Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

neincrederea in cel de langa tine


Recommended Posts

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by aldonova

Loremon, cred ca s-au pus prea multe intrebari la care nu ai raspuns. Sau ai ceva de ascuns ? Sunt multe lucruri pe care cu siguranta l-ai scapat sau nu, in mod deliberat ?? Ma insel cumva ?


id="quote">id="quote">Multumesc pentru ca m-ai facut mai atenta la raspunsuri,fetelor, nu pot sa spun ca se poarta altfel cu mine acum, poate a devenit un pic mai nervos, o parte din vina o am eu, recunosc pt ca ii amintesc mai mereu de ce a facut dar are si el vina lui, il simt ca se ascunde de mine, nu mai e omul cu care m-am maritat, poate ca ignoram acel mesaj, dar in telefonul lui la expediate a aparut numarul ei de telefon, se pare ca in aceasi zi i-a scris si el mesaj....Va rog sa ma intelegeti nu-mi doresc decat familia mea de alta data, daca as putea as da timpul cu un an si ceva in urma si nu m-as mai uita in telefonul lui...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Clover
Originally posted by daniela_bEu nu am inteles deloc chestia cu "semnat de cineva cunoscut mie din lista de prieteni". Cum adica? Din lista cui de prieteni?Care lista? De pe YM? Dincolo de asta, te sfatuiesc sa nu te mai gindesti la acel sms, mai ales ca a trecut ceva vreme si tu nu ai mai prins si alte sms-uri incriminatoare.Pe de alta parte, neincrederea ta fata de el ( si in general neincrederea fata de partener) provine din lipsa de incredere a propriei persoane, asadar cred ca trebuie sa lucrezi la capitolul asta.Mai scrie, sa ne putem da seama.P.S. Citind mesajul tau, am avut un deja-vu. Am mai citit asta undeva dar nu stiu unde...Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii
id="quote">id="quote">De unde concluzia bolduita? Cata incredere sa ai in tine sa crezi ca cineva trimite aiurea vb dulci? Eu nu primesc declaratii de amor pe sms.Loremon, a fost posibil vreodata sa aiba o aventura? Adica a avut timp in care ar fi putut face asta? E vorba de vreo fosta obsedata?You asked me if I'm happy. This is a difficult question. The problem with happiness is that you don't know when you have it. You remember it. Ask me in another ten years. Maybe I'll be able to answer.id="green">id="Comic Sans MS">[/quotPentru o relatie pararea mea e ca iti trebuie timp, noi mergem si venim impreuna de la munca, dupa masa ne-o petrecem impreuna, nu lipseste de acasa...doar ca au fost la cateva chefuri impreuna, plus cateva delegatii, ceea ce lasa de gandit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Alexmona

Asa cum bine a punctat si "demonstrat "si RUFUS , se mai intampla!!!!Asa ca , cu riscul de a supara pe altii , eu insist...daca acum totul e bine intre voi , nu lasa chestia asta sa fie un sambure de chin pentru tine si pentru familia ta.Mai exista posibilitatea ca cea din lista care a trimis acel mesaj sa-ti vrea raul ...nu crezi???Tu iti cunosti cel mai bine sotul ...Inca o data ...FII INTELEAPTA!!!!!Te pupTot timpul imi spun in minte, a fost o greseala, nu se poate ca el sa-mi faca asa ceva, dar exista posibilitatea ca ea sa nu stie nimic, si intr-adevar cineva a vrut sa ma supere, problema e ca a si reusit...Alexmona


id="quote">id="quote">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Originally posted by aldonova

``va pot spune ca ma simt minunat alaturi de voi``, dar totusi te intreb si eu cum te simti acum alaturi de sotul tau pentru ca de asta suntem curioase mai mult.[/quotAlaturi de sotul meu ma simt cel mai bine, este barbatul pe care l-am iubit...il iubesc..si il voi iubi toata viata si un lucru e sigur, nu-mi pot imagina viata fara sotul meu, el si fetita mea sunt totul pentru mine, suntem facuti unul pentru celalalt si e minunat sa te trezesti dimineata langa persoana iubita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...