Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici cu fetite mici frumoase foc !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 317
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Heloooo mamici de fetite frumoase [pup]

 

Tomecica, Doris & Ines bine ati venit in gasca[pup]

 

Maria e mai bine...sa speriat groaznic, a dormit azi noapte ca naiba, a suspinat si sa trezit din somn super speriata.

 

O zi buna sa aveti ...si la noi e fff cald...si eu sunt la serv de la 8 jum si ma topesc de caldura[:D]

 

"Mamiii hai sa mancam cevaaaaaa de mancaleeeeee" Maria id="red">[hippi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Doris-Alina

Georgiana,id="red"> merci draga...Las ca aici dau sfaturi despre cum sa ingrijim parul printeselor...[:D]Pupici...


id="quote">id="quote">Avem exclusivitate la sfaturi, nu ? Daca tot e club privat! [:D]
quote:Originally posted by Doris-AlinaSanziana,id="red"> sa-ti traisca fetita...Asteptam poze si povestiri cand veniti de la mare...sa ne spui ce a facut Marina!
id="quote">id="quote">Cand venim de la mare va povesti cea care va fi mai odihnita. Si cred ca sunt sanse mult mai mari ca aceea sa fie Marina!Poze nu stiu daca vom avea ca tocmai am ramas fara baterie la aparatul foto si nu mai am timp acum sa caut!Maine plecam. Suntem pe ultima suta de metri cu bagajele!Sanziana & Marina (03/10/2004) Cand s-a nascut Marina... PozeDragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lasa Clauid="red"> ca si a mea e.Io stiu cu cine seamana.Ca si io si tati suntem la fel [:D].Sa vezi tu ce gagici frumoase o sa fie cand vor creste...O sa roiasca baietii in jurul lor.[:D]

Cad despre par, clame si fundite...crede-ma ca nu ti-ai dori.Mai ales vara... e un calvar cu parul lung.Transpira(mai ales in masina) si se face fleasca.Trebuie spalat la 3-4 zile [bang]

Da e bine si asa, nu ma vaiet.Sanatoase sa fim noi. [bis]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptateid="red">id="size1">id="Comic Sans MS">

 

Georgiana-mami de Stefania(2,4 ani)id="Script MT Bold">id="size4">id="blue">

 

Avem si POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor ave-ti niste fetite superbe!!! sa va traiasca si ‚“‚@‚–‚@‚‚„‚•‚ƒ‚@‚Ž‚•‚‚‚‰‚‚‚•‚ƒ‚•‚’‚‰‚‰[pup]

 

‚„‚…@‚‚Œ‚…@‚ƒ‚…@‚“‚‚•‚Ž‚…|‚”‚‰@‚‚‚”@‚‰‚Ž‚”‚’‚@‚‰‚Ž@‚ƒ‚‚‚‚…‚”‚‰‚”‚‰‚…HHHG

‚…‚•@‚•‚Ž‚@‚Ž‚•@‚‚’‚…‚@‚‚‰@‚Œ‚…@‚Œ‚‚•‚„@‚ƒ‚@‚‚’@‚†‚‰@‚†‚’‚•‚‚‚‚“‚…C@‚ƒ‚@‚„‚…‚ˆ@‚”‚‚”‚‰@‚ƒ‚‚‚‰‚‰@‚‚’‚…@‚†‚’‚•‚‚•‚“‚…‚”‚…‚@‚Œ‚•‚‰C@‚„‚‚’@‚ƒ‚…‚‰@‚„‚‰‚Ž@‚Š‚•‚’‚•‚Œ@‚‚…‚•@‚Œ‚…@‚”‚‚”@‚Œ‚‚•‚„‚G‚‚“‚”‚@‚ƒ‚’‚…‚„@‚ƒ‚|‚‰@‚„‚‰‚Ž@‚‚‚Œ‚‰‚”‚…‚”‚…C@‚“‚‚•@‚ƒ‚ˆ‚‰‚‚’@‚@‚†‚‰@‚‚…@‚‚‚•‚Ž‚…C@‚‰‚Ž‚”‚…‚’‚…‚“‚‚Ž‚”@‚…‚“‚”‚…@‚ƒ‚@‚‚Œ@‚‚…‚•@‚“‚‚”@‚…‚“‚”‚…@‚‰‚Ž@‚‚Œ@‚Ž‚‚•‚Œ‚…‚@‚ƒ‚…‚’C@‚‚‚‰@‚‚Œ‚…‚“@‚„‚•‚‚@‚‚’‚‰‚‚@‚ƒ‚•‚ƒ‚•‚‰‚‚”‚C@‚’‚…‚‚‚’‚ƒ‚‚Ž‚„@‚‚…‚’‚…‚•@‚ƒ‚@‚…‚“‚”‚…@‚†‚’‚•‚‚‚‚“‚III

