Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici cu fetite mici frumoase foc !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 317
  • Creat
  • Ultimul răspuns

mersic fetele.eram in trat de 5 zile dat de medic.Oani e mai bine,se pare k avea intoleranta la antibiotic si facea kk apos si f des(7-8/zi)si era racita mica.nu mai ia antibiotic si nu mai are pb cu kk.nu ii place fetei mele supa de pui,e cah pt ea.nici nimic ce e acru.vad k a luat bine in greutate asa k nu avem de ales cu cantec si dans[:D],mai o pacalesc si papa.imi era teama k a slabit cu 5 zile de kk des.dar nu, chiar a luat in greutate.are 9.740cm si 85cm uriasa mamei si a lui tati[il]si are 4 canini(2 iesiti si 2 albi "pe vine" in gingie).si maselele de sus mai au putin si ies de tot k stiti cat de late sunt.in afara de astea mai avem 4 masele si gata,terminam cu chinul...I wish[alcool]

va pup

 


[mamica]de piticotu' urias umblaretzid="size3">id="purple">id="Book Antiqua">

 

m-am facut maricicaid="red">id="size3">

 

 

[foto] POVESTEA MINUNIIid="green">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare mamici de papusici cam slabuta miscare pe aici....[:D]

emaaimee [pup] si sa fie sanatoasa Oana papusica, bine ca a trecut perioada aia cu kk ,e cea mai stresanta perioada.

 

fetelor va [pup] si va doresc o zi superba.

 

aliid="red">

poze[copil] IARINA(16.02.2006)id="blue">

filmulete Iarinaid="purple">

IARINA la 6 luniid="red">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, fetelor! Am intrat si eu sa va salut din fuga...nu ca as avea ceva important de facut[:D] Pur si simplu am picat intr-o melancolie blegoasa si nu-mi pot reveni![bang][bang][bang] N-am avut ce face si am deschis un subiect despre Steve Irwin. Am ramas blocata pe filmuletele cu si despre el! Desi toata lumea stie ca murit mie nu-mi vine sa cred! Acelasi lucru l-am patit si cind a murit lady Di.

Asta e! Mea culpa!

Emaaimee, sper ca papusica ta si-a revenit complet dupa episodul de zilele trecute. Pacat ca e cih supa de pui! [:D] Ale mele numai de asa ceva au parte! Rar cind le mai scap cite o ciorba de porc. [:D]

Va pupic dulce![pup][pup][pup]

P.S. Am uitat, noi am inceput gradinita! Voi???

 

My lady Di & Aly

Filmulete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...