Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici cu fetite mici frumoase foc !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 317
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Si eu sunt mamica de fetita frumusica si ochioshica!!!!

Bebe are 6 luni, se numeste Miruna si e o nazdravana si jumatate.

Poze avem la semnatura..daca vreti sa ne vedeti[pup][pup]

 

[mamica]Madau siid="black">id="Arial Black"> [bb] Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Arial Black">id="red">

[foto]pozici la 6 luni

asa s-a nascut Miruna

varsta Miruna

filmuletze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit Doryid="red">

Bun venit Madauid="red">

 

Inca mai astept cu listuta sa vad daca se inchide subiectul.Sa nu muncesc si io degeaba.

V-ati speriat fetele?De ce nu apareti la povesti?id="navy">id="Comic Sans MS">

 

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptateid="red">id="size1">id="Comic Sans MS">

 

Georgiana-mami de Stefania(2,4 ani)id="Script MT Bold">id="size4">id="blue">

 

Avem si POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca apar si eu asa, asa cum v-am promis!! am putin timp cu toate ca sunt cu a mica in brate....a mare doarme cu tata-su. Ea e fata lui, cand e acasa tot dupa el umbla si cand nu e il striga toata ziua!!!

Ne pregatim sa mergem la baie, cu toate ca sunt toti trei mucosi si tusesc, dar daca astept sa le treaca, trece vara....ca si asa nu e cine stie ce de capul ei[:D].

un weekend placut!!

 

Mira [mamica] mami de DAVIDid="blue"> [auto](15.08.2002), DARIAid="red">[zana](20.11.2004) si [copil]SELINid="purple"> (07.02.2006)

 

POZE CU NOIid="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor !!!

 

Noi am fost pe afara mai mult decat prin casa . ieri nici nu am reusit sa deschid computerul . La noi e cald rau de tot ....

 

Fetele mele se topesc . Cea mica se tot fatzaie noaptea in pat , ii e foarte cald . Nu stiu daca sa las geamul deschis sau nu . Am jaluzele exterioare si le-as lasa intredeschise sa ne vina un pic de aer , dar ma gandesc sa nu fie curent sau prea racoare mai spre dimineatza , ca mica nu vrea sa stea deloc invelita .

Voi cum va descurcati cu caldurile ???

 

albumele noastre

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, dar ce de fetite frumoase, care mai de care mai scumpele, si noi care credeam ca suntem cele mai cele.... glumesc, bineinteles.

Eu sunt foarte fericita ca sunt mamica de fetitaid="red">, mi-am dorit asta din toata inima si ma bucur ca pe langa asta mai e si frumoasa si desteapta si acum chiar ca nu glumesc deloc cand afirm ca asa e papusa mea. Uitati-va mai jos la pozici...

Mara face 2 ani in 20 iulie, are 15 kg si 92 cm.

 

Mire-mama de fetita frumoasa

http://community.webshots.com/user/Papucica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...