 

mamica celor doua cucuiete.

http://photos.yahoo.com/nlroxana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dehhh.......ca vorbim despre par, clamute, fundite, fitze si figuri[:D].....si la noi e calvar...cand iesim afara ii impletesc parul "spic" in 2 codite si asa reusim sa nu mai treanspiram ca naiba dar daca o las cu pletele in vant....e groaznic, avem si colectie de bentite, esarfesepcute, palarioare nu mai zic...cred ca i-am cumparat peste 30 [bang]

Eu o spal o data la 2 zile ca i se ingrasa parul groaznic si de cateva zile am cumparat sampon si balsam de la Favisan cu catina alba germeni de grau, nuc.....

Sa vedem rezultatele.

 

"Mamiii hai sa mancam cevaaaaaa de mancaleeeeee" Maria id="red">[hippi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ionela roxana

fetelor ave-ti niste fetite superbe!!! sa va traiasca si ‚“‚@‚–‚@‚‚„‚•‚ƒ‚@‚Ž‚•‚‚‚‰‚‚‚•‚ƒ‚•‚’‚‰‚‰[pup]‚„‚…@‚‚Œ‚…@‚ƒ‚…@‚“‚‚•‚Ž‚…|‚”‚‰@‚‚‚”@‚‰‚Ž‚”‚’‚@‚‰‚Ž@‚ƒ‚‚‚‚…‚”‚‰‚”‚‰‚…HHHG‚…‚•@‚•‚Ž‚@‚Ž‚•@‚‚’‚…‚@‚‚‰@‚Œ‚…@‚Œ‚‚•‚„@‚ƒ‚@‚‚’@‚†‚‰@‚†‚’‚•‚‚‚‚“‚…C@‚ƒ‚@‚„‚…‚ˆ@‚”‚‚”‚‰@‚ƒ‚‚‚‰‚‰@‚‚’‚…@‚†‚’‚•‚‚•‚“‚…‚”‚…‚@‚Œ‚•‚‰C@‚„‚‚’@‚ƒ‚…‚‰@‚„‚‰‚Ž@‚Š‚•‚’‚•‚Œ@‚‚…‚•@‚Œ‚…@‚”‚‚”@‚Œ‚‚•‚„‚G‚‚“‚”‚@‚ƒ‚’‚…‚„@‚ƒ‚|‚‰@‚„‚‰‚Ž@‚‚‚Œ‚‰‚”‚…‚”‚…C@‚“‚‚•@‚ƒ‚ˆ‚‰‚‚’@‚@‚†‚‰@‚‚…@‚‚‚•‚Ž‚…C@‚‰‚Ž‚”‚…‚’‚…‚“‚‚Ž‚”@‚…‚“‚”‚…@‚ƒ‚@‚‚Œ@‚‚…‚•@‚“‚‚”@‚…‚“‚”‚…@‚‰‚Ž@‚‚Œ@‚Ž‚‚•‚Œ‚…‚@‚ƒ‚…‚’C@‚‚‚‰@‚‚Œ‚…‚“@‚„‚•‚‚@‚‚’‚‰‚‚@‚ƒ‚•‚ƒ‚•‚‰‚‚”‚C@‚’‚…‚‚‚’‚ƒ‚‚Ž‚„@‚‚…‚’‚…‚•@‚ƒ‚@‚…‚“‚”‚…@‚†‚’‚•‚‚‚‚“‚IIImamica celor doua cucuiete.http://photos.yahoo.com/nlroxana


id="quote">id="quote">Multumim de compliment.Da mai incolo ce-ai zis?[wow]Ca io nu inteleg si pace.[:D]id="navy">id="Comic Sans MS">Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptateid="red">id="size1">id="Comic Sans MS">Georgiana-mami de Stefania(2,4 ani)id="Script MT Bold">id="size4">id="blue">Avem si POZE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stati sa ma laud si eu cu cea mai frumoasa si mai exotica fetita din lume....[:D]

cand o intreb seara in pat la culcare:"cine e cea mai frumosa fetita din lume in raspunde "cu modestie" EU"

si eu cred ca are dreptate...are 2 ani si 10 luni are 17 kg jumate si 99 de cm.

vedeti poze!

 

Viorica

[hippi] Ingerasul meu Shalini [hippi]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...