Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Livrare speciala - Pescarush marimea S


Recommended Posts

Felicitari, Papadie, si sa aveti parte de multe binecuvintari toti patru! Pescarushul tau e foarte frumoasa intradevar.

In aceasi zi ma intilneam si eu fata in fata cu al treilea copil al meu, Dan. Ce emotie deosebita am trait si atunci! Intradevar noi mamele avem cu fiecare din copiii nostri o relatie unica, dar dragostea e la fel de mare pentru fiecare.

 

Superba povestea ta!

 

Ioana - de 3 x mami

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 81
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Felicitari Papa! sa-ti traiasca printzesele! Of prin ce ai mai trecut si tu!

 

Cat despre conceputul de baietzi, sa-i spui lui Ionu, ca, Cristi al meu are o tehnica infailibila[;)]. Uite - amandoi colegii lui de servici, i-au urmat sfaturile si acum au baieti (glumesc mai![:D] dar cine stie - poate aveti tu, sau Olo vreo tehnica de facut fete[^]).

 

Hai pupici la fetele frumoase, si mamica lor curajoasa!

 

[cit]Lumyid="red">- mamica lui [bibe]David Andréi[bonjovi] id="blue">id="Book Antiqua">(11 Martie 2004)


Poti da fara iubire, dar nu poti iubi fara daruire.

id="right"> id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Papadie, tare frumos ai mai povestit![pup] Aventurile voastre mi-au amintit de un refren pe care il iubesc-Love changes everything.id="Comic Sans MS">id="teal">

 


Peste 100 de ani nu va conta ce cont in banca am avut, in ce casa am locuit sau ce masina am condus.

Dar lumea ar putea fi diferita pentru ca am fost importanta in viata unui copil.

id="size1">id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu, papa, povestea ta nu suna prea incurajator pentru o viitoare mamica ccc care se gandeste din ce in ce mai des la marea intalnire...mai ales faza aia cu degetele "fine" ale doctoritei [alcool]

Sa va traiasca fetitele si sa fiti sanatosi si fericiti toti 4! [flo] [flo] [flo]

 

[gravi] 29+ I wish I were an angel...

Poze diverse

Poze cu bebe si burtica

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr___.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vaaaaaaaai papa, acush vazui subectu, scuze de intarziere... vaaaaaaai ce peripetii mi-au dat lacrimile... mi-am adus aminte exact da exact de nasterile mele[8D] sa mai zic ca nu am timp nici sa respir si totusi nu m-am putut dezlipi de computer?

 

sa va aiba Domnul in paza, scumpilor si frumosilor!!!! ai ca e fain cu doi, nu-i asa?

 

(si eu cand am vazut a doua oara testul cu doua liniute am amutit, nu mai iesam din baie, nu mai dadeam semne de viata, stateam si ma uitam ca vitelu[alcool] la care barbatu-meu a inceput sa se ingrijoreze afara, sa ma strige... io eram moarta-n papusoi... tocmai ce piredusem o sarcina cu 3 luni inainte si nu aveam voie DELOC sa raman asa repede gravida[alcool] cred ca calendaru era de anu trecut[alcool][8D])

 

pozeid="size1">

"Tine-ti mintea in iad si nu deznadajdui"

Sfantul Siluan Athonitul

id="size1">id="teal">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]Super povestea, mamicutzule! Taman acum la spartul targului o vazui si eu. Papadicule, daca vreodata vei fi in cautare de cariera, apoi nu trebuie sa o cauti prea departe: povestitoare scrie pe fruntea ta :)) Esti fantastica, acum ne faci sa radem cu disperare, ca numai doua fraze mai jos sa ne umezesti ochii de duiosie. Sa va traiasca pescarusul si papusa alias Mielu' si sa va bucure cu gingasia lor. Ionu tre' sa fie taaare mandru de fetele lui. Sunteti o familie minunata ! Trebuie sa fie mult fun la voi in casa :))) [flo]id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Papa, Multeeeee felicitari pentru Soficu tau cel mic, sa va traiasca sa creasca mare si sanatoasa si sa va aduca numai bucurii!id="blue">

am descoperit povestea mai devreme dar cum misunau teroristii mei pe langa mine, nu am avut nici o sansa, cum i-am bagat in pat, m-am repezit sa-ti citesc povestea.....extraordinara, am ras si am plans in acelasi timp!!! doamne prin cate ai mai trecut si tu!!!.....si cand ma gandesc ca am trei si nu stiu ce inseamna sa-ti fie greata, dureri,griji, nimic.....doar crestea burta!!!

Inceputul seamana putin cu al meu de la Selin.....doar ca eu i-am dat vestea cea mare la sot la telefon, printre plansete si suspine.....si el rade, daca era langa mine i-as fi tras un pumn!!!!.....dupa aceea i-am mutumit ca a fost mai cu capul pe umeri decat mine, si nu mi-a ascultat toate prostiile care le debitam[:D]

 

Mira mami de DAVIDid="blue"> [auto](15.08.2002), DARIAid="red">[zana](20.11.2004) si [copil]SELINid="purple"> (07.02.2006)

 

POZE CU NOIid="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...