper sa ma lase in pace!

De distrat, ne-am distrat super![bum][bis][bis][bis] S-au mai[mariaj][blabla]unii, dar a fost bine pina la urma!Nu au venit toti invitatii, dar asta e! Unii,chiar, au venit dupa ce am taiat tortu'!Si, bineinteles, dupa ce am plecat si eu la o nunta.[:D] Da nu-i bai, c-a ramas tati acasa cu musafirii![:D] Si aseara, mama, mama ce ma astepta acasa[curat][vase][toanerele...Dar, ca o [vrajitor] ce sunt, le-am aranjat pe toate!Chiar ma amuzam pe seama unui cintec auzit la nunta:''femeia care iubeste/spala noaptea si gateste"[:D]

Sper , azi, sa pun si [foto] pe net! Asta daca nu mai vine boss-u' p-aci! Si, bineinteles, dupa ce [fum], ca nici de astea n-am avut timp azi![q]

[pup][pup][pup] la toata lumea!

 

poze noi aici

 

Filmulete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,salutare...ce mai faceti dragelor? ce va mai fac papuselele? sper sa va fie sanatoase. Eu am mai scris o data un mesaj acum vreo 2 zile si asa de prost mi-a mers netul ca nici nu am putut trimite mesajul,dar e bine si acum [:D]

dialnykoid="red"> bine ca a fost bine si v-ati distrat [cool]

mirakluckerid="red"> sa aveti concediu placut si distractie placuta...sa faceti poze multe,multe si sa ne areti si noua [pup] pe cei trei frumusei si sa fie cumintei.[pup]

claudiasabouid="red"> [pup] la printesa.

Noi suntem bine,am vrea in picioare inainte de a sta in fundic, papam cam putin, asteptam sa ne faca vaccinul de 7 luni ,suntem foarte cuminti si miscatoare si cam atat...

 

[pup] la printesite...

...si [flo] la mamicute[pup][:D]

 

aliid="red">

poze[copil] IARINA(16.02.2006)id="blue">

filmulete Iarinaid="purple">

IARINA la 6 luniid="red">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...