Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici cu fetite mici frumoase foc !


Recommended Posts

Sunt sigura ca or sa intre aici in club toate mamicile cu fetite fiindca bineinteles ca..." a mea e cea mai frumoasa ! " ...asa zice orice mamica, nu-i asa ? Haideti sa nu fim modeste ! Haideti sa ne mandrim cu fetitele, cu papuselele noastre ! A mea are 2 anisori si mie mi se pare o zanisoara ! Sunt sigura ca si voi credeti despre a voastra tot asa ! Haideti sa ne cunoastem ! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mami_casnice/album?.dir=mail&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos"]Aici [/url] sunt poze preponderent cu mine si cu iubirica mea ! Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 317
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ba io sunt cea mai frumoasa...[:D]

Stefania 2 ani si 4 luni.Noi avem par muuult spre disperarea lui mami si a mea cand ma baga la dus [baie]. Si sunt si grasuta am vreo 14 kile.Dar si inalta...90 cm .

Pozele sunt la semnatura.Ia uitati-va si voi....[:D]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptateid="red">id="size1">id="Comic Sans MS">

 

Georgiana-mami de Stefania(2,4 ani)id="Script MT Bold">id="size4">id="blue">

 

Avem si POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit, Georgi75 !

Cum mai nu are par, ca are fata destul ! Scumpica de ea !

Si a mea are tot 14 kg, la 2 ani si 1 luna si 88 cm dar nu pare grasuta deloc !

Mai dar m-am minunat de ramele alea de la poze, zi-mi si mie cum le-ai facut, ca m-au fermecat si ramele si pozele cu fetita !

 

Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai io am zis ca are par muuuult. Maraid="red"> Claudiei nu prea are.Da in poza aia dupa baie, e bestiala.Grasanoaga si scumpica foc.Sa-ti traiasca amandoi Claudiaid="red">

 

Anculinaid="red"> ramele le iei de pe www.frameshow.com .Descarci programul si-l folosesti la maxim pt ca versiunea free e valabila 15 zile.Poti mari fotografiile, le poti intoarce... e super.Baga tare si astept berea ca ti-am vandut pontul [alcool]

 

[pup]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptateid="red">id="size1">id="Comic Sans MS">

 

Georgiana-mami de Stefania(2,4 ani)id="Script MT Bold">id="size4">id="blue">

 

Avem si POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...