Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (14)


clio

Recommended Posts

L-am sunat pe mobil.A fost foarte amabil, a vorbit cu asistenta si m-a programat miercuri tot la cabinetul dumnealui.Sper sa aiba ecograf acolo.Stie cineva care sunt preturile?

 

Luminita [gravi]15+ si [zana] Daria

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/dnenescu/album?.dir=620d&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Are ecograf Levi si costa 800.000 daca face intravaginal si 1.000.000 cred daca face pe burtik!!

 

Te-am pupicit!

 

Stie cineva daca la noul cabinet are 4D?? Mie mi-a zis ca si-a luat un super ecograf si dupa 20 sep. vine Iosup acolo - m-a programat pe 26 sep. la eco morfologica de 20 saptamani... Am auzit ca e ecograf 4D, oare stie cineva daca e adevarat??

 

Pup toate fetele!

 

Aventura [gravi] 17+ cu [baietel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna

Aventuranici nu stii cat ma bucura afirmatia ta, cu cabinetul nou si echo nou si cu Iosup, incepusem sa-mi fac griji; eu am fost la control la 13 sapt, pe 28 aug, si ma asteptam sa ma programeze/sa ma indrume catre Iosup pt. echo morfologica...cand colo, cand sa ies il ? de morfologica si el imi zice in timp ce raspundea si la tel. ca "o facem data viitoare".

hopa, mi-am zis, sa vezi ca n-a inteles, si o sa ajung la morfologica de anul nou, ca stiu ca Iosup e luat cu luni inainte...asa ca acum sunt tare incantata [;)]

Eu am programare pe 13 sept.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele....eu nu prea am scris pe aici..dar v-am urmarit discutiile din umbra...

Sunt si eu o burticutza de 36 de sapt..si de abia astept sa se termine mai repede..si sa-mi vad baiatul

Madau...[cool] mii de multumiri pentru mailurile tale cu zeci de lamuriri..esti deosebita..

Sherill si eu am programare tot pe 13 la ora 17, si cred ca o voi suna pe asistenta sa-mi zica clar unde sa ma duc..eu fiind din Poiesti... sincer nu prea am chef acum sa colind tot Buc...mai ales cu masina. Cine stie poate ne vedem acolo!!!![flo]

 

Despre T - pana acum numai cuvinte de lauda, intr-adevar nu e prea vorbaretz, dar sincer cine ar mai putea fi cand faci naveta Elias - Muncii de vreo 3 ori pe zi...asha cum s-a intamplat pe 28.08 cand am foSt eu la control...saracu avusese deja o nastere..si la nici o jumatate de ora ...SURPRIZAAA...se mai anuntase inca una...CINE STIE DACA CHIAR ERA ULTIMA DIN ZIUA AIA..!!!!!

Cand am intrat in cab la el...manca asha cu pofta dintr-un covrig...si deja era la foc automat cu echo...ca eram multe burticoae pe hol, bineinteles ca programarile din ziua aia s-au dus...dar asta e....macar putina intelegere pt el...e si el OM.

 

Cam atat am avut eu de zis...de asta am intervenit in sfarsit...si va mai tin la curent cu noutatile...

Pupici si nasteri usoare, bebici sanatosi si mancaciosi

[gravi] [cool] [baietel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Oana Stefana si Alexutza id="blue">- eu am programare pe 13 sept la ora 16 cine stie poate ne intalnim in functie de cat aglomerat este . As vrea sa va cunosc .

 

Sapt viitoare o sa am 33 sapt. oare daca cer imi face eco morfologica ? Sau sa fac 4D ? Abia astept sa vad cat s-a ingrasat bebita mea caci are o putere....... si eu ma simt [grasa].

 

sheryll 32+ cu [fetita] Bianca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare mamici noi si vechi, burtici mici si mari.

Mie mi-a zis acum vreo 4-5luni ca e posibil sa deschida si centru de masaj/piscina pt. burtici si bebei, in viitor, ceva gen h t t p ://w w w .medicalduo . ro / index.php?lg=0&id=2 (eliminati spatiile libere) am dedus eu. Sa imi spuneti dupa ce ajungeti la noul cabinet daca include si asta sau inca nu, va rog. Eu nu mai ajung vreo cateva luni, mai iau o pauza...[:D], insa ma intereseaza.

 

Multam si sarcina usoara viitoarelor mamici

 

Aura

POZE Ilinca-Ana (3 iulie 2006)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...