Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamicutze casnicutze (79)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cami suntem bine, maria e fonfaita si tuseste ca magarul, in situatia asta nu cred ca o opereaza maine de dimineata mergem la pediatrul mariei sa luam trimitere si marti de dimi mergem la spital la grigore alex, care apropos....nu e acelasi cu budimex, e total diferit sunt in capetele opuse ale bucurestiului.... Spune-mi pe PM cand imi trimiti adresa cat ai cotizat la medic si la anestezist....te rog frumos sa stiu de cat sa ma pregatesc [pup] copiilor si voua Fetele multumesc de incurajari (Mirela, Miha, Danelutza, Cami,Georgi, CGabi, Dana, Alinuta, Dana-ch, sper ca nu am uitat pe nimeni) sper sa treaca rpd, am nr de tel al bananei si trimit sms, va tin la curent Danelutza si Cami mersic de sfaturi in leg cu pb cu[indecent] voi vb cu "prietena mea" si va urma sfaturile voastre...nu cred ca se baga la tarate dar trebuie sa cumpere cat mai urgent o crema[:D] Asaaaaa.......ce mai aveam de zis...? Azi am fost la cumparaturi, am luat pamant de flori cat sa-mi fac 10 gradini supraetajate[:D], am luat scaune pliante si dulap cu 3 usi si 3 sertare pt baie, ca nu mai am unde sa mai pun atatea hainarime in casa Am facut fripturica de pui si legume sote' si clatite cu ciocolata[;)] a mancat soacramea de a spart DECRET de la 1 ianuarie 2006 ma pun pe slabit ca sunt o vaca de 80 de kg revin.... [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa, am uitat, am facut bagajul pt spital. Am fost la sedinta cu parintii la gradi, mos craciun si mos niculae au nevoie de 500.000 pt cadouri [:D] + serbarea (d'ale gurii) + cadoul pt educatoare, 2 la numar Avem 2 strofe din 2 poezii diferite de invatat Si e naspa ca nu ii imbraca si pe ei in ....io' stiu... fulg de zapada....orice tine de iarna...noop, ii imbraca in costume nationale, frate! [alcool] hooo hooo hoooo [aho] Merry Christmas !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tocmai am vazut un film indian la tv. n-am mai vazut film indian de cand eram pustoaica. mi-a placut. a fost din asta mai modern si s-a terminat cu happy end. ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana [url="http://www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png"]Christmas[/url][*]
[*] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87470"]Un fulg pentru seara de Craciun[/url] [*] [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai Mmiha ca scapi "ieftin".Iar la faza cu costumele nationale...m-ai lasat masca.[pup] si curaj. Banano io astept sa stii... Am uitat sa va zic ca incepand de ieri fi-mea tuseste iar [bang][bang][bang].M-am saturat!!! [url="http://www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png"]Christmas[/url][*] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Banana,"indienismele" nu se termina intotdeauna cu happy-end? [alcool] Georgi,iar e bolnavioara?Off...[pup] si sanatate multa. Bianca,de cand ai devenit asa timida?ca faci acolo dupa canapea? Mai esti cu cineva? [:D] Cristina,arunca si la mine o clatita.Cu shucalata bineinteles. [pofta] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sara buna! am cetit tot ce ati scris.moama da avetzi tastarnitza nu gluma. banano cum iesira sarmalele? da tiramisu? pozele unde-s ca sa-mi spal si eu ochii? miha acu ca am vazut tortul barbi musai sa ma pun pe teaba [xinpat]ca sa fac si o fata. georgi da-i STODAL, are efecte miraculoase. mmiha tzinem pumnii sa scapati cu bine de operatie. cami cum e ROBERT? ti scapat de constipatie? Liana io-ti trimit PM . danutza , io zic sa-i distragi atentia cu ceva atunci cand face printesa prostioare.nu dispera. alinutzo unde esti? mno , va tzuc si mai vin............. Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